Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Siatki do przyczepki

Siatki zabezpieczające na przyczepki – po co je stosować?

Firma FULO jest producentem siatek ochronnych i zabezpieczających, które można wykorzystać w wielu branżach, przed wszystkich obiekty i boiska sportowe, ale również w budownictwie, hodowli, przemyśle, parkach linowych, domach oraz ogrodach. Siatki ochronne produkowane są także do transportu, w celu zabezpieczenia bagażnika, kontenera i przyczepy. Przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów na przyczepie samochodu może stanowić ogromne zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. Dlatego niezbędne jest zabezpieczenie tych przedmiotów siatką ochronną, która gwarantuje bezpieczeństwo przedmiotom i przebywającym w pobliżu ludziom.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka na przyczepki – wybór

Siatki ochronne są produkowane metodą bezwęzłową, z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, na dowolny wymiar podany przez klienta, dzięki czemu mamy pewność, że siatka będzie idealnie pasować do danej przyczepy. Do najbardziej wytrzymałych tworzyw sztucznych należy polipropylen, doskonały materiał do produkcji siatek ochronnych. Siatki polipropylenowe na przyczepy charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, dlatego mogą z powodzeniem być długotrwale stosowane na zewnątrz. Siatki z polipropylenu na przyczepy nie tracą na jakości pod wpływem wysokich oraz niskich temperatur, są odporne na promieniowanie UV, deszcz, mróz oraz śnieg. Nie chłoną wilgoci. Siatki polipropylenowe, przeznaczone na przyczepy, są również odporne na czynniki mechaniczne, jak ciągnięcia, szarpania czy obciążenia.

Siatki ze sznurka na przyczepy i przyczepki - rodzaje

Montaż siatek polipropylenowych na przyczepach samochodów musi być wykonany prawidłowo, ze względu na odpowiednie naprężenie siatki. Siatka z polipropylenu może mieć różną gramaturę sznurka oraz wielkość oczka. Do przewożenia drobnych przedmiotów polecamy siatkę na przyczepy o małych oczkach. Siatki ochronne z polipropylenu są produkowane w wielu kolorach, więc zadowolą gusta nawet najbardziej wymagającego klienta.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na przyczepki