Ogrodzenia boisk — Siatki

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Ogrodzenie boiska — Ogrodzenia sportowe — Siatki na ogrodzenie boiska

Producent ogrodzeń boisk i siatek na boiska — Siatka z zielonego sznurka na ogrodzenie boisk — Wysokie ogrodzenie na boisko

Ogrodzenia boisk — Zabezpieczenie • Na wymiar • Opinie • Tanio • Szybko • Producent • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (60)
 • Biały (215)
 • Czarny (294)
 • Niebieski (144)
 • Szary (99)
 • Zielony (582)
 • Żółty (60)

Ogrodzenie sportowe — Producent ogrodzeń boisk i siatek na boiska

Najlepsze rozwiązania techniczne w budowie ogrodzeń boisk, ogrodzenia dla sportów z piłkami i drużynowych dyscyplin piłkarskich. Ogrodzenie boiska piłkarskiego to wysoka konstrukcja zbudowana ze słupów i powieszonej siatki na słupach. Każde ogrodzenie które jest przeznaczone na boisko musi być przystosowane odpowiednio do treningów lub zawodów, a tym bardziej sama siatka na boisko powinna mieć odpowiednie parametry do stosowanych w rozgrywkach piłek.

Ogrodzenie boiskowe — Producent ogrodzeń boisk i siatek na boiska sportowe

Jesteśmy producentem siatek do ogrodzeń boisk sportowych i produkujemy siatki na boisko o każdym wymiarze. System ogrodzenia boiska składa się z zabetonowanych mocno słupów, rozpiętych lin stalowych i powieszonych nich siatkach co stanowi proste i nie drogie ogrodzenie boska sportowego. Nasze siatki na boisko wykonane są z materiału sznurkowego polipropylenu w formie bezwęzłowej. Siatki na boiska które proponujemy kupującym są o wysokiej jakości wykonania, co zapewni doskonałe dopasowanie do każdego zamawianego odcinka boku ogrodzenia boiska. Materiał siatkowy idealnie nadaje się na boisko wewnętrzne lub przykryte, jak i również na zewnątrz pod gołym niebem. Najczęściej wybieranym modelem siatki na boiska do ogrodzenia infrastruktury sportowej jest siatka o grubym sznurku i umiarkowanej wielkości oczka, jest to wersja i wzór siatki 8x8cm i 5mm, na mniejsze piłki dobrym rozwiązaniem jest gatunek siatki boiskowej 4,5x4,5cm i tu grubość jest do wyboru, w zależności od oczekiwań co do trwałości całego ogrodzenia boiska, jeżeli chodzi o kolor siatki na boisko to klienci a przede wszystkim instytucje państwowe preferują ogrodzenie sportowe o kolorze siatki zielonym. Zachęcamy również do zakupu zestawu montażowego co w szybki sposób ułatwi montaż siatki.

Ogrodzenie boiska — Siatki sznurkowe do grodzenia boisk

W naszym sklepie zakupisz najwyższej jakości siatki wykonane z mocnego i odpornego mechanicznie sznurka. Dzięki jego bezwęzłowemu połączeniu siatki są bardzo solidne i trwałe, nie będą się naciągały i nieestetycznie obwisały nawet po długotrwałym użytkowaniu. Będą amortyzowały uderzenia piłek, dzięki nim teren wokół boiska będzie dobrze chroniony przed różnego rodzaju zniszczeniami i zagrożeniami, na jakie byłby narażony z powodu wylatujących z boiska piłek. Ogrodzenie boiska siatkami sznurkowymi to nie tylko gwarancja, że piłki nikogo nie zranią, czy też nie zniszczą zaparkowanych samochodów, czy okien i elewacji. Ogrodzenie jest konieczne także dlatego, gdyż dzięki niemu zapewnimy bezpieczeństwo użytkownikom boiska, co jest szczególnie ważne, gdy chodzi o dzieci. Nie będą one mogły wybiegać spontanicznie w poszukiwaniu piłki, więc nie narażą się na wypadek, w razie, gdyby obok przebiegała jezdnia.

Ogrodzenia boisk — Siatki na ogrodzenia boisk sportowych

Ogrodzeniowe siatki na boisko są idealnym materiałem, z którego można skonstruować niezawodne i wytrzymałe ogrodzenia boisk sportowych i orlików. Siatki, jakie oferujemy, charakteryzują się znaczną wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu częste uderzanie ogrodzenia piłkami nie spowoduje jego deformacji. Bezwęzłowe siatki sportowo ogrodzeniowe mają bardzo mocną, trwałą strukturę, gdyż splot nie rozplącze się w trakcie użytkowania siatki. Są one sprężyste, dlatego też nie ulegają odkształceniom pod wpływem uderzeń, szarpania i naciągania. Siatki polipropylenowe są odporne także na ewentualne oddziaływanie zwierząt, można więc być pewnym, że nie zniszczą one ogrodzenia, mimo, że jest ono z miękkiego sznurka. Boisko piłkarskie to miejsce, w którym zastosowanie siatki ochronnej jest konieczne. Podczas gry w piłkę nożną zdarza się wiele sytuacji, które wymagają użycia siatek zabezpieczających. Nie tylko w skuteczny sposób zapewniają komfort uprawiania sportu, ale też zatrzymują zbyt mocno wykopaną czy wyrzuconą piłkę. Pozwala to graczom na zatrzymanie piłki w granicach boiska. Siatki na boiska piłkarskie są też niezbędnym elementem służącym do zapewnienia bezpieczeństwa publiczności. Odgradzają one boisko od trybun, dzięki czemu widowni nie grozi uderzenie przez rozpędzoną piłkę.

Ogrodzenia boisk — Siatki na boisko do piłki nożnej montowana na ogrodzenie

Oferowane przez nas polipropylenowe siatki na boiska są również odporne na zmienną pogodę - między innymi promieniowaniu UV, jak i również nadaje się w deszczowe i mroźne dni. Na ogrodzenia boisk piłkarskich klienci wybierają siatkę o wielkości oczka 10cmx10cm i grubości sznurka 5mm. Jednakże w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór siatek o innych parametrach.

Wytrzymałe siatki na boiska piłkarskie z polipropylenu

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór siatek na boiska piłkarskie wykonanych z polipropylenu. Oferujemy siatki o różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie siatki zabezpieczającej do specyficznych wymagań każdego boiska piłkarskiego. Siatki ochronne wykonujemy z polipropylenu wysokiej jakości. Jest to materiał o dużej wytrzymałości, który może służyć jako solidne ogrodzenie przez wiele lat.

Ogrodzenia na boiska sportowe — Sznurkowe siatki na wymiar idealne do grodzenia boisk

Mocne i trwałe sznurkowe siatki go ogrodzenia boiska czy orlika zapobiegną wtargnięciom na teren boiska w godzinach, gdy obiekt sportowy jest nieczynny. Wybierając siatkę na ogrodzenie boiska zwróć uwagę przede wszystkim na to, jakiego rodzaju sporty będą uprawiane na danym obiekcie. Jeśli będą używane na nim małe piłki, takie jak te to tenisa, czy ping ponga, będą potrzebne sznurkowe siatki z małym oczkiem, dzięki którym nawet mała piłka nie wydostanie się poza teren. Siatki z dużym oczkiem idealnie sprawdzają się na boiskach piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich, czy do piłki ręcznej.

Mocne i solidne siatki ze sznurka idealne na boisko piłkarskie

Montaż ogrodzeń z siatek sznurkowych to najlepsze rozwiązanie. Siatki wykonane z tworzywa, jakim jest polipropylen, wyróżniają się ogromną wytrzymałością na wszelkie urazy mechaniczne. Siatki nie będą się naciągać po intensywnych uderzeniach piłką i innym sprzętem sportowym, więc przez cały czas użytkowania zachowają estetyczny wygląd. Każde boisko sportowe zyska profesjonalny charakter dzięki kolorowym siatkom sznurkowym.

Ogrodzenie na boiska piłkarskie — Sznurkowe siatki bezwęzłowe na boiska

Ochronna siatka na boiska piłkarskie. Siatka do ogrodzeń boisk do piłki nożnej. Boisko piłkarskie musi być zabezpieczone siatką, która nie dopuści do tego, by piłki wydostawały się poza teren dla nich przeznaczony. Dzięki temu wyeliminowane zostanie ryzyko uszkodzenia elewacji budynków, wybicia okien, czy uszkodzenia samochodów. Wysokie ogrodzenia z siatki sznurkowej potrzebne są szczególnie na boiskach, które znajdują się blisko dróg. Dzięki temu piłki nie będą wypadać na jezdnię. Mogłoby to powodować dezorganizację ruchu i ogromne zagrożenie, narażałoby także szczególnie dzieci, które mogłyby wybiegać z boiska prosto na jezdnię w poszukiwaniu piłki.

Profesjonalne konstrukcje z słupami do boisk sportowych

 • Konstrukcje z słupami
 • Ogrodzenie boiska
 • Profesjonalna ochrona boiska

Stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły, nasze konstrukcje ze słupami do boisk sportowych dostarczają niezrównanej wytrzymałości i efektywnej ochrony. Są one idealnym rozwiązaniem dla każdego boiska wymagającego solidnego i niezawodnego ogrodzenia. To estetyczne i profesjonalne podejście do ochrony terenów sportowych

Estetyczne i bezpieczne siatki sznurkowe na boiska

 • Estetyczne siatki na boiska
 • Bezpieczeństwo na boisku
 • Profesjonalne zabezpieczenie boiska

Nasze siatki sznurkowe na boiska są połączeniem estetyki i praktyczności. Przy ich tworzeniu dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Są one doskonałym rozwiązaniem, które zabezpiecza i dekoruje boiska, podkreślając ich profesjonalizm i dbałość o bezpieczeństwo zawodników.

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Profesjonalna osłona kortu tenisowego w atrakcyjnej cenie Aby osłonić kort tenisowy należy wybrać,

Solidne siatki z polipropylenu: ochrona boiska wymarzona

 • Solidne siatki z polipropylenu
 • Ochrona boiska
 • Bezpieczeństwo na boisku

Jeśli szukasz solidnej i niezawodnej ochrony dla swojego boiska, nasze siatki z polipropylenu to idealne rozwiązanie. Łączą one wytrzymałość mechaniczną z elastycznością, zapewniając bezpieczeństwo dla zawodników i gości boiska. Pozwól sobie na doświadczenie profesjonalizmu i doskonałej jakości naszych produktów.

Ogrodzenia boisk sznurkowymi siatkami: zabezpiecz swoje boisko

 • Ogrodzenia boisk sznurkowymi siatkami
 • Zabezpieczenie boiska
 • Trwałe ogrodzenie boiska

Nasze ogrodzenia boisk wykonane za pomocą siatek sznurkowych są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. Są one projektem połączenia najwyższej jakości materiałów, elastyczności i wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Oferujemy gamę siatek, które zapewnią najwyższy poziom zabezpieczenia dla Twojego boiska.

Elastyczne siatki z polipropylenu na boiska

 • Elastyczne siatki na boiska
 • Bezpieczne siatki na boiska
 • Siatki zgodne z regulacjami

Elastyczne siatki z polipropylenu na boiska to rozwiązanie, które łączy bezpieczeństwo z funkcjonalnością. Są one wyjątkowo mocne, a jednocześnie elastyczne, co minimalizuje ryzyko urazów podczas gry. Produkcja naszych siatek jest w pełni zgodna z regulacjami, co sprawia, że są one bezpieczne dla zdrowia użytkowników.

Siatki z mocnego sznurka doskonale się sprawdzą na boisku

Dzięki mocnym siatkom sznurkowym każde boisko zyska zabezpieczenie o profesjonalnym charakterze i bardzo estetycznym wyglądzie. Ogrodzenie boiska to konieczność, z pewnością najlepszym materiałem, jaki do tego posłuży, będą siatki, które są miękkie, ale jednocześnie bardzo mocne. Siatki z PP nie zawierają substancji toksycznych, ani uczulających, są więc bezpieczne dla zdrowia wszystkich użytkowników boiska.

Sznurkowe siatki ochronne na boiska

Siatki z polipropylenu do grodzenia boisk sportowych to dziś najlepsze rozwiązanie, gdyż są one jednocześnie bardzo mocne i wytrzymałe mechanicznie, ale zarazem elastyczne, więc zawodnicy wpadający podczas gdy na siatkę nie będą doznawali żadnych urazów. Siatki sznurkowe będą sprawdzać się jako ochrona boiska przez cały rok. Można skonstruować z nich także sufit z siatki nad boiskiem, co będzie gwarancją, że żadna piłka nie wydostanie się poza teren.

Mocne siatki ze sznurka bezwęzłowego na boiska

Ogrodzenie boiska piłkarskiego mocnymi siatkami jest konieczne. Dzięki temu piłki nie będą wydostawać się poza przestrzeń gry, nic więc nie będzie dekoncentrowało zawodników. Nie będą oni marnowali czasu na poszukiwania piłki, a przede wszystkim dzięki siatkom boisko nie będzie przysparzało problemów osobom postronnym. Siatki zapobiegną uszkodzeniom elewacji, samochodów, czy roślinności. Siatki na orlikach będą zapobiegały niekontrolowanemu rozbieganiu się dzieci, które mogłyby narazić się na niebezpieczeństwo, np. wybiegając za piłką na jezdnię.

Najlepsze siatki na boska na wymiar

Producent ogrodzeń boisk i siatek na boiska sportowe - oferowane przez nas siatki na boisko będą świetnie spełniać swoją funkcję przez wiele lat, gdyż są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, są także bardzo odporne na wszelkie czynniki pogodowe. Zakup siatek polipropylenowych na wymiar to dobra inwestycja dla każdego boiska piłkarskiego. Będzie można je dopasować doskonale do wszystkich specyficznych potrzeb danego obiektu.

Siatka wieszana na boisku - Mocna siatka piłkarska na zabezpieczenia

Siatki na Boisko - Ogrodzenie boiska sportowego z siatek zabezpieczających zaprojektowanych i przystosowanych do piłki nożnej. Każde boisko sportowe należy odpowiednio zabezpieczyć, tak aby piłki nie ginęły i aby nie powodowały zniszczeń w okolicznym terenie. Sznurkowa siatka ochronna to najlepsze rozwiązanie dla obiektu sportowego, niezależnie od tego, czy jest to boisko zewnętrzne, czy też hala sportowa.

Siatki na boiska w niskiej cenie to innowacyjna technologia dostępna dla każdego

Ogrodzenie boiska jest łatwe, jeśli zastosujemy do tego siatki sznurkowe na wymiar. Firma Fulo oferuje szeroki wybór siatek o różnych rozmiarach oczka, różnej grubości sznurka, oraz w wielu kolorach. Dzięki temu każdy wybierze u nas coś w sam raz dla siebie. Piłkochwyty z polipropylenu są nowoczesnym rozwiązaniem, gdyż nie niszczą piłek, a przy tym nie ulegają rdzewieniu i innym zniszczeniom związanym z czynnikami pogodowymi. Odpowiednio grodząc teren boiska unikniemy nieprzyjemności związanych z ponoszeniem kosztów ewentualnego uszkodzenia mienia.

Ogrodzenie boiska sportowego to konieczność

Boisko do gry w piłkę musi być odrębną przestrzenią, gdyż dzięki temu zaznamy przyjemności płynącej z uprawiania sportu bez stresu o to, czy nasze piłki nie zdewastują okolicy. Siatki z polipropylenu to w ostatnich latach coraz popularniejsze rozwiązanie gwarantujące ochronę boiska. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego się je wykonuje, daje pewność, że inwestujemy w zabezpieczenie najwyższej jakości, które sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczna siatka jest odporna na nacisk i przetarcia, nie odkształca się, dzięki czemu nasze ogrodzenie na długo zachowa estetyczny wygląd. Wytrzymałe i mocne siatki na ogrodzenie boiska do montażu na boiskach i kortach

Siatka na boisko do baseballa

Ta siatka ochronna z małym oczkiem jest przeznaczona na boisko do baseballa amerykańskiego. Pozwala ona sktuecznie odgrodzić teren gry od reszty obiektu sportowego oraz jego okolicy, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort gry. Oferowana przez nas siatka ochronna z małym oczkiem jest wykonana z polipropylenowego sznurka. Jest lekka, elastyczna i nie podlega odkształceniom mechanicznym. Jest odporna na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

Bezpieczne boisko z siatką do baseballa amerykańskiego

Ochronna siatka do baseballa amerykańskiego to element, którego pod żadnym warunkiem nie może zabraknąć w wyposażeniu nowoczesnego i bezpiecznego boiska do tej gry. Podczas grania w baseball amerykański wybija się piłkę z bardzo dużą siłą, nadając jej prędkość, przez którą może być ona niebezpieczna, jeśli poleci w nieodpowiednim kierunku. Dlatego każde profesjonalne boisko do baseballa amerykańskiego musi być zabezpieczone ochronną siatką z polipropylenu, która zagwarantuje bezpieczeństwo osób przebywających na trybunach.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Ryczak

2024-07-05 18:13

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Siatki są już zamontowane na boisku. Dobrze się prezentują i wydają się być odpowiednio mocne. Super, że mają silidne zakończenia. Będziemy Państwa polecać!!!

Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Monika Wyszynska

2024-06-06 08:54

Siatka jest bardzo dobrej jakości. Użyliśmy ją do placu zabaw na poddaszu. Świetnie się prezentuje a dzieciaki są bardzo zadowolone:) Dziękujemy!

Maciej Chwołka

2024-07-05 12:55

Siatka kupiona na zabezpieczenie przed drapieżnikami. Bardzo estetycznie i starannie wykonana. Elementy do mocowania wytrzymałe i super jakość. Bardzo dobry kontakt z Firmą, szybka realizacja zamówienia. Naprawdę polecam Firmę Fulo, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Ogrodzenia boisk

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się