Siatka na kontener — Dla firm transportowych

Opinie o FuloFulo (726) Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na gruz i odpady — Zabezpieczenie transportu siatką na kontenerze — Siatki kontenerowe do zabezpieczenia transportu — Siatka na kontenery do transportu odpadów

Zabezpieczająca siatka na kontener o rożnych oczkach i grubościach cechująca się dużą wytrzymałością i odpornością podczas użytkowania w transporcie przez przewoźników odpadów i gruzu budowlanego kontenerami. Znajdź najbardziej optymalną siatkę na kontenery w niskiej cenie, która odpowiednio mocno zabezpieczy twój transportowany ładunek. Siatka na kontenery są produkowane z przędzy polipropylenowej o splocie bezwęzłowym, są na tyle mocne, że stanowią one swoistą barierę w jako plandekę siatkową, która uniemożliwi wypadaniu śmieci lub gruzu z kontenera podczas realizowania wielokrotnych zleceń wywozów śmieci lub gruzu z terenu budowy. Siatki kontenerowe dla firm, które zajmują się na co dzień, wywozem śmieci i odpadów budowlanych dają przewoźnikowi dużą stabilność podczas wykonywania kursów z nadmiarem ładunku na kontenerze.

Siatka do przykrycia kontenera z odpadami — Zabezpieczenie kontenera z śmieciami — Siatka na kontenery do przewożenia śmieci

Siatka na kontenery jest obowiązkowym wyposażeniem zabezpieczającym stosowanym w transporcie drogowym, kolejowym czy morskim, służącym do zabezpieczania ładunków i przewozów odpadów w kontenerach transportowych. Dobrze dopasowana siatka na kontener o spersonalizowanym wymiarze pozwoli bezpiecznie przewozić zawartość bez gubienia na drodze.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (29)
 • Biały (74)
 • Czarny (74)
 • Niebieski (52)
 • Szary (70)
 • Zielony (218)
 • Żółty (29)

Siatka na kontener do przykrycia i przewozu odpadów

 • Przykrycie siatką przewożonych kontenerów jest obowiązkiem kierowcy

Siatka na kontenery przemysłowe daje możliwość przykrycia i zabezpieczenia kontenera podczas przewożenia ładunku w postaci odpadów lub innych transportowanych towarów. Siatka produkowana na wymiar każdego kontenera do przewożonego gruz i odpadów budowlanych i przemysłowych. Stosowanie siatek na kontenerach ma na celu zatrzymanie przed rozwiązaniem śmieci po drodze. Każdy kierowca samochodu ciężarowego, który przewozi kontener, musi mieć w zestawie zawsze zapasową siatkę na kontener który transportuje z odpadami, ponieważ w różnych sytuacjach może dojść do zniszczenia siatki nakładanej, która stanowi bezprecedensowe zabezpieczenie. Owe zabezpieczenia w postaci siatek na kontenery umożliwiają bezpieczny i bezproblemowy przewóz zawartości kontenera do celu przewozu.

Siatka na kontener — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Kontener na śmieci — Przykrywająca siatka do każdego kontenera

 • Zabezpieczając kontener siatką przed transportem jest odpowiednim sposobem

Pokazujemy na przykładzie naszych produktów jak siatki na kontenery pomagają w przewożeniu ładunku w postaci gruzu, odpadów komunalnych i innych śmieci przewożonych otwartymi kontenerami. Jak zauważycie, to każdy z nas w życiu, już widział na drodze taki kontener przykryty siatką kontenerową i nie zastanawiał się nad ty, dla czego taka siatka na kontener jest przypięta do burt i do czego jest stosowana. Każdy przewóz lub kurs z załadowanym kontenerem, który nie może być, nie przykryty. Specjalne techniczne przykrycie, jakie daje możliwość w zabezpieczeniu przewozu jest siatka na kontener, to jest ogólnie stosowane rozwiązanie w przewozach, które zapobiegnie podczas jazdy wypadaniu gruzu, śmieci lub innych odpadów i nieczystości. Odpowiednie zakrycie kontenera tkaniną siatkową daje możliwość bezpiecznego przewozu, dzięki temu odpady będą doskonale zabezpieczone i nie spowodują uszkodzeń mienia i pieszych na drodze przy ewentualnym wypadaniu poza burty. W taki sposób siatki na kontenery utrzymają przewożony ładunek na miejscu, zapobiegając jego spadaniu, czy obsunięciu się poza burty.

Siatka na kontener do przewozów i przykrycia odpadów na kontenerze

 • Wymiar siatki i parametry siatki na kontenery

Zakupisz u nas prosto z produkcji siatki na kontenery szyte na wymiar przestrzeni załadunkowej. Wybrana siatka na kontener z dobraną wielkością oczka, będzie doskonale osłaniać różne odpady kontenera, zapobiegając wypadaniu na drogę lub ulicę podczas transportu, co z kolei wyeliminuje ryzyko groźnych wypadków, związanych z nienależycie zabezpieczonymi przedmiotami podczas transportu. Wyprodukujemy każdy wymiar siatki na każdy rodzaj kontenera do przewozu odpadów budowlanych i śmieci. Musisz tylko wybrać odpowiednią siatkę i wpisać wymiar jaki mamy wyprodukować dla twojego transportowanego kontenera. Zabezpieczenie kontenera siatką wykonaną z tworzyw sztucznych jest niezwykle łatwe i szybkie, odpowiedni system mocowania gwarantuje stabilne umieszczenie siatki i skuteczność ochrony. Siatki do zabezpieczeń posiadają różne rozmiary oczek, dlatego warto zastanowić się jakie odpady będą umieszczane w kontenerze, by dobrać odpowiedni rozmiar oczka i rodzaj siatki. Przewozy zabezpieczonym kontenerem odnoszą się do transportu w specjalnie zmontowanych siatek, które mają na celu ochronę ładunku, kontenery zabezpieczone tą metodą będą dobrze chronić ładunek przed zgubieniem przy przemieszczaniu między załadunkiem u klienta, a rozładunkiem na składowisku odpadów.

Siatki kontenerowe — Siatki ze sznurka do osłony kontenerów

 • Wytrzymałe i w miarę elastyczne siatki do osłonięcia kontenera

Zabezpieczające siatki na kontenery z dziedziny transportu idealnie nadadzą się między innymi na zabezpieczenie małych i wielkich odpadów na kontenerze, również jako zabezpieczenie przeładowanych poza przestrzeń nad burty kontenera, a zawartości kontenerów przykrytymi siatkami oferowanymi przez sklep Fulo to szybkie i skuteczne rozwiązanie, pewność, że zawartość nie wyleci podczas transportu, co czyni to rozwiązanie łatwym dla przewożenia i transportowania. Osłona towaru podczas transportu siatką sznurkową to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli chcemy zachować widoczność. Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, są bardzo mocne i zniosą duży nacisk i obciążenie, a jednocześnie są elastyczne, dzięki czemu można nimi skutecznie ustabilizować różnego rodzaju towary, gdyż elastyczne siatki dopasują się do ich kształtu. Siatki z tworzywa są odporne na oddziaływanie czynników pogodowych, nie będą się więc niszczyć pod wpływem deszczu, słońca i mrozu. Dzięki nim transport w każdych warunkach przebiegnie bez zakłóceń. Mocne siatki sznurkowe na kontenery do zabezpieczania kontenerów sprawią, że transport będzie przebiegał zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Siatka do kontenera — Odporna siatka sznurkowa do osłony kontenerów

 • Siatka do montowania na kontenerach transportowych ze sznurka

Mocne siatki sznurkowe będzie można długo i wielokrotnie użytkować, gdyż są one odporne na przecieranie, pękanie i rozrywanie. Doskonale sprawdzają się podczas transportu w otwartych kontenerach, gdyż skutecznie chronią towar przed wypadaniem i zwiewaniem. Solidny i mocny sznurek polipropylenowy, z którego wykonane są siatki na kontenery, jest odporny na naciąganie i zrywanie. Bezwęzłowe siatki sznurkowe są jeszcze bardziej odporne na zrywanie. Siatki sznurkowe są bardzo mocne i wytrzymałe mechanicznie. Cechują się wieloletnią trwałością, innowacyjny bezwęzłowy splot gwarantuje, że zachowają swoją pierwotną formę, mimo intensywnej eksploatacji. Sznurkowe siatki do zabezpieczania ładunku zapobiegną wielu nieprzyjemnościom, na jakie mogą się narazić osoby odpowiedzialne za transport towaru w razie nienależytego zabezpieczenia go. Dzięki mocnym siatkom sznurkowym towar pozostanie na swoim miejscu i nie będzie stanowił dla nikogo zagrożenia. Siatki ze sznurka na kontenery, jakie polecamy, nie ulegają deformacjom dzięki bezwęzłowemu splotowi. Nie będą się niszczyć podczas ocierania się o ostre i twarde krawędzie, nie będą pękać ani tracić swojego kształtu, dlatego będzie można je stosować wielokrotnie. Zakup bardzo mocnych siatek ze sznurka na kontenery jest więc bardzo opłacalnym przedsięwzięciem.

Zabezpieczająca siatka na kontenery Zabezpieczająca siatka na kontenery
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocna i trwała sznurkowa siatka ochronna z polipropylenu na kontener Wytrzymała polipropylenowa,
Gruba i mocna siatka na kontenery z małym oczkiem Gruba i mocna siatka na kontenery z małym oczkiem
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Transportowe siatki dla kontenerów Mocna siatka o wymiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 5,

Siatki kontenerowe — Producent siatek kontenerowych na wymiar

 • Dociśnięcie i przytrzymanie zawartości kontenera — Siatka kontenerowa

Siatki do zabezpieczenia przewożonych ładunków przeznaczone do montowania na kontenery to bezproblemowy montaż, niska cena i wysoka jakość produktu. Duży wybór siatek kontenerowych o różnych rozmiarach oczka pozwoli zabezpieczyć każdy rodzaj zawartości i odpadów - od dużych gabarytowo ładunków oraz ciężki gruz budowlany, po małe przedmioty. Wymóg i przepisy drogowe jasno określają zabezpieczenie na kontenerach przewożonych odpadów lub materiałów, które mogą wypaść z kontenera bezpośrednio na drogę lub uderzyć w inne jadące auto. Zabezpieczenie transportu drogowego na który składa się transport kontenerami na śmieci lekkie i przewożone odpady po remontowe stawia kierowcę w dokonaniu obowiązku zabezpieczenia siatką kontenera. Bezpieczeństwo transportu i zminimalizowanie zagrożeń dają tak zwane siatki kontenerowe które w odpowiedni sposób przemontowane do burt i konstrukcji kontenera zabezpieczają odpady. Siatki na kontenery są stosowane w transporcie już od wielu lat i spełniają rolę dociśnięcia i przytrzymania w kontenerze odpadów.

Mocna siatka na kontener, małe oczko Mocna siatka na kontener, małe oczko
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Superwytrzymała siatka na kontenery w atrakcyjnej cenie Stosowanie siatek na kontenery jest coraz,
Siatki na kontenery, małe oczko Siatki na kontenery, małe oczko
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka na kontener Siatka na kontenery czy przyczepki o małym oczku to doskonała ochrona podczas,

Siatka kontenerowa — Niezbędne zabezpieczenie podczas transportu odpadów

 • Kierowca ma obowiązek zabezpieczyć przewożony kontener siatką

Siatka kontenerowa to kluczowy element wyposażenia, niezastąpiony w różnych formach transportu: drogowym, kolejowym czy morskim. Jej fundamentalnym celem jest chronienie ładunków i odpadów w kontenerach transportowych. Starannie dopasowana siatka, skrojona na miarę poszczególnych kontenerów, zapewnia bezpieczny przewóz zawartości, minimalizując ryzyko utraty ładunku na trasie. Siatka kontenerowa spełnia swoje zadanie zarówno w kontenerach przemysłowych, jak i tych przeznaczonych do transportu odpadów czy innych materiałów. Produkujemy siatki precyzyjnie dostosowane do wymiarów każdego kontenera, co jest niezbędne podczas przewożenia gruzu, odpadów budowlanych i przemysłowych. Celem użycia siatek kontenerowych jest zabezpieczenie ładunku przed rozprzestrzenieniem się po drodze. Wszystko to sprawia, że każdy kierowca ciężarówki przewożącej kontener powinien mieć na wyposażeniu zapasową siatkę. W sytuacjach awaryjnych, kiedy doszłoby do uszkodzenia zamontowanej siatki, posiadanie zapasowej staje się niezastąpione. Takie zabezpieczenia, jak siatki kontenerowe, gwarantują sprawny i bezpieczny transport zawartości kontenera do miejsca docelowego. Nasze produkty to najlepsze dowody na to, jak siatki kontenerowe efektywnie wspierają przewóz różnych ładunków, takich jak gruz, odpady komunalne i inne śmieci przewożone w otwartych kontenerach. Dla wielu osób widok kontenerów przykrytych siatką kontenerową to standard, choć nie zawsze są oni świadomi ich istotnej roli. Każdy kurs z załadowanym kontenerem wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, a siatka kontenerowa to powszechnie przyjęte i skuteczne rozwiązanie. Dzięki temu, ryzyko wypadania gruzu, odpadów czy innych zanieczyszczeń w trakcie jazdy jest znacznie zredukowane.

Mocna i tania siatka na kontenery Mocna i tania siatka na kontenery
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatki na kontenery Mocna siatka na kontenery i przyczepki o rozmiarach oczek 10 x 10 cm i,
Gruba siatka na kontenery z odpadami Gruba siatka na kontenery z odpadami
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Zabezpieczenie kontenera do odpadów z wykorzystaniem siatki z polipropylenu Osłona zawartości,
Wytrzymała siatka na kontenery z małym oczkiem Wytrzymała siatka na kontenery z małym oczkiem
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatki do transportu kontenerami Wytrzymała siatka na kontenery i przyczepki sprawdzi się,

Kontenerowe siatki osłonowe — Skrojone na miarę zabezpieczenia dla kontenerów

 • Przewóz kontenera z siatką to odpowiedzialne działanie

Użycie siatek do kontenerów zapewnia skuteczne zabezpieczenie przewożonego ładunku. Dzięki temu odpady nie staną się zagrożeniem, upuszczane poza obszar kontenera, które mogą zaszkodzić innym użytkownikom drogi czy przechodniom. Siatki na kontenery służą do zabezpieczania ładunku w miejscu, uniemożliwiając jego przemieszczanie czy wypadanie poza boki kontenera. U nas znajdziesz siatki kontenerowe szyte na wymiar, bezpośrednio od producenta. Siatka na kontener dobrana ze względu na wielkość oczek, będzie skutecznie zabezpieczać różnorodne odpady, zapobiegając ich rozproszeniu na drogach czy ulicach podczas transportu. To z kolei znacznie zmniejsza ryzyko niebezpiecznych incydentów, wynikających z niewłaściwie zabezpieczonych ładunków. Jesteśmy w stanie wyprodukować siatki na wymiar dla każdego typu kontenera służącego do przewozu odpadów budowlanych czy śmieci. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią siatkę i podasz nam wymiar, który mamy dostosować do Twojego kontenera.

Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki na kontenery Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka na kontenery i,
Kontenerowa siatka do gruzu na wymiar Kontenerowa siatka do gruzu na wymiar
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała siatka na kontener do gruzu ? atrakcyjna cena i wysoka jakość Zabezpieczenie kontenera,

Siatki kontenerowe — Transport bezpieczny dzięki siatkom osłonowym

 • Dobór parametrów i wielkości siatek kontenerowych

Użycie siatki z tworzyw sztucznych do zabezpieczenia kontenera jest nie tylko proste, ale także efektywne dzięki systemom mocującym, które zapewniają stabilność i skuteczność ochrony. Siatki do zabezpieczania kontenerów dostępne są z różnymi wielkościami oczek, co pozwala na ich dopasowanie do rodzaju przewożonych odpadów. Bezpieczny transport kontenera dzięki zastosowaniu siatki odnosi się do zabezpieczenia ładunku specjalnie dobraną siatką, która zapewnia ochronę przewożonego ładunku, umożliwiając bezpieczne przemieszczanie go od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Siatki do zabezpieczania kontenerów w transporcie są idealne do ochrony zarówno małych, jak i dużych odpadów w kontenerze. Są one także doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia kontenerów przeładowanych poza ich granice. Dzięki zastosowaniu siatek oferowanych przez nasz sklep, masz pewność, że zawartość kontenera nie wypadnie podczas transportu, co czyni te siatki łatwym i skutecznym rozwiązaniem do przewozu różnego rodzaju ładunków.

Solidna siatka osłonowa na kontener Solidna siatka osłonowa na kontener
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna i gruba sznurkowa siatka zabezpieczająca na kontenery Polipropylenowa siatka osłonowa to,
Siatka ochronna na kontener, tania Siatka ochronna na kontener, tania
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Plastikowa siatka na kontenery to solidna ochrona dla towaru Zabezpieczenie kontenera jest łatwe i,
Bardzo mocna siatka ochronna na kontenery Bardzo mocna siatka ochronna na kontenery
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna i mocna siatka ochronna na kontenery Bezpieczeństwo towarów podczas transportu kontenerem,

Siatki do kontenerów — Wytrzymałe siatki z tworzywa sztucznego

 • Wyjątkowo odporna siatka, idealna do zabezpieczania kontenerów

Wykorzystanie siatki sznurkowej do zabezpieczenia ładunku podczas transportu to rozwiązanie, które gwarantuje skuteczną ochronę, jednocześnie umożliwiając zachowanie widoczności zawartości kontenera. Nasze siatki sznurkowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na nacisk i obciążenie, a także elastycznością, która pozwala na idealne dopasowanie do kształtu przewożonych przedmiotów. Siatki wykonane z tworzywa sztucznego są odporne na wpływ warunków atmosferycznych, co oznacza, że nie ulegają zniszczeniu pod wpływem deszczu, słońca czy mrozu. To sprawia, że transport z ich użyciem jest możliwy w każdych warunkach, bez obaw o utratę zawartości kontenera. Mocne siatki sznurkowe to gwarancja bezpiecznego transportu kontenerów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki ich odporności na przecieranie, pękanie i rozrywanie, siatki te mogą być wielokrotnie i długotrwałe użytkowane. Idealnie sprawdzają się podczas transportu w otwartych kontenerach, skutecznie zabezpieczając ładunek przed wypadnięciem czy poruszaniem się podczas jazdy. Siatki wykonane z solidnego i mocnego sznurka polipropylenowego są odporne na naciąganie i zrywanie. Dodatkowo, nasze bezwęzłowe siatki sznurkowe charakteryzują się jeszcze większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Siatka do ochrony. Tania i mocna siatka na kontener. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Tania i mocna siatka na kontener. Ochraniająca siatka
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki / Tania i mocna siatka na kontener / Siatka do ochrony
Siatka do ochrony. Siatki na kontenery, małe oczko. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatki na kontenery, małe oczko. Ochraniająca siatka
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochraniające siatki - Siatki na kontenery, małe oczko - Siatka do ochrony
Siatki do wywozu gruzu kontenerem Siatki do wywozu gruzu kontenerem
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Funkcjonalna polipropylenowa siatka ochronna przeznaczona na kontenery do gruzu Niepodatna na,

Siatka do zabezpieczania kontenerów — Mocna siatka sznurkowa do pokrycia kontenerów

 • Siatka do montażu na kontenerach przewozowych, wykonana ze sznurka

Siatki sznurkowe, które oferujemy, to gwarancja wytrzymałości i długotrwałego użytkowania. Charakteryzują się innowacyjnym, bezwęzłowym splotem, co zapewnia, że mimo intensywnej eksploatacji, zachowają swoją pierwotną formę. Zabezpieczenie ładunku mocnymi siatkami sznurkowymi to skuteczna ochrona przed nieprzewidzianymi problemami, które mogą wyniknąć w przypadku niewłaściwego zabezpieczenia transportowanego towaru. Dzięki naszym siatkom, ładunek pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu, nie stwarzając zagrożenia dla innych. Nasze siatki sznurkowe do kontenerów są odporne na deformacje, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniu nawet podczas kontaktu z ostrymi krawędziami. Bezwęzłowy splot zapewnia, że siatka nie pęknie ani nie straci swojego kształtu, co umożliwia wielokrotne jej użycie. Inwestycja w nasze wytrzymałe siatki sznurkowe do kontenerów jest zatem decyzją korzystną zarówno pod względem ekonomicznym, jak i bezpieczeństwa.

Mocna siatka na gruz, kontener, niska cena Mocna siatka na gruz, kontener, niska cena
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidne zabezpieczenie kontenera na gruz czyli polipropylenowa siatka osłonowa Przeznaczona na,
Siatka do transportu gruzu kontenerem Siatka do transportu gruzu kontenerem
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Profesjonalna siatka ochronna do kontenerów do zabezpieczania gruzu Odporna na działania czynników,
Wytrzymała siatka na kontenery, transportowe Wytrzymała siatka na kontenery, transportowe
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała siatka na kontenery z grubym sznurkiem- cena warta Twojej uwagi Siatka na kontenery,

Siatki na kontenery — Twój producent siatek kontenerowych szytych na miarę

 • Zabezpieczanie ładunku w kontenerze — Wytrzymała siatka

Siatki kontenerowe zapewniające bezpieczeństwo transportowanego ładunku to gwarancja łatwego montażu, atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości produktu. Zróżnicowany wybór siatek na kontenery o różnorodnych rozmiarach oczek umożliwi optymalne zabezpieczenie każdego rodzaju zawartości i odpadów - od dużej wielkości ładunków i ciężkiego gruzu budowlanego, po drobne przedmioty. Przepisy drogowe jasno zobowiązują do zabezpieczania kontenerów przewożących odpady lub materiały, które mogą spowodować zagrożenie wypadając na drogę lub uderzając w inne pojazdy. Obowiązek zabezpieczania kontenera siatką dotyczy szczególnie transportu drogowego, obejmującego przewóz lekkich odpadów i śmieci po remontach. Siatki kontenerowe to skuteczne rozwiązanie, które minimalizuje potencjalne zagrożenia. Poprawnie zamontowane do burt i konstrukcji kontenera skutecznie zabezpieczają przewożone odpady. Siatki na kontenery, stosowane w transporcie od wielu lat, spełniają niezastąpioną rolę utrzymania ładunku w kontenerze, zabezpieczając go przed przypadkowym wypadnięciem.

Wytrzymała siatka na kontenery → OPINIE • PRODUCENT • CENY

Siatki na kontenery cechuje odporność na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Są także niezwykle odporne na działanie wielu czynników pogodowych. Siatki są mrozoodporne, posiadają niski stopień chłonności wody i nie są podatne na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Nawet długa ekspozycja na słońcu nie wpływa na ich trwałość, zewnętrzną i wewnętrzną strukturę. Siatki mogą być stosowane w warunkach zewnętrznych przez cały rok, niezależnie od pogody, temperatury czy opadów. Transport kontenerami wymaga specjalnego, dodatkowego zabezpieczenia przewożonego odpadów. Montaż na kontenerze specjalnie do tego dostosowanej siatki to gwarancja bezpiecznego przetransportowania danego towaru czy materiału do celu, bez ryzyka uszkodzenia, zgubienia, czy zniszczenia. To także większe bezpieczeństwo dla kierowcy i innych pojazdów znajdujących się w ruchu. To zniwelowanie ryzyka nieszczęśliwego wypadku i strat, które mogą się z tym wiązać.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami. Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania. P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatka na kontener

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się