Siatka na przyczepkę

Siatki na przyczepkę — Siatki do przykrycia przyczep i naczep — Siatka do przyczepki samochodowej

OPINIE • PRODUCENT • TANIE • CENY

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Czy siatka na przyczepkę jest dobry rozwiązaniem?

Każde zabezpieczenie towaru jest dobrym sposobem na uniknięcie wypadku drogowego lub znaczenia przewożonych załadunków. Pokazujemy na przykładzie produktów jakimi są produkowane na wymiar siatki na przyczepki, które wspomagają bezpieczeństwo podczas przewozów drogowych, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem technicznym jest zastosowanie przykrycia i dociśnięcia transportowanych rzeczy za pomocą dobranej odpowiednio siatki na przyczepkę, która na pace załadunkowej przyczepki spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa. Każda siatka wyprodukowana na wymiar dla przyczepy osobowej lub towarowej jest wzmocniona i obszyta po krawędzi.

Montaż siatki na przyczepy i przyczepki

Tu musimy powiedzieć że każdy chcący zabezpieczyć siatką przyczepkę, musi w swoim zakresie odpowiednio zamontować lub przyczepić siatkę do burt. Każda przyczepka jest inne i ma swoje ograniczenia techniczne, więc podpowiadamy że siatka która musi utrzymać na pace przyczepki ciężkie przedmioty lub towary musi być odpowiedni mocno przytwierdzona do paki.

Kiedy trzeba zamontować siatkę na przyczepkę?

Producent siatki na przyczepkę proponuje: każdy kierowca, który ciągnie za sobą przyczepkę samochodową lub towarową i porusza się po publicznych drogach, powinien odpowiednio zabezpieczyć pakę, przestrzeń załadunkową swojej podpiętej przyczepki. Zastanawiając się nad odpowiednim zabezpieczeniem przewożonych przedmiotów i towarów na przyczepce towarowej, musimy wziąć pod uwagę, co będziemy przewozić, czyli jak wielkie przedmioty gabarytowo i jak bardzo będą wystawać poza burty przyczepki. Siatkę na przyczepkę lub większa przyczepę dwuosiową montujemy dla technicznego rozwiązania wypadaniu przedmiotów, towarów i innych załadowanych rzeczy które mogą wypaść podczas przewozu. Doskonale sprawdza się to kiedy jedziemy autem autostrada i ciśnienie powietrza które daje ogromny opór na przewożone towary i przedmioty może spowodować wypchnięcie do tyłu poza burty, i spaść na drogę lub co gorsza na jadące za nami auto, w konsekwencji może to doprowadzić do wypadku.

Jaka i jaki wymiar siatki na moją przyczepkę samochodową?

Po zmierzeniu i sprawdzeniu wymiarów przestrzeni załadunkowej przyczepki możemy przejść do zamawiania odpowiedniej siatki na przyczepkę  która będzie nałożona od góry i odpowiednio zamocowana lub zapięta do burt po całym obwodzie. Trzeba pamiętać że musimy zamówić siatkę która spełni rolę w zabezpieczeniu towaru lub przedmiotów, utrzymując podczas przewozu przedmioty na pace przyczepki i dla tego proponujemy siatki z jak najmniejszym oczkiem które przy następnym przewożeniu drobnych przedmiotów załadowanych na pace przyczepki nie przelecą przez zbyt wielkie oczka siatki. Następnym kryterium wyboru i zakupu siatki na przyczepkę jest wielkość przyczepki towarowej, tu musimy kupić siatkę która będzie na tyle duża że będzie zwisać na burtach i swobodnie będzie można ją przymocować do zaczepów w przyczepce, w ten sposób uchronimy się prze ewentualną pomyłką z wymiarowaniu odpowiedniej wielkości siatki na przyczepkę transportową.

Producent siatek na przyczepki – Siatka dla transportu przyczepką

Siatki do przyczep są produkowane metodą bezwęzłową, z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, na dowolny wymiar podany przez klienta, dzięki czemu mamy pewność, że siatka będzie idealnie pasować do danej przyczepy. Do najbardziej wytrzymałych tworzyw sztucznych należy polipropylen, doskonały materiał do produkcji siatek ochronnych. Siatki polipropylenowe na przyczepy charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, dlatego mogą z powodzeniem być długotrwale stosowane na zewnątrz. Siatki z polipropylenu na przyczepy nie tracą na jakości pod wpływem wysokich oraz niskich temperatur, są odporne na promieniowanie UV, deszcz, mróz oraz śnieg. Nie chłoną wilgoci. Siatki polipropylenowe, przeznaczone na przyczepy, są również odporne na czynniki mechaniczne, jak ciągnięcia, szarpania czy obciążenia.

Dal czego nie możemy wskazać odpowiedniej metody montażu siatki na przyczepkę?

Bo jak wcześniej wyjaśnialiśmy zamawiając odpowiednią siatkę na przyczepkę musimy mieć pewność, że siatka będzie pasowała przy następnym transporcie, gdy będziemy przewozić coś większego i mamy taką siatkę kupioną ponad gabaryt przyczepki to, przy przewozie niższych przedmiotów musimy ją też odpowiednio zamontować. I tu musimy zapas siatki schować do wewnątrz paki lub złożyć ją na pół. Montaż siatek na przyczepach samochodów musi być wykonany prawidłowo, ze względu na odpowiednie naprężenie siatki. Siatka sznurkowa na przyczepki może mieć różną gramaturę sznurka oraz wielkość oczka. Do przewożenia drobnych przedmiotów polecamy siatkę na przyczepy o małych oczkach.

Siatki na przyczepki - Producent siatki do przyczepki

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na przyczepke