Siatka → Domu – Mieszkanie

Siatki do domu → OPINIE • SKLEP • CENY • TANIO

Dom i Mieszkanie → Siatka • Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (95)
 • Biały (105)
 • Czarny (105)
 • Niebieski (68)
 • Szary (99)
 • Zielony (176)
 • Żółty (53)

Siatki do zabezpieczenia i aranżacji wystroju wnętrz

 • Siatki do zabezpieczenia w mieszkaniu i domu

Dom to przestrzeń, która musi być bezpieczna dla dzieci oraz naszych pupili. Ponieważ jednak jest w nim wiele miejsc, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie, takich jak schody czy otwarte okna, warto pomyśleć o zakupie siatki ochronnej, zapewniającej nam komfort i poczucie bezpieczeństwa. Plastikowe siatki na schody albo siatki na okna cieszą się popularnością, ponieważ zabezpieczają przestrzeń nie ingerując przy tym zbytnio w estetykę domu. Mocne siatki z tworzywa do zabezpieczenia w domu i mieszkaniu - produkujemy siatki sznurkowe w różnych kolorach, dzięki czemu będzie można je dopasować do wystroju wnętrza. Możesz wybrać siatki o różnej grubości sznurka i różnej wielkości oczka, dzięki czemu dopasujesz je do swoich indywidualnych wymagań. Dzięki naszym siatkom zapewnisz doskonałą ochronę dzieciom, które będą przebywały w pobliżu schodów czy otwartych okien. Siatki bezwęzłowe na okna są często stosowane przez osoby posiadające koty, gdyż dzięki temu mogą one wietrzyć mieszkanie bez stresu związanego z tym, że zwierzak mógłby wypaść z wysokiego piętra lub udać się samowolnie na niebezpieczną wyprawę.

Siatka do przykrycia luźnych śmieci Siatki na woliery do hodowli małe oczko
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Zabezpiecz śmieci przed rozwiewaniem przez wiatr Mocna siatka na śmieci to taka siatka, która,
Worek na zabawki z siatki o małym oczku Worek na zabawki z siatki o małym oczku

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 2x2cm gr.2mm

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Mocne worki na zabawki – siatka ze sznurka Worek na zabawki musi być odpowiednio duży, ale również,

Siatki do domu i mieszkania na wymiar

 • Siatki do zabezpieczeń na wymiar do domu i mieszkania

Siatki mogą być używane w domu w różnych celach, zależnie od potrzeb i funkcji. Siatki produkowane na wymiar, pomagające w różnych problemach związanych z organizacją pomieszczeń mieszkalnych i zabezpieczeniami w gospodarstwie domowym. W mieszkaniach czy domach prywatnych siatki mogą służyć do przechowywania lekkich przedmiotów, takich jak zabawki, poduszki czy koce. W ten sposób pozwalają zaoszczędzić miejsce na podłodze. Siatki sznurkowe na wymiar pozwalają szybko i łatwo stworzyć zabezpieczenie idealnie dopasowane do każdej klatki schodowej, okna, czy innego elementu, który chcemy zabezpieczyć. Siatki w różnych kolorach pozwalają na to, by dopasować je do wystroju mieszkania. Bezwęzłowe siatki mają estetyczną, gładką strukturę, doskonale się więc prezentują. Nie będą się naciągały, ani deformowały pod wpływem szarpania i uderzania. Sprężyste i miękkie siatki polipropylenowe są bezpieczne dla zdrowia, do ich produkcji nie użyto toksycznych substancji. Zapobiegną upadkom ze schodów, czy niebezpiecznym wypadkom podczas zabawy z pobliżu basenu lub oczka wodnego, ochronią Twojego kota przed wypadnięciem z okna, czy balkonu.

Tania siatka do zabezpieczeń domu i mieszkania

 • Najtańsze na rynku polskim siatki do zabezpieczeń domu i mieszkania

Tanie domowe sposoby na zabezpieczenie w gospodarstwie domowym różnych przedmiotów i pomieszczeń użytkowych. Wybierając siatki do domu, warto zwrócić uwagę na ich materiał, wytrzymałość oraz sposób montażu, aby były one trwałe, bezpieczne i funkcjonalne. Siatki do zabezpieczenia mieszkania można stosować w różnych celach, takich jak zabezpieczenie okien, drzwi czy balkonów przed wypadnięciem, a także przed dostępem zwierząt czy dzieci. Nasze siatki sznurkowe możesz wykorzystać do tego, by zabezpieczyć łóżeczka łóżka piętrowe dla starszych dzieci. Kolorowe siatki mogą być ciekawym uzupełnieniem wystroju pokoju, więc z pewnością spodobają się dzieciom. Sznurkowe siatki z PP są bardzo wytrzymałe, dzięki bezwęzłowemu splotowi nie deformują się i nie tracą sprężystości podczas użytkowania. Łatwo je utrzymać w czystości. Są wodoodporne, nie stanowią środowiska sprzyjającego rozwojowi grzybów, nie powodują uczuleń. Dzięki mocnym siatkom na balkonie uchronisz swego kota przed upadkiem i zapobiegniesz jego samowolnym wędrówką, które z pewnością byłyby stresujące dla każdego właściciela kota „nie wychodzącego”. Sznurkowe siatki są stosowane do zabezpieczeń schodów w domach prywatnych, a także w przedszkolach i szkołach.

Zabezpieczenie składowanych odpadów poremontowych Siatka sznurkowa na boisko
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatkowe zabezpieczenie odpadów po remoncie i na grodzieSiatki na odpady to specyficzny rodzaj,

Cena za siatkę do ochrony w budynkach mieszkalnych

 • Cena za siatki na metry do ochrony w domu i mieszkaniu

Tu kupisz po najlepszej cenie siatkę przeznaczoną do domu, mieszkania i pomieszczeń socjalnych oraz budynków gospodarczych. Cena za siatkę do ochrony w budynkach mieszkalnych może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar siatki, materiał, z którego jest wykonana, grubość i gęstość oczek, a także ilość zamówionych metrów kwadratowych. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą siatek sznurkowych, dzięki którym Twoja przestrzeń domowa będzie bezpieczna dla dzieci i Twoich pupili. Siatki ze sznurka polipropylenowego to doskonałe zabezpieczenie na klatki schodowe, idealnie nadają się też do osłony basenów i wodnych oczek, do ochrony balkonów i tarasów przed ptakami. Siatki wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne pod względem chemicznym, gdyż nie zawiera substancji toksycznych. Siatki sznurkowe bezwęzłowe są miękkie i elastyczne, dlatego też w razie ewentualnego upadku na siatkę, dana osoba nie jest narażona na stłuczenia, czy skaleczenia.

Wytrzymałe siatki ochronne dla bezpieczeństwa w Twoim domu

 • Siatka do zabezpieczenia dzieci i ograniczenia dostępu zwierząt

Zabawa nie będzie wiązała się z ryzykiem, jeśli w domu pojawią się mocne i wytrzymałe bezwęzłowe siatki. Dzięki nim dzieci zostaną odseparowane od niebezpiecznych dla nich przestrzeni, a jednocześnie nie będą miały poczucia, że zostały zamknięte, jak mogłoby to być np. w przypadku kojców. Sznurkowe siatki PP są wytrzymałe mechanicznie, nie będą więc pękać ani zrywać się pod wpływem silnego nacisku, ochronią każdego przed upadkiem. Bezwęzłowe siatki ze sznurka doskonale nadają się także do ogrodu, gdyż są odporne na zmiany pogody, wytrzymają silny mróz, słońce i ciepło, są wodoodporne, z tego względu doskonale nadają się na ochronę na basen czy oczko wodne.

Zabezpiecz zabawki mocnym worekiem na zabawki z siatki Mocny worek na zabawki z siatki

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4,5x4,5cm gr.4mm

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Mocny worek na zabawki z siatki - zabezpiecz zabawki Mocne worki z polipropylenu, które,

Mocne siatki ochronne z tworzywa do zabezpieczenia domu

 • Mocne siatki do różnych zastosowań domowych

Sklep Fulo oferuje siatki do zabezpieczeń domu. Dzięki nim nie będą Państwo obawiać się się o losy małych dzieci bawiących się w pobliżu klatki schodowej, albo o to, że kot wyskoczy przez okno lub wypadnie z balkonu podczas beztroskiej zabawy. Sznurkowe siatki ochronne oferujemy w dobrej cenie, dzięki czemu niemal każdy może sobie pozwolić na instalację w swoim domu tego nowoczesnego zabezpieczenia. Siatki, jakie oferujemy, mają różne kolory, dzięki czemu każdy kupujący będzie mógł wybrać kolor, który najbardziej pasuje do wnętrza. Montaż kolorowych siatek na schody może ciekawie urozmaicić wystrój. Siatki ochronne z tworzywa sztucznego są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nietoksyczne, nie powodują uczuleń, a upadek na taką siatkę jest miękki. Często montuje się także siatki na klatki schodowe dla dzieci.

Jak przystroić ścianę w pokoiku i przedpokoju? Jak przystroić ścianę w pokoiku i przedpokoju?
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Jak ustroić wolne miejsce na ścianie w przedpokoju i pokoiku? - Siatka do loftów Lofty,,
Siatka na odpady w ogrodzie, zabezpieczenie doraźne Skuteczna siatka do zabezpieczania tarasów
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Odpady w ogrodzie mogą być tymczasowo zabezpieczone siatką Siatki na śmieci i odpady to rodzaj,
Trwała siatka zabezpieczająca balkony oraz tarasy Siatka ochronna, tarasy i balkony
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Sznurkowa siatka z polipropylenu jako skuteczne zabezpieczenie tarasu Siatka ochronna na taras i,
Worek na małe zabawki, oczko 4x4cm Worek na małe zabawki kolor szary

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4x4cm gr.2mm

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Worek pod wymiar z siatki sznurkowej na zabawki Proponujemy worki na zabawki dla dzieci. Wysokiej,
Niezawodne siatki z polipropylenu na balkony i tarasy Siatka na balkon lub taras, duże oczka
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Taras - tania ochrona na tarasie Zabezpieczenie przestrzeni, w której przebywa dziecko wymaga,
Tania siatka do zabezpieczenia przed ptakami Tania siatka do zabezpieczenia przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Praktyczna siatka ochronna do ogrodu dla królikówAby zapewnić bezpieczeństwo naszym roślinom i,

Siatki sznurkowe i żyłkowe do zabezpieczeń w domu

Produkujemy siatki polipropylenowe (siatki sznurkowe). Cenimy sobie wysoką jakość wykonania naszych siatek dlatego nasze siatki są bezwęzłowe co daje dłuższą żywotność, ponieważ łączone są już na etapie samej produkcji. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów do produkcji nasze produkty są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Materiał wykorzystany do produkcji jest elastyczny i bardzo wytrzymały. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Zabezpieczenie siatką to dobre rozwiązanie dla twojego domu

Siatki ochronne, oferowane przez firmę Fulo, wykonane zostały z odpornego materiału, dzięki czemu powstały produkt jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Siatka do ochrony okien to jeden z najprostszych sposobów na to, by szybko i łatwo ochronić przed upadkiem z wysokości dzieci i zwierzęta domowe, dzięki niej nie uciekną także ptaki, trzymane w charakterze pupili. Siatka polipropylenowa jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, zakup siatki w ciemnym kolorze sprawi, że nie będzie się ona rzucała w oczy i dopasuje się estetycznie do wystroju. Rozprowadzamy siatki ochronne w korzystnej cenie, w wymiarach dopasowanych do życzeń Klientów.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka do domu