Siatka rolnicza - Siatki do gospodarstwa rolnego

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (2)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (5)
  • Żółty (1)

Siatki do zabezpieczeń w gospodarstwie rolnym

Wykorzystanie siatek do zabezpieczeń w rolnictwie jest powszechne od bardzo wielu lat. Siatka która doskonale radzi sobie z wieloma warunkami atmosferycznymi, a dzięki swojej odporności świetnie sprawdzi się również na świeżym powietrzu przez długie lata. Siatki z tego materiału mogą być wykorzystywane chociażby do składowania pryzmy, a także jako zabezpieczenie silosów z różnym materiałami, takimi jak zboże czy też kiszonki. Rolnicze siatki o gęstym oczku będą do tego celu znakomite. Polipropylen jest bardzo odporny nie tylko na warunki pogodowe, ale tworzywa wykonane z tego materiału będą również świetne w ochronie przed wieloma czynnikami mechanicznymi, z którymi również nasze składy materii biologicznej czy też silosy mają do czynienia.

Zabezpieczająca siatka dla przemysłu Zabezpieczająca siatka dla przemysłu
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Szerokie zastosowanie siatek rolniczych na silosy Siatki tego rodzaju są powszechnie,

Rolnicze siatki na gospodarce

Siatki w rolnictwie znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim chronią przed warunkami atmosferycznymi czy też bydłem i dzikimi zwierzętami gromadzone przez nas produkty rolne czy też materiał organiczny jak w przypadku pryzm i tworzenia kiszonek. To pełna ochrona przed zanieczyszczeniem tychże miejsc, a także pewność, że będą one zabezpieczone pod kątem promieniowania słonecznego. Dzięki zastosowaniu siatek o różnym przekroju oczek będziemy mogli zabezpieczyć niemal wszystko w naszym gospodarstwie rolnym.

Siatka na wymiar do rolniczych zastosowań

Wykorzystanie siatek warto zoptymalizować zamawiając je na konkretny wymiar oraz zgodnie z potrzebnymi parametrami. Gęstość oczek siatki, ich rozmiar, grubość materiału i oczywiście rozmiar samej siatki będziemy mogli dostosować do swoich potrzeb już na etapie składania zamówienia. W ten sposób otrzymana siatka spełni w naszym gospodarstwie rolnym wszystkie swoje cele i będzie niezastąpionym wsparciem w zabezpieczaniu wielu produktów rolnych.

Gospodarstwo – dlaczego należy je zabezpieczać?

Zabezpieczenie silosów i pryzm to bardzo ważne zadanie. Zapewniamy w ten sposób naszej kiszonce właściwe warunki do trwania procesów biologicznych pod spodem, a dodatkowo odpowiednią cyrkulację powietrza oraz oczywiście ochronę przed dzikimi zwierzętami czy też innymi niepowołanymi czynnikami. Takie siatki rolnicze posiadają wiele zastosowań i są wykorzystywane powszechnie w tej branży na całym świecie. Siatka z gęsto utkanymi oczkami sprawdzi się znakomicie do przechowywania pasz, przetwarzania kiszonek, przygotowywania balotów, słomy i wielu innych surowców niezbędnych w rolnictwie. Dzięki swojej wytrzymałości będziemy mogli z jej pomocą zabezpieczyć wiele miejsc.

Jakie rzeczy można chronić przy pomocy siatek rolniczych?

W przypadku silosów zabudowanych przede wszystkim należy zastosować siatkę chroniącą przed wpadnięciem do komory, a w przypadku pryzm i innych rodzajów składowisk na przykład kiszonek, doskonałym rozwiązaniem będą siatki okrywowe. Te drugie cechują się jeszcze gęstszymi oczkami, często wręcz przypominają plandekę.

Siatki rolnicze

Siatki rolnicze to narzędzia wykorzystywane w rolnictwie i ogrodnictwie w różnych celów. Istnieje kilka rodzajów siatek rolniczych, które spełniają różne funkcje. Siatka rolnicza to siatka wykonana z drutu lub sznurka, używana w rolnictwie do różnych celów. Może być używana do tworzenia ogrodzeń dla zwierząt hodowlanych, separacji pastwisk, ochrony upraw przed szkodnikami oraz jako podpórka dla roślin w uprawach szklarniowych

Postaw na rolnicze siatki tworzone pod wymiar

Siatka powinna być wykonana zawsze na konkretny wymiar. Unikniemy tym sposobem straty materiału, a więc zbędnych kosztów, dodatkowo zapewniając sobie znacznie lepsze zoptymalizowanie jej montażu. Nasz sklep wykonuje wszystkie oferowane siatki na wymiar i pod konkretne zamówienie, które zawsze jest realizowane z należytą starannością. Siatki rolnicze takie jak siatki okrywowe, a także zabezpieczające silosy zbożowe i inne ich rodzaje na wymiar to u nas absolutny standard obsługi.

Mocna siatka na silosy i pryzmy

Zabezpieczenie silosów zarówno tych zbożowych, jak również pryzm kompostowych to zadanie bardzo ważne w branży rolniczej. Dzięki wybraniu odpowiedniego materiału będziemy mieli pewność, że praca została wykonana doskonale, a materiały znajdujące się w silosie są całkowicie bezpieczne. Postaw na polipropylen, który będzie doskonale chronić surowiec przed promieniowaniem UV, przy doborze odpowiednich oczek siatki zapewni również właściwą cyrkulację powietrza i co najważniejsze – jest odporny na wiele czynników mechanicznych oraz pogodowych. Nie straszne siatkom polipropylenowym zarówno deszcz, śnieg, jak też inne warunki pogodowe powszechnie występujące w naszym kraju.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatki rolnicze