Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (63)
  • Biały (226)
  • Czarny (226)
  • Niebieski (151)
  • Szary (102)
  • Zielony (533)
  • Żółty (63)

Siatki na Boisko - Ogrodzenie boiska sportowego z siatek

Siatki na ogrodzenie boiska sportowego - Siatka zabezpieczająca na boiska do piłki nożnej.

Jesteśmy producentem siatek do ogrodzeń boisk sportowych. Nasze siatki wykonane są z materiału sznurkowego- polipropylenu bezwęzłowego. Jakość wykonania siatki jest bardzo wysoka, co zapewni ochronę boiska przez długie lata ze względu na swoją elastyczność. Materiał polipropylenowy idealnie nadaje się do środka (hal sportowych), jak i również na zewnątrz. Na jego żywotność nie mają wpływu czynniki atmosferyczne i są odporne na działanie UV. Najczęściej wybieranym kolorem przez naszych klientów siatek do ogrodzeń boisk to zielony. Zachęcamy również do zakupu zestawu montażowego co w szybki sposób ułatwi montaż siatki.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka ze sznurka na boisko pod wymiar ogrodzenia Siatka ze sznurka na boisko pod wymiar ogrodzenia
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Ogrodzenia które zbudujesz na boisku szkolnym z pomocą tej siatki Siatka ze sznurka 4,5x4,5 o,

Ochronne siatki na boiska piłkarskie

Boisko piłkarskie to miejsce, w którym zastosowanie siatki ochronnej jest konieczne. Podczas gry w piłkę nożną zdarza się wiele sytuacji, które wymagają użycia siatek zabezpieczających. Nie tylko w skuteczny sposób zapewniają komfort uprawiania sportu, ale też zatrzymują zbyt mocno wykopaną czy wyrzuconą piłkę. Pozwala to graczom na zatrzymanie piłki w granicach boiska. Siatki na boiska piłkarskie są też niezbędnym elementem służącym do zapewnienia bezpieczeństwa publiczności. Odgradzają one boisko od trybun, dzięki czemu widowni nie grozi uderzenie przez rozpędzoną piłkę.

Wytrzymałe siatki na boiska piłkarskie z polipropylenu

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór siatek na boiska piłkarskie wykonanych z polipropylenu. Oferujemy siatki o różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie siatki zabezpieczającej do specyficznych wymagań każdego boiska piłkarskiego. Siatki ochronne wykonujemy z polipropylenu wysokiej jakości. Jest to materiał o dużej wytrzymałości, który może służyć jako solidne ogrodzenie przez wiele lat.

Polipropylenowe siatki na boiska piłkarskie na zewnątrz

Polipropylen, z którego wykonane są ochronne siatki na boiska piłkarskie jest nie tylko wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje się też bardzo niską wrażliwością na różne czynniki atmosferyczne, takie jak opady deszczu czy śniegu, wiatr, wilgotność oraz promieniowanie UV. Polipropylenowa siatka doskonale sprawdzi się więc w warunkach zewnętrznych.

Mocne i solidne siatki ze sznurka idealne na boisko piłkarskie

Montaż ogrodzeń z siatek sznurkowych to najlepsze rozwiązanie. Siatki wykonane z tworzywa, jakim jest polipropylen, wyróżniają się ogromną wytrzymałością na wszelkie urazy mechaniczne. Siatki nie będą się naciągać po intensywnych uderzeniach piłką i innym sprzętem sportowym, więc przez cały czas użytkowania zachowają estetyczny wygląd. Każde boisko sportowe zyska profesjonalny charakter dzięki kolorowym siatkom sznurkowym.

Sznurkowe siatki bezwęzłowe na boiska

Ochronna siatka na boiska piłkarskie. Siatka do ogrodzeń boisk do piłki nożnej. Boisko piłkarskie musi być zabezpieczone siatką, która nie dopuści do tego, by piłki wydostawały się poza teren dla nich przeznaczony. Dzięki temu wyeliminowane zostanie ryzyko uszkodzenia elewacji budynków, wybicia okien, czy uszkodzenia samochodów. Wysokie ogrodzenia z siatki sznurkowej potrzebne są szczególnie na boiskach, które znajdują się blisko dróg. Dzięki temu piłki nie będą wypadać na jezdnię. Mogłoby to powodować dezorganizację ruchu i ogromne zagrożenie, narażałoby także szczególnie dzieci, które mogłyby wybiegać z boiska prosto na jezdnię w poszukiwaniu piłki.

Siatki z mocnego sznurka doskonale się sprawdzą na boisku

Dzięki mocnym siatkom sznurkowym każde boisko zyska zabezpieczenie o profesjonalnym charakterze i bardzo estetycznym wyglądzie. Ogrodzenie boiska to konieczność, z pewnością najlepszym materiałem, jaki do tego posłuży, będą siatki, które są miękkie, ale jednocześnie bardzo mocne. Siatki z PP nie zawierają substancji toksycznych, ani uczulających, są więc bezpieczne dla zdrowia wszystkich użytkowników boiska.

Sznurkowe siatki ochronne na boiska

Siatki z polipropylenu do grodzenia boisk sportowych to dziś najlepsze rozwiązanie, gdyż są one jednocześnie bardzo mocne i wytrzymałe mechanicznie, ale zarazem elastyczne, więc zawodnicy wpadający podczas gdy na siatkę nie będą doznawali żadnych urazów. Siatki sznurkowe będą sprawdzać się jako ochrona boiska przez cały rok. Można skonstruować z nich także sufit z siatki nad boiskiem, co będzie gwarancją, że żadna piłka nie wydostanie się poza teren.

Mocne siatki ze sznurka bezwęzłowego na boiska

Ogrodzenie boiska piłkarskiego mocnymi siatkami jest konieczne. Dzięki temu piłki nie będą wydostawać się poza przestrzeń gry, nic więc nie będzie dekoncentrowało zawodników. Nie będą oni marnowali czasu na poszukiwania piłki, a przede wszystkim dzięki siatkom boisko nie będzie przysparzało problemów osobom postronnym. Siatki zapobiegną uszkodzeniom elewacji, samochodów, czy roślinności. Siatki na orlikach będą zapobiegały niekontrolowanemu rozbieganiu się dzieci, które mogłyby narazić się na niebezpieczeństwo, np. wybiegając za piłką na jezdnię.

Najlepsze siatki na boska na wymiar

Oferowane przez nas siatki sznurkowe bezwęzłowe będą świetnie spełniać swoją funkcję przez wiele lat, gdyż są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, są także bardzo odporne na wszelkie czynniki pogodowe. Zakup siatek polipropylenowych na wymiar to dobra inwestycja dla każdego boiska piłkarskiego. Będzie można je dopasować doskonale do wszystkich specyficznych potrzeb danego obiektu.

Siatka wieszana na boisku - Mocna siatka piłkarska na zabezpieczenia

Siatki na boiska do piłki nożnej. Zabezpieczające i ochronne siatki do piłki nożnej. Każde boisko sportowe należy odpowiednio zabezpieczyć, tak aby piłki nie ginęły i aby nie powodowały zniszczeń w okolicznym terenie. Sznurkowa siatka ochronna to najlepsze rozwiązanie dla obiektu sportowego, niezależnie od tego, czy jest to boisko zewnętrzne, czy też hala sportowa.

Siatki na boiska w niskiej cenie to innowacyjna technologia dostępna dla każdego

Ogrodzenie boiska jest łatwe, jeśli zastosujemy do tego siatki sznurkowe na wymiar. Firma Fulo oferuje szeroki wybór siatek o różnych rozmiarach oczka, różnej grubości sznurka, oraz w wielu kolorach. Dzięki temu każdy wybierze u nas coś w sam raz dla siebie. Piłkochwyty z polipropylenu są nowoczesnym rozwiązaniem, gdyż nie niszczą piłek, a przy tym nie ulegają rdzewieniu i innym zniszczeniom związanym z czynnikami pogodowymi. Odpowiednio grodząc teren boiska unikniemy nieprzyjemności związanych z ponoszeniem kosztów ewentualnego uszkodzenia mienia.

Ogrodzenie boiska sportowego to konieczność

Boisko do gry w piłkę musi być odrębną przestrzenią, gdyż dzięki temu zaznamy przyjemności płynącej z uprawiania sportu bez stresu o to, czy nasze piłki nie zdewastują okolicy. Siatki z polipropylenu to w ostatnich latach coraz popularniejsze rozwiązanie gwarantujące ochronę boiska. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego się je wykonuje, daje pewność, że inwestujemy w zabezpieczenie najwyższej jakości, które sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczna siatka jest odporna na nacisk i przetarcia, nie odkształca się, dzięki czemu nasze ogrodzenie na długo zachowa estetyczny wygląd. Wytrzymałe i mocne siatki na ogrodzenie boiska do montażu na boiskach i kortach

Siatka na boisko do baseballa

Ta siatka ochronna z małym oczkiem jest przeznaczona na boisko do baseballa amerykańskiego. Pozwala ona sktuecznie odgrodzić teren gry od reszty obiektu sportowego oraz jego okolicy, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort gry. Oferowana przez nas siatka ochronna z małym oczkiem jest wykonana z polipropylenowego sznurka. Jest lekka, elastyczna i nie podlega odkształceniom mechanicznym. Jest odporna na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

Bezpieczne boisko z siatką do baseballa amerykańskiego

Ochronna siatka do baseballa amerykańskiego to element, którego pod żadnym warunkiem nie może zabraknąć w wyposażeniu nowoczesnego i bezpiecznego boiska do tej gry. Podczas grania w baseball amerykański wybija się piłkę z bardzo dużą siłą, nadając jej prędkość, przez którą może być ona niebezpieczna, jeśli poleci w nieodpowiednim kierunku. Dlatego każde profesjonalne boisko do baseballa amerykańskiego musi być zabezpieczone ochronną siatką z polipropylenu, która zagwarantuje bezpieczeństwo osób przebywających na trybunach.

Wytrzymała siatka do baseballa amerykańskiego z polipropylenu

Siatka z polipropylenu sprawdzi się doskonale do zabezpieczenia boiska do baseballa amerykańskiego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polipropylenu oraz użycia splotu bezwęzłowego, siatka ta jest bardzo wytrzymała i nie podlega uszkodzeniom mechanicznym. Nawet silne uderzenia baseballowej piłki jej nie zerwą, a także nie pojawią się odkształcenia, które osłabiłyby jej skuteczność.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Ogrodzenia boisk