Worek → Zabawki

Worki na zabawki → OPINIE • PRODUCENT • CENY • TANIO

Worek → Siatka • Ogrodowe • Dziecięce • Duże • Drobne • Na wymiar • Sklep

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (2)
 • Biały (4)
 • Czarny (4)
 • Niebieski (2)
 • Szary (5)
 • Zielony (11)
 • Żółty (1)
Worek na zabawki z siatki o małym oczku Worek na zabawki z siatki o małym oczku

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 2x2cm gr.2mm

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Mocne worki na zabawki – siatka ze sznurka Worek na zabawki musi być odpowiednio duży, ale również,
Zabezpiecz zabawki mocnym worekiem na zabawki z siatki Mocny worek na zabawki z siatki

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4,5x4,5cm gr.4mm

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Mocny worek na zabawki z siatki - zabezpiecz zabawki Mocne worki z polipropylenu, które,

Zabawki → Duże i mocne worki na wymiar z siatka na zabawki

 • Worek z siatki na duże zabawki
 • Siatka na zabawki ogrodowe

Prezentujemy worek z siatki na zabawki dziecięce solidne szyte na wymiar. Wykonujemy je zawsze z najlepszego gatunkowo polipropylenu, który posiada specyficzne właściwości, sprawiające że materiał ten świetnie sobie radzi z wieloma zadaniami, również z przenoszeniem i pakowaniem zabawek. To idealne rozwiązanie przede wszystkim z uwagi na właściwości fizyczne samego polipropylenu. Jest on odporny na naciąganie, trudno go zerwać, a także doskonale radzi sobie ze zmienną pogodą, temperaturą, wiatrem czy też promieniowaniem słonecznym, na które jest odporny. To wszystko sprawia, że worek wykonany z tworzywa polipropylenowego będzie rozwiązaniem niezwykle trwałym, znacznie przewyższającym worki tworzone z innych, mniej odpornych surowców. Pojemny worek na zabawki pomorze Tobie w uporządkowaniu i przetrzymaniu zabawek dziecka. Worek z odpowiednią wielkością przewidziany do posegregowania wszystkich zabawek dziecka, daje możliwość od razu wglądu czy ta zabawka znajduje się w tym worku, jest to duże ułatwienie dla rodzica który chce spełnić życzenie dziecka i zachce się bawić którąś z zabawek.

Worek na małe zabawki, oczko 4x4cm Worek na małe zabawki kolor szary

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4x4cm gr.2mm

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Worek pod wymiar z siatki sznurkowej na zabawki Proponujemy worki na zabawki dla dzieci. Wysokiej,
Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 10x10cm gr.4mm

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa Osobom szukającym sposobu na przechowywanie i,

Worek → Składowanie zabawek w piwnicy i pokoju

 • Duże i mocne worki na wymiar z siatka na zabawki
 • Siatka do podwieszeni w piwnicy w formie półki na zabawki

Kupując kilka worków na zabawki podając przy tym wymiar jaki chcesz kupić możesz posegregować w piwnicy lub budynku gospodarczym, wszystkie zabawki dziecka. Posegregowanie zabawek może być dość dużym ułatwieniem dla Ciebie, bo możesz posegregować zabawki na ogrodowe i domowe lub wakacyjne. Przy tym nauczysz dziecko porządku i zdyscyplinujesz malucha do zbierania po zabawie wszystkich zabawek. Worek na zabawki może być przez nas wykonany na zamówienie pod konkretny rozmiar. Bardzo łatwo w ten sposób uzyskasz produkt, który doskonale sprawdzi się konkretnie w przypadku zabawek Twojego dziecka. Nasze worki to także solidność wykonania i dbałość o każdy szczegół. Zawsze obszywamy je w specjalny sposób tak, by na brzegach nie były narażone na naderwanie, które mogłoby skutkować zniszczeniem całości worka lub mniejszą funkcjonalnością. Wykorzystanie odpowiednio grubego sznurka pozwala na zabezpieczenie również bardzo ciężkich zabawek. Rozmiar oczek i grubość wykorzystanych sznurków do jego wykonania również możemy ustalić indywidualnie.

Zabawki → Siatka do podwieszeni w piwnicy w formie półki na zabawki

 • Składowanie i przechowywanie zabawek w piwnicy lub budynku

Stosując takie rozwiązanie, masz możliwość stworzenia dodatkowej powierzchni w formie antresoli z siatki sznurkowej, czyli półki z siatki, na której będziecie mogli poukładać lub po prostu wrzucić wszystkie zabawki dziecka. Zalety zabezpieczania zabawek specjalnymi workami jest korzystne w bardzo wielu sytuacjach. Przede wszystkim gdy są to zabawki ogrodowe, dobrze jest je zgromadzić w jednym worku. Również kiedy wybieramy się tylko co jakiś czas na działkę rekreacyjną z naszym dzieckiem takie rozwiązanie może być dla nas bardzo wygodne i korzystne. Dzięki solidnemu obszyciu są to worki bardzo odporne na spore obciążenia i mogą znieść bardzo wiele czynników mechanicznych. Bez trudu możemy w nich również przechowywać zabawki w altankach albo na zewnątrz przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Siatka nie zmieni z tego powodu swoich właściwości i nie stanie się słabsza.

Siatka osłonowa na boisko Siatka osłonowa na boisko
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Gruba i mocna siatka do ciężkich zabawek, które możesz podwiesić w piwnicy

Worek na zabawki – wybierz renomowanego producenta

Od lat produkujemy siatki i worki z tworzywa polipropylenowego do różnych zastosowań. Worki na zabawki z siatki polipropylenowej to doskonały sposób na wykonanie świetnego zabezpieczenia zabawek Twojego dziecka i sprawienie, by wszystkie one były w jednym miejscu. Koniec z gubieniem ich! Nasze worki na zabawki można powiesić na haku, składować na podłodze i w wielu innych miejscach.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Worek na zabawki