Siatka do hodowli ryb

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na staw hodowlany — Siatka do hodowli ryb — Zabezpieczenie hodowli ryb

Zabezpieczenie stawu hodowlanego — Siatka na staw hodowlany z rybami — Zabezpiecz ryb przed ptakami

Siatka do hodowli ryb — Zabezpieczenie • Na wymiar • Opinie • Tanio • Szybko • Producent • Sposób • Montaż • Pomysł • Zabezpieczenie • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (3)
  • Biały (4)
  • Czarny (4)
  • Niebieski (3)
  • Szary (3)
  • Zielony (8)
  • Żółty (2)

Siatka na staw hodowlany z rybami

Siatki ochronne na stawy rybne przed ptakami - siatki są lekkie, można je więc montować także nad powierzchniami stawów rybnych. Dzięki temu do wody nie będą dostawały się zanieczyszczenia, a dzikie zwierzęta nie będą miały dostępu do ryb. Siatki na stawy hodowlane zawsze wykonujemy pod konkretny wymiar zlecony nam przez klienta. Zdajemy sobie sprawę bowiem z tego, że każdy staw hodowlany nieco różnić się będzie rozmiarem, a także z racji wybranego sposobu montażu może być potrzebna większa lub nieco mniejsza ilość siatki do jego poprawnego zabezpieczenia. Stawiając na produkty naszej marki zawsze otrzymasz siatkę dostosowaną do swoich potrzeb i konkretnego rozmiaru posiadanego stawu hodowlanego. Służymy również pomocą i poradą w kwestii ich montażu oraz poprawnego wykonania takiego zabezpieczenia.

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka z tworzywa sztucznego do zabezpieczenia ryb Siatka z mocnego tworzywa będzie doskonałym,
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Stawy hodowlane – zabezpieczamy je siatkami Prawdziwą zmorą wielu hodowców ryb są dzikie ptaki,,
cena: 13,10 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 6mm

Siatka do hodowli ryb – na wymiary Odpowiedni rozmiar siatki jest kwestią bardzo istotną. Dzięki,

Dlaczego warto chronić stawy hodowlane?

Ochrona stawów hodowlanych to zadanie dość ważne w przypadku każdego hodowcy ryb. Niezależnie od ich gatunku będziemy musieli zabezpieczyć je przed wpływem środowiska zewnętrznego i odpowiednio wyżywić. By zarówno pokarm dla ryb, jak i sam narybek pozostały bezpieczne zabezpieczenie będzie konieczne. Ochronimy tym sposobem staw hodowlany przed wpływem drapieżników, przede wszystkim ptaków, które chętnie żerować będą na naszych rybach pustosząc stawy hodowlane. Dodatkowo siatki ochronne na stawie hodowlanym pozwolą także na zabezpieczenie go przed wieloma zanieczyszczeniami i zabrudzeniami, z którymi zwykle ciężko się uporać. Takie zabezpieczenie przede wszystkim wpłynie pozytywnie na nasz staw hodowlany i dobrostan znajdujących się w nim ryb. Dzięki temu będziemy ich mieli więcej, a więc szansa na wzrost naszych zysków również znacząco się poprawi. To głównie powody, dla których powinniśmy nie bagatelizować kwestii zabezpieczenia naszych stawów hodowlanych.

cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka do hodowli ryb – na wymiary Odpowiedni rozmiar siatki jest kwestią bardzo istotną. Dzięki,

Hodowlana siatka na staw

Wiemy doskonale, że wszystkie stawy hodowlane nieco się od siebie różnią. Właśnie dlatego proponujemy możliwość wykonania siatki ochronne na staw hodowlany zgodnie ze specyfikacją podaną przez klienta. Dzięki temu zaoszczędzisz materiał, a więc nie poniesiesz żadnych zbędnych kosztów, a zamówiona siatka na pewno będzie doskonale pasowała do konkretnie twoich stawów hodowlanych. Dodatkowo wszystkie zamówione u nas siatki obszywamy na brzegach, czyli tam, gdzie są najbardziej narażone na rozerwanie.

Stawy z rybami — Zabezpiecz małe ryby przed ptakami

Zadbanie o bezpieczeństwo swoich ryb, szczególnie narybku to bardzo istotne zadanie u każdego hodowcy. Ryby, które hodujemy na sprzedaż są stale zagrożone ze strony drapieżników. Szczególnie niebezpieczne są ptaki, które bardzo chętnie wyjadają mniejsze ryby i polują na nie. Zabezpieczenie stawów siatką zdecydowanie zmniejsza nasza straty i sprawi, że  wyhodujemy znacznie więcej ryb na sprzedaż, a to z kolei bardzo szybko przełoży się na nasze zyski. Właśnie dlatego zainstalowanie specjalnych siatek zabezpieczających na stawach hodowlanych jest doskonałą inwestycją w nasz hodowlany biznes. Siatki tego rodzaju należy w odpowiedni sposób rozciągnąć nad powierzchnią stawu hodowlanego, aby uniemożliwić dzikim zwierzętom, w tym ptakom dostanie się do ryb, które znajdują się w naszym stawie.

cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatki do zadaszenia hodowli rybStawy hodowlane zwykle są przepełnione rybami. Ta szansa na bardzo,

Siatka do hodowli ryb w stawach

W produkcji siatek do hodowli ryb stawiamy przede wszystkim na dopasowanie odpowiedniego tworzywa do wymagań, które w przypadku tej branży są specyficzne. Właśnie dlatego proponujemy solidny polipropylen, który jako tworzywo całkowicie wodoodporne nie będzie nasiąkać w przypadku kontaktu z naszą wodą, a także po odpowiednim naciągnięciu zapewni solidne zabezpieczenie na przykład przed dzikimi ptakami. Siatki z polipropylenu cechują się sporą odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak mechaniczne naciąganie czy też szarpanie, ale także na warunki pogodowe, które typowo występują w naszej szerokości geograficznej. Dzięki temu będą doskonałym rozwiązaniem na długie lata i wystarczą na wiele sezonów intensywnej hodowli ryb różnych gatunków. Zdecydowanie polipropylen zyskuje również z powodu swojej elastyczności oraz dużym możliwościom formowania dedykowanych dla konkretnego stawu zabezpieczeń. To pozwala na wykorzystanie siatek w niemal dowolny sposób na Twojej hodowli i sprawienie, by zarówno ryby jak i narybek pozostały bezpieczne przez cały czas wzrostu.

Siatka do kontrola populacji ryb

Siatka do hodowli ryb w stawie pozwala hodowcom na kontrolowanie populacji ryb poprzez oddzielanie różnych gatunków ryb lub ochronę młodszych osobników przed zjedzeniem przez starsze ryby. Dzięki temu hodowcy mają większą kontrolę nad populacją ryb oraz mogą planować rozwój hodowli zgodnie z potrzebami.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

Weronika W

2024-05-20 11:25

Siatka jest mocna, solidna i skutecznie zabezpiecza płot przed niechcianymi gośćmi. Możliwość zamówienia siatki na dokładny wymiar bardzo ułatwiła jej montaż. Polecam

P. B.

2024-04-25 16:51

Bardzo dobry produkt. Zastosowany do zabepieczenia namiotu ogrodowego przed wiatrami. Polecam.

Siatka do hodowli ryb

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się