Siatki → Kontenery

Siatki na kontenery → OPINIE • PRODUCENT • CENY • TANIO

Kontener → Siatka • Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (29)
 • Biały (74)
 • Czarny (74)
 • Niebieski (52)
 • Szary (70)
 • Zielony (218)
 • Żółty (29)
Kontenerowa siatka - Drobna siatka na kontenery Kontenerowa siatka do zabezpieczenia
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka sznurkowa z małym oczkiem do osłony kontenerów Mocna polipropylenowa siatka służy do,

Siatka na kontenerze → Siatka do przykrycia i przewozu odpadów

 • Przykrycie siatką przewożonych kontenerów jest obowiązkiem kierowcy

Siatka na kontenery jest obowiązkowym wyposażeniem zabezpieczającym stosowanym w transporcie drogowym, kolejowym czy morskim, służącym do zabezpieczania ładunków i przewozów odpadów w kontenerach transportowych. Dobrze dopasowana siatka na kontener o spersonalizowanym wymiarze pozwoli bezpiecznie przewozić zawartość bez gubienia na drodze. Siatka na kontenery przemysłowe daje możliwość przykrycia i zabezpieczenia kontenera podczas przewożenia ładunku w postaci odpadów lub innych transportowanych towarów. Siatka produkowana na wymiar każdego kontenera do przewożonego gruz i odpadów budowlanych i przemysłowych. Stosowanie siatek na kontenerach ma na celu zatrzymanie przed rozwiązaniem śmieci po drodze. Każdy kierowca samochodu ciężarowego, który przewozi kontener, musi mieć w zestawie zawsze zapasową siatkę na kontener który transportuje z odpadami, ponieważ w różnych sytuacjach może dojść do zniszczenia siatki nakładanej, która stanowi bezprecedensowe zabezpieczenie. Owe zabezpieczenia w postaci siatek na kontenery umożliwiają bezpieczny i bezproblemowy przewóz zawartości kontenera do celu przewozu. Pokazujemy na przykładzie naszych produktów jak siatki na kontenery pomagają w przewożeniu ładunku w postaci gruzu, odpadów komunalnych i innych śmieci przewożonych otwartymi kontenerami. Jak zauważycie, to każdy z nas w życiu, już widział na drodze taki kontener przykryty siatką kontenerową i nie zastanawiał się nad ty, dla czego taka siatka na kontener jest przypięta do burt i do czego jest stosowana. Każdy przewóz lub kurs z załadowanym kontenerem, który nie może być, nie przykryty. Specjalne techniczne przykrycie, jakie daje możliwość w zabezpieczeniu przewozu jest siatka na kontener, to jest ogólnie stosowane rozwiązanie w przewozach, które zapobiegnie podczas jazdy wypadaniu gruzu, śmieci lub innych odpadów i nieczystości.

Siatki do kontenerów → Przykrywająca siatka do każdego kontenera

 • Zabezpieczając kontener siatką przed transportem jest odpowiednim sposobem

Odpowiednie zakrycie kontenera tkaniną siatkową daje możliwość bezpiecznego przewozu, dzięki temu odpady będą doskonale zabezpieczone i nie spowodują uszkodzeń mienia i pieszych na drodze przy ewentualnym wypadaniu poza burty. W taki sposób siatki na kontenery utrzymają przewożony ładunek na miejscu, zapobiegając jego spadaniu, czy obsunięciu się poza burty. Zakupisz u nas prosto z produkcji siatki na kontenery szyte na wymiar przestrzeni załadunkowej. Wybrana siatka na kontener z dobraną wielkością oczka, będzie doskonale osłaniać różne odpady kontenera, zapobiegając wypadaniu na drogę lub ulicę podczas transportu, co z kolei wyeliminuje ryzyko groźnych wypadków, związanych z nienależycie zabezpieczonymi przedmiotami podczas transportu. Wyprodukujemy każdy wymiar siatki na każdy rodzaj kontenera do przewozu odpadów budowlanych i śmieci. Musisz tylko wybrać odpowiednią siatkę i wpisać wymiar jaki mamy wyprodukować dla twojego transportowanego kontenera.

Siatka kontenerowa - Siatka na wymiar kontenera Plastikowa siatka na kontenery
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Zabezpieczająca siatka sznurkowa na kontenery Produkujemy i polecamy siatkę na kontenery, która,

Siatka na kontenery → Przewozy kontenerem z siatką przykrywającą

 • Wymiar siatki i parametry siatki na kontenery

Zabezpieczenie kontenera siatką wykonaną z tworzyw sztucznych jest niezwykle łatwe i szybkie, odpowiedni system mocowania gwarantuje stabilne umieszczenie siatki i skuteczność ochrony. Siatki do zabezpieczeń posiadają różne rozmiary oczek, dlatego warto zastanowić się jakie odpady będą umieszczane w kontenerze, by dobrać odpowiedni rozmiar oczka i rodzaj siatki. Przewozy zabezpieczonym kontenerem odnoszą się do transportu w specjalnie zmontowanych siatek, które mają na celu ochronę ładunku, kontenery zabezpieczone tą metodą będą dobrze chronić ładunek przed zgubieniem przy przemieszczaniu między załadunkiem u klienta, a rozładunkiem na składowisku odpadów. Zabezpieczające siatki na kontenery z dziedziny transportu idealnie nadadzą się między innymi na zabezpieczenie małych i wielkich odpadów na kontenerze, również jako zabezpieczenie przeładowanych poza przestrzeń nad burty kontenera, a zawartości kontenerów przykrytymi siatkami oferowanymi przez sklep Fulo to szybkie i skuteczne rozwiązanie, pewność, że zawartość nie wyleci podczas transportu, co czyni to rozwiązanie łatwym dla przewożenia i transportowania.

Nałożona i zamontowana siatka na kontener hakowy

Siatki kontenerowe → Siatki ze sznurka do osłony kontenerów

 • Wytrzymałe i w miarę elastyczne siatki do osłonięcia kontenera

Osłona towaru podczas transportu siatką sznurkową to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli chcemy zachować widoczność. Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, są bardzo mocne i zniosą duży nacisk i obciążenie, a jednocześnie są elastyczne, dzięki czemu można nimi skutecznie ustabilizować różnego rodzaju towary, gdyż elastyczne siatki dopasują się do ich kształtu. Siatki z tworzywa są odporne na oddziaływanie czynników pogodowych, nie będą się więc niszczyć pod wpływem deszczu, słońca i mrozu. Dzięki nim transport w każdych warunkach przebiegnie bez zakłóceń. Mocne siatki sznurkowe na kontenery do zabezpieczania kontenerów sprawią, że transport będzie przebiegał zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Mocne siatki sznurkowe będzie można długo i wielokrotnie użytkować, gdyż są one odporne na przecieranie, pękanie i rozrywanie. Doskonale sprawdzają się podczas transportu w otwartych kontenerach, gdyż skutecznie chronią towar przed wypadaniem i zwiewaniem. Solidny i mocny sznurek polipropylenowy, z którego wykonane są siatki na kontenery, jest odporny na naciąganie i zrywanie. Bezwęzłowe siatki sznurkowe są jeszcze bardziej odporne na zrywanie.

Siatka do kontenera → Odporna siatka sznurkowa do osłony kontenerów

 • Siatka do montowania na kontenerach transportowych ze sznurka

Siatki sznurkowe są bardzo mocne i wytrzymałe mechanicznie. Cechują się wieloletnią trwałością, innowacyjny bezwęzłowy splot gwarantuje, że zachowają swoją pierwotną formę, mimo intensywnej eksploatacji. Sznurkowe siatki do zabezpieczania ładunku zapobiegną wielu nieprzyjemnościom, na jakie mogą się narazić osoby odpowiedzialne za transport towaru w razie nienależytego zabezpieczenia go. Dzięki mocnym siatkom sznurkowym towar pozostanie na swoim miejscu i nie będzie stanowił dla nikogo zagrożenia. Siatki ze sznurka na kontenery, jakie polecamy, nie ulegają deformacjom dzięki bezwęzłowemu splotowi. Nie będą się niszczyć podczas ocierania się o ostre i twarde krawędzie, nie będą pękać ani tracić swojego kształtu, dlatego będzie można je stosować wielokrotnie. Zakup bardzo mocnych siatek ze sznurka na kontenery jest więc bardzo opłacalnym przedsięwzięciem.

Zabezpieczająca siatka na kontenery Zabezpieczająca siatka na kontenery
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocna i trwała sznurkowa siatka ochronna z polipropylenu na kontener Wytrzymała polipropylenowa,
Gruba i mocna siatka na kontenery z małym oczkiem Gruba i mocna siatka na kontenery z małym oczkiem
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Transportowe siatki dla kontenerów Mocna siatka o wymiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 5,

Siatki kontenerowe → Producent siatek kontenerowych na wymiar

 • Dociśnięcie i przytrzymanie zawartości kontenera → Siatka

Siatki do zabezpieczenia przewożonych ładunków przeznaczone do montowania na kontenery to bezproblemowy montaż, niska cena i wysoka jakość produktu. Duży wybór siatek kontenerowych o różnych rozmiarach oczka pozwoli zabezpieczyć każdy rodzaj zawartości i odpadów - od dużych gabarytowo ładunków oraz ciężki gruz budowlany, po małe przedmioty. Wymóg i przepisy drogowe jasno określają zabezpieczenie na kontenerach przewożonych odpadów lub materiałów, które mogą wypaść z kontenera bezpośrednio na drogę lub uderzyć w inne jadące auto. Zabezpieczenie transportu drogowego na który składa się transport kontenerami na śmieci lekkie i przewożone odpady po remontowe stawia kierowcę w dokonaniu obowiązku zabezpieczenia siatką kontenera. Bezpieczeństwo transportu i zminimalizowanie zagrożeń dają tak zwane siatki kontenerowe które w odpowiedni sposób przemontowane do burt i konstrukcji kontenera zabezpieczają odpady. Siatki na kontenery są stosowane w transporcie już od wielu lat i spełniają rolę dociśnięcia i przytrzymania w kontenerze odpadów.

Mocna siatka na kontener, małe oczko Mocna siatka na kontener, małe oczko
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Superwytrzymała siatka na kontenery w atrakcyjnej cenie Stosowanie siatek na kontenery jest coraz,
Siatki na kontenery, małe oczko Siatki na kontenery, małe oczko
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka na kontener Siatka na kontenery czy przyczepki o małym oczku to doskonała ochrona podczas,
Mocna i tania siatka na kontenery Mocna i tania siatka na kontenery
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatki na kontenery Mocna siatka na kontenery i przyczepki o rozmiarach oczek 10 x 10 cm i,
Gruba siatka na kontenery z odpadami Gruba siatka na kontenery z odpadami
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Zabezpieczenie kontenera do odpadów z wykorzystaniem siatki z polipropylenu Osłona zawartości,
Wytrzymała siatka na kontenery z małym oczkiem Wytrzymała siatka na kontenery z małym oczkiem
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatki do transportu kontenerami Wytrzymała siatka na kontenery i przyczepki sprawdzi się,
Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki na kontenery Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka na kontenery i,
Kontenerowa siatka do gruzu na wymiar Kontenerowa siatka do gruzu na wymiar
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała siatka na kontener do gruzu ? atrakcyjna cena i wysoka jakość Zabezpieczenie kontenera,
Solidna siatka osłonowa na kontener Solidna siatka osłonowa na kontener
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna i gruba sznurkowa siatka zabezpieczająca na kontenery Polipropylenowa siatka osłonowa to,
Siatka ochronna na kontener, tania Siatka ochronna na kontener, tania
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Plastikowa siatka na kontenery to solidna ochrona dla towaru Zabezpieczenie kontenera jest łatwe i,
Bardzo mocna siatka ochronna na kontenery Bardzo mocna siatka ochronna na kontenery
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna i mocna siatka ochronna na kontenery Bezpieczeństwo towarów podczas transportu kontenerem,
Siatka do ochrony. Tania i mocna siatka na kontener. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Tania i mocna siatka na kontener. Ochraniająca siatka
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki / Tania i mocna siatka na kontener / Siatka do ochrony
Siatka do ochrony. Siatki na kontenery, małe oczko. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatki na kontenery, małe oczko. Ochraniająca siatka
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochraniające siatki - Siatki na kontenery, małe oczko - Siatka do ochrony
Siatki do wywozu gruzu kontenerem Siatki do wywozu gruzu kontenerem
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Funkcjonalna polipropylenowa siatka ochronna przeznaczona na kontenery do gruzu Niepodatna na,
Mocna siatka na gruz, kontener, niska cena Mocna siatka na gruz, kontener, niska cena
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidne zabezpieczenie kontenera na gruz czyli polipropylenowa siatka osłonowa Przeznaczona na,
Siatka do transportu gruzu kontenerem Siatka do transportu gruzu kontenerem
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Profesjonalna siatka ochronna do kontenerów do zabezpieczania gruzu Odporna na działania czynników,
Wytrzymała siatka na kontenery, transportowe Wytrzymała siatka na kontenery, transportowe
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała siatka na kontenery z grubym sznurkiem- cena warta Twojej uwagi Siatka na kontenery,
Tania siatka na kontener, gruz Tania siatka na kontener, gruz
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Skuteczna ochrona kontenera na gruz w najlepszej cenie ? siatka polipropylenowa bezawaryjna,
Siatka na zamówienie do kontenerów Siatka na zamówienie do kontenerów
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka na zabezpieczenie kontenerów Siatka na zamówienie do kontenerów Tania siatka na kontenery,
Mocna siatka dla kontenerów na odpady Mocna siatka dla kontenerów na odpady
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

W dobrej cenie ochronna siatka z polipropylenu na kontener do odpadów Wytrzymała, niezawodna i,
Tania siatka na kontenery Tania siatka na kontenery
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka na kontener - transport Siatka na kontenery i przyczepki o wymiarach oczek 10 x 10 cm i,
Siatka kontenerowa, zabezpieczająca Siatka kontenerowa, zabezpieczająca
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Dzięki taniej siatce transportowej z łatwością zabezpieczysz kontener Siatki do kontenerów, jakie,
Ochronna siatka na kontener - odpady, gruz Ochronna siatka na kontener - odpady, gruz
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Skutecznie zabezpieczony kontener do gruzu ? polipropylenowa ochrona siatką do zabezpieczeń Wysoki,
Siatka do ochrony. Tania siatka na kontener, gruz. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Tania siatka na kontener, gruz. Ochraniająca siatka
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochraniające siatki / Tania siatka na kontener, gruz / Siatka do ochrony
Siatka do ochrony. Siatka na kontener na gruz. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka na kontener na gruz. Ochraniająca siatka
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochraniające siatki / Siatka na kontener na gruz / Siatka do ochrony
Siatka do ochrony. Siatka ochronna na kontener, tania. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka ochronna na kontener, tania. Ochraniająca siatka
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki / Siatka ochronna na kontener, tania / Siatka do ochrony
Siatka do ochrony. Siatki do wywozu gruzu kontenerem. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatki do wywozu gruzu kontenerem. Ochraniająca siatka
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochraniające siatki / Siatki do wywozu gruzu kontenerem / Siatka do ochrony

Wytrzymała siatka na kontenery → OPINIE • PRODUCENT • CENY

Siatki na kontenery cechuje odporność na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Są także niezwykle odporne na działanie wielu czynników pogodowych. Siatki są mrozoodporne, posiadają niski stopień chłonności wody i nie są podatne na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Nawet długa ekspozycja na słońcu nie wpływa na ich trwałość, zewnętrzną i wewnętrzną strukturę. Siatki mogą być stosowane w warunkach zewnętrznych przez cały rok, niezależnie od pogody, temperatury czy opadów. Transport kontenerami wymaga specjalnego, dodatkowego zabezpieczenia przewożonego odpadów. Montaż na kontenerze specjalnie do tego dostosowanej siatki to gwarancja bezpiecznego przetransportowania danego towaru czy materiału do celu, bez ryzyka uszkodzenia, zgubienia, czy zniszczenia. To także większe bezpieczeństwo dla kierowcy i innych pojazdów znajdujących się w ruchu. To zniwelowanie ryzyka nieszczęśliwego wypadku i strat, które mogą się z tym wiązać.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na kontener