Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (11)
  • Biały (23)
  • Czarny (23)
  • Niebieski (11)
  • Szary (11)
  • Zielony (45)
  • Żółty (11)

Ogrodzenia kortów tenisowych

Siatki do ogrodzenia kortu, tenisa ziemnego

Siatki polipropylenowe idealnie nadają się do zastosowania na korty tenisowe, ze względu na swoją wytrzymałość. Siatki są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Nasze siatki są idealnym rozwiązaniem na korty tenisowe, ze względu na to, że są wykonane z polipropylenu jak i również są bezwęzłowe, co sprawi, że siatki będą służyły przez długie lata. Łączone są na etapie już samej produkcji. Każdą siatkę produkujemy na indywidualne życzenie klienta. W naszej ofercie mamy duży wybór kolorów i oczek.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Dobra siatka do tenisa na ogrodzenie kortu Profesjonalna osłona kortu tenisowego
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Profesjonalna osłona kortu tenisowego w atrakcyjnej cenie Aby osłonić kort tenisowy należy wybrać,

Ogrodzenia kortów tenisowych - siatki na kort tenisowy do gry w tenisa

Oferujemy profesjonalne siatki do ochrony kortów w dobrej cenie. Zostały one wykonane z najlepszego tworzywa, jakie można zastosować produkując piłkołapy. Z naszej bogatej oferty z pewnością wybiorą Państwo to, co doskonale spełni Państwa indywidualne potrzeby.

Zabezpieczanie kortu tenisowego siatką

Tenis ziemny to popularny sport, przy którym wiele osób lubi się relaksować. Szczególne korzyści dla samopoczucia przynosi on zwłaszcza wtedy, gdy gra odbywa się na świeżym powietrzu. Jak wiemy, piłeczki tenisowe są niewielkie i dość twarde, potrzebujemy zatem dobrego zabezpieczenia kortu, by piłki się nie gubiły, a także aby nie czyniły zniszczeń w okolicy i nie stanowiły niebezpieczeństwa dla przechodniów. W charakterze ogrodzenia kortu doskonale sprawdzą się siatki sportowe z polipropylenu PP. Są one produkowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu powstała siatka to materiał bardzo mocny i wytrzymały, nawet przy niewielkiej grubości sznurka.

Tanie siatki na piłkochwyty najwyższej jakości dostępne dla każdego

Atrakcyjna cena oferowanych przez nas produktów sprawia, że nawet osoby o niewielkim budżecie mogą sobie pozwolić na profesjonalną ochronę kortu tenisowego. Dla tego typu obiektu nadają się siatki o małych oczkach. Jeśli zależy Państwu, by zachować dobry widok, warto wybrać siatkę w ciemnym kolorze, np. zieloną lub czarną. Można też zastosować jaskrawe siatki, które dodatkowo urozmaicą przestrzeń. Piłkołapy z siatki sznurkowej nie niszczą piłek i są bezpieczne dla sportowców, są także bardzo odporne na słońce, deszcz i mróz.

Siatki na kort tenisowy montowana na ogrodzenie

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Ogrodzenia kortu tenisowego