Siatki sportowe — Ochronne

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki sportowe — Producent siatek sportowych — Produkcja siatek sportowych na wymiar

Sklep z siatkami sportowymi na wymiar — Siatka sportowa ochronna

Siatki dla sportu — Siatka • Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Zobacz realizację

cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka do osłony w obiektach sportowych Ta siatka do osłony to doskonałe zabezpieczenie różnego,

Siatki sportowe — Producent siatek sportowych

  • Wyposażenie na boisku i hali sportowej

Producent siatek sportowo ochronnych na wymiar - Każda nowoczesna hala sportowa, orlik czy kort musi posiadać odpowiednie zabezpieczenie, tak by piłki nie uszkodziły obiektów znajdujących się w pobliżu. Siatki dla różnych dyscyplin sportowych są głównym wyposażeniem na boisku i hali sportowej i mają pomagać sportowcom w treningach rozgrywaniu zawodów i gier sportowych. Siatki sportowe z tworzywa sztucznego cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są bardzo trwałe i doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Siatka sportowa na wymiar — Produkcja siatek na wymiar dla sportu

  • Siatki sportowe na wymiar

Produkowane z największą starannością, o jakość wykonania oryginalnych siatek sportowy, o funkcji ochronnej w sporcie, dajemy możliwość podania własnych wymiarów siatek sportowych. Patrząc się na rozwój technologii i technik sportowych i coraz większych i wyższych osiągów dokonywanych przez sportowców, to musimy wyjść na przeciwko takim wyzwaniom i takim zawodnikom chcemy dać odpowiednie narzędzia do swoich ciężkich treningów, jakim są siatki sportowe produkowane na wymiar. Przewidując pewne niebezpieczeństwa i zagrożenia dla coraz bardzie rywalizujących zawodników przeciwnych drużyn w piłce nożnej na boiskach, wyszliśmy założenia że do produkcji siatek sportowych o jak najlepszej jakości i wytrzymałości, musi być jeszcze jeden czynnik na produkcji sportowych siatek, to jest przewidywalność niebezpieczeństw. Przeglądając sklep w tej kategorii natkniesz się na odpowiednią siatkę sportową która będzie na pewno dostępna i będziesz mógł ją zamówić na wymiar, taki jaki chcesz. Dla tego jako producent siatek sportowych mamy taki model sprzedaży, który ułatwi tobie dopasowanie i łatwy montaż siatek sportowych na boisko lub halę sportową.

cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Sznurkowa siatka na place zabaw Siatka wykonana z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów,

Siatki sportowe — Siatki dla sportu to też przyrządy sportowe

  • Zabezpieczenie urządzeń i wyposażenia sportowego

Z siatek ochronnych dla sportu można zrobić solidne piłkołapy, wytrzymałe ogrodzenie sportowe, sznurkowe kotary przegradzające halę, a także kurtyny z siatki na salę gimnastyczną. Siatki, jakie oferujemy, są bardzo mocne i wytrzymałe dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii splotu sznurka. Bezwęzłowy splot gwarantuje trwałość siatek, nie deformują się one ani nie odkształcają, dlatego przez długi czas będą znosić mocne uderzenia piłkami i innym sprzętem sportowym. Są dużo lepsze, niż starszego typu siatki druciane, gdyż nie ma w ich przypadku problemu z rdzewieniem i korozją. Dzięki temu, że są miękkie, będą przyjazne dla każdego sportowca, gdyż wiadomo, że podczas intensywnego meczu i rozgrywek nieraz zdarza się, że któryś z zawodników zderzy się z ogrodzeniem.

Zabezpieczjące siatki sportowe — Najlepsze siatki do zastosowania na obiektach sportowych

  • Siatki na obiekty sportowe

Grube siatki na hale i boiska wykonana jest bezwęzłowo, co gwarantuje jej bardzo wysoką trwałość oraz odporność na rozplątywanie i deformowanie. Po uderzeniu siatki piłką, nie będzie się ona odkształcała. Mocna siatka ze sznurka do ochrony hal i boisk - grube siatka jest bardzo odporna mechanicznie, będzie znosić dobrze uderzenia twardymi piłkami i innym sprzętem. Można z niej wykonać zabezpieczenia w sporcie, dzięki którym piłki nie będą wylatywały poza wyznaczone im obszary. Pozwoli to zapewnić komfort sportowcom i zawodnikom. Odporna siatka z grubych sznurków sprawi też, że będzie można odgrodzić nią trybuny, więc kibice będą mogli czuć się komfortowo. To właśnie siatki polipropylenowe są uważane obecnie za najlepszy materiał, z jakiego można wykonywać zabezpieczenia i grodzenia obiektów sportowych. Dzięki temu, że są miękkie i sprężyste, nie powodują zniszczeń piłek i odzieży sportowej. Jednocześnie jednak są bardzo wytrzymałe, a ich konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona dzięki innowacyjnemu splotowi. Kolorowe siatki mogą być ciekawym akcentem estetycznym obiektu sportowego, siatki w kolorze zielonym są natomiast najczęściej wybierane przez osoby, które wolą spokojny kolor i nie rzucały się w oczy.

cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka z tworzywa sztucznego do ochrony placu zabaw Plac zabaw to miejsce, gdzie zapewnienie,

Ochronne siatki sportowe — Sklep z siatkami sportowymi na wymiar

  • Dowolne wymiary siatek szytych na wymiar

Gwarantujemy bezpieczeństwo w sporcie. Nasze siatki ochronne dla sportu to propozycja, która pozwala na stworzenie zabezpieczeń sportowych na najwyższym poziomie. Piłkochwyty z siatek ochronnych z polipropylenu to niezwykle mocne konstrukcje, które wyłapują nawet ciężkie piłki, uderzone z olbrzymią siłą. Dzięki temu zabezpieczymy się przed wieloma problemami, które takie uderzenie może spowodować zarówno w przypadku osób, jak również unikniemy szkód na mieniu, które mogą zostać wyrządzone, kiedy piłka opuści teren obiektu sportowego. Dodatkowo popularnym zastosowaniem siatek FULO jest ich wykorzystanie w rozmaitych hodowlach zwierząt. Z siatek polipropylenowych bez trudu można wykonać zabezpieczenia dla zwierząt hodowlanych oraz wiele innych elementów ochronnych na hodowle, a także sady. Doskonale sprawdzają się jako siatki na woliery hodowlane. Szeroki wybór rozmiarów, parametrów i kolorów siatek. Nasze siatki to nie tylko bezpieczeństwo, ale również estetyka.

Siatka ochronna sportowa — Zabezpieczenie i do ochrony hali sportowej oraz boiska piłkarskiego

  • Ochrona zawodników sportowych

Sportowa siatka ochronna, jaką mamy w ofercie, wykonana została z materiału wytrzymałego na niskie i wysokie temperatury, odpornego na wilgoć a także na urazy mechaniczne. Z powodzeniem można ją stosować do ochrony okolic grzejników na hali, gdyż wytrzyma wysoką temperaturę. Siatka z PP jest miękka, dlatego też przy jej stosowaniu nie ma ryzyka, że osoba przebywająca na hali skaleczy się o nią lub uderzy, tak jak to zdarzało się kiedyś, gdy stosowano zabezpieczenia druciane lub drewniane ochraniacze grzejników. Nasze siatki na boiska idealnie się sprawdzą jako piłkochwyty, gdyż są odporne na nacisk i uderzenia, nie uszkodzą przy tym piłek. Oferujemy siatki o różnej wielkości oczka, dzięki czemu mogą Państwo u nas wybrać to, co najlepiej będzie pasowało do danej dyscypliny sportu.

cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Praktyczna siatka o mocnym splocie na plac zabaw Siatki do zabezpieczenia przeznaczone na place,

Tanie siatki sportowe z szybkim zakupem odpowiedniego wymiaru

W naszej ofercie dostępne są siatki w różnych kolorach, dzięki czemu będą Państwo mogli zadecydować, jak będzie wyglądał ogrodzony obiekt sportowy. Czy siatka ma wyróżniać się kolorem od otoczenia, nadając boisku wesoły akcent? A może lepiej, by ogrodzenie nie rzucało się w oczy i nie przesłaniało zbytnio widoku? Niezależnie od tego, jaką opcję Państwo wybiorą, z pewnością w naszym sklepie odnajdą to, czego potrzebują. Posiadamy siatki sportowe na wymiar o małym oczku, doskonale sprawdzające się podczas gry pingponga, tenisa ziemnego, czy golfa. Jeśli na danym terenie nie będą używane małe piłki, wystarczy siatka o większym oczku. Nasze siatki sportowe są elastyczne i nie naciągają się, dzięki czemu na długo zachowują swój estetyczny, pierwotny kształt. Montaż siatki sportowej z tworzywa sztucznego jest bardzo łatwy, a materiał, z którego ją wykonano jest bezpieczny dla zdrowia, nietoksyczny i nie powoduje uczuleń.

Siatki zabezpieczające w sporcie - Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sporcie to najważniejsza kwestia, której nie można absolutnie bagatelizować. W żadnym wypadku nie powinniśmy oszczędzać na bezpieczeństwie. Nasze siatki to możliwość wykonania solidnych zabezpieczeń, które będą gwarantowały bezpieczeństwo na bardzo długie lata i nie będą wymagały konserwacji tak jak ma to miejsce w przypadku siatek z innych materiałów. Polipropylen jest niezwykle wytrzymały i mocny, dzięki czemu na pewno nie będzie się niszczyć i z czasem nie straci swoich właściwości, zwłaszcza że są to siatki odporne na wszelakie oddziaływania czynników pogodowych, a także promieniowania słonecznego UV i wielu innych zagrożeń, które na co dzień mogą powodować niszczenie materiałów. Siatki polipropylenowe dzięki takim właściwościom mogą być wykorzystywane zarówno w zamkniętych halach sportowych, domach, jak również w ogrodach (oczka wodne, baseny) oraz w sporcie. W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele ciekawych propozycji kolorystycznych, które dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb, a także wiele rozmiarów oczek i grubości sznurka polipropylenowego. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz indywidualnie siatkę pod swoje potrzeby i sprawisz, że wykonane konstrukcje zabezpieczające będą spełniały swoją rolę w 100%.

Siatki na zamówienie – oferta siatek na wymiar

Stawiamy na kompleksowe wyposażenie Twojego obiektu sportowego i nie tylko. Nasze siatki tworzone są na konkretny wymiar, dzięki czemu na pewno będą idealnie pasowały do miejsca, w którym masz zamiar je zamontować. Postaw na solidne rozwiązanie, pozwalające na zabezpieczenie siatkami dowolnego miejsca. Siatki na wymiar są niesamowicie wygodną sprawą, pozwalającą na dokładnie takie zabezpieczenia, jakie są oczekiwane w z racji specyfiki zabezpieczanego miejsca. Siatki z możliwością konfiguracji rozmiaru oraz innych ich parametrów na pewno będą dla Państwa doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na wykonanie dowolnego typu zabezpieczeń.

W sklepie znajdziesz nie tylko siatki sportowe, używane na co dzień na obiektach sportowych, ale również wiele nowoczesnych rozwiązań dedykowanych do zastosowań przemysłowych. Siatki tego rodzaju pozwalają na solidne zabezpieczenia na budowach i innych obiektach, gdzie występuje zagrożenie powodowane przez upadające z wysokości przedmioty. Nasze siatki doskonale sprawdzają się jako siatki na schody, okna, siatki asekuracyjne i dekarskie do prac wysokościowych.

Siatki i konstrukcje na boiska i hale sportowe

Odpowiednie ogrodzenie boiska i zabezpieczenie terenu przed wypadającymi piłkami jest niezwykle ważną sprawą w przypadku praktycznie dowolnej dyscypliny sportowej. Montaż siatek sportowych jest niezwykle ważny w przypadku dyscyplin sportowych, w których mamy do czynienia z piłkami, które mogą być z dużą siłą uderzane. Również na halach sportowych konieczny jest montaż piłkochwytów i zabezpieczeń sportowych, które pozwolą na to, by wszystkie piłki zostały w porę zatrzymane. Często również nasze siatki służą jako zabezpieczenie okien sportowych. Dzięki temu okna na hali sportowej są bezpieczne i unikniemy uszkodzeń, które są nie tylko kosztowne, ale również mogą okazać się niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia uczestników wydarzenia sportowego.

Bardzo wytrzymałe sznurkowe siatki dla sportu

Siatki z polipropylenowego sznurka są stosowane w sporcie, gdyż można z nich konstruować bardzo wytrzymałe i solidne piłkochwyty, które wychwycą nawet najmocniej podane piłki, chroniąc w ten sposób kibiców, a także otoczenie boiska przed zniszczeniami. Siatki PP wykorzystuje się też do konstrukcji sznurkowych ogrodzeń boisk, można z nich wykonywać także ruchome kurtyny i piłkołapy na halach sportowych, doskonale nadają się także do zabezpieczania okien sal gimnastycznych. Siatki sznurkowe bezwęzłowe zapewniają bezpieczeństwo sportowcom, gdyż można osłaniać nimi stoki narciarskie, zapobiegając groźnym wypadkom.

Wielofunkcyjne całoroczne siatki bezwęzłowe dla sportu

Grodzenia i innego rodzaju zabezpieczenia wykonane z siatek sportowych doskonale wytrzymają wszelkie warunki pogodowe, dlatego nie będzie trzeba martwić się tym, że podczas sezonu zimowego zmarnieją i trzeba będzie je wymienić. Siatki PP nie pochłaniają wody, idealnie sprawdzają się na mrozie i silnym słońcu, można więc być pewnym, że grodzenia i piłkołapy z nich wykonane będą w doskonałym stanie przez cały rok. Siatki sznurkowe są elastyczne i miękkie, dlatego wypierają ogrodzenia metalowe starszego typu. W przeciwieństwie do drucianych siatek, siatki sznurkowe nie rdzewieją, nie zawierają też ostrych elementów, są więc bezpieczne dla zawodników, nie powodują też zniszczeń na piłkach, które się o nie obijają.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

ZB

2024-06-01 09:35

Zdecydowanie polecam. Szybka realizacja zamówienia. Siatka bardzo dobrej jakości, towar zgodny z ofertą, takiej siatki szukałam do ochrony tunela foliowego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Siatki Sportowe

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się