Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (25)
  • Biały (20)
  • Czarny (20)
  • Niebieski (10)
  • Szary (15)
  • Zielony (51)
  • Żółty (10)

Siatki na wysypiska śmieci

Siatki na ogrodzenie wysypiska śmieci - Mocne i odporne siatki na wysypisko

Produkujemy mocne siatki na wymiar każdego wysypiska śmieci, dzięki którym będzie można zabezpieczyć teren wysypiska śmieci. Wysypisko ogrodzone siatką będzie dobrze chronione przed porywistym wiatrem który może rozwiać odpady po okolicy. Zakup siatek na wymiar, dzięki czemu każdy instytucja będzie mogła wyposażyć kwatery składowania odpadów w odpowiednio dopasowane zabezpieczenie, czy ogrodzenie. Sznurkowe siatki będą długoletnią ochroną wysypiska i sortowni, gdyż dzięki nowoczesnemu materiałowi zastosowanemu do ich produkcji, są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia różnego rodzaju. Siatki z mocnego sznurka pozwolą na każdym wysypisku oddzielić przestrzeń sortowanej frakcji odpadów.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Ogrodzenie wysypiska śmieci - PRODUCENT

Mocna i gruba siatka na wysypisko Mocna i gruba siatka na wysypisko
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatki na wysypisko Mocna i gruba siatka na wysypisko Każde wysypisko powinno być zabezpieczone,
Gruba siatka na wysypisko Gruba siatka na wysypisko
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Gruba i mocna siatka na wysypisko Wykonana z odpornego na działanie czynników zewnętrznych,
Wytrzymała siatka na wysypisko Wytrzymała siatka na wysypisko
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Solidna siatka na wysypisko Siatka na wysypisko śmieci musi charakteryzować się trwałością i,
Tania siatka na wysypisko Tania siatka na wysypisko
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Tania siatka na wysypisko Siatka na wysypisko o rozmiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm,
Siatka do ochrony. Gruba siatka na wysypisko. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Gruba siatka na wysypisko. Ochraniająca siatka
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki / Gruba siatka na wysypisko / Siatka do ochrony

Siatka do ogrodzenia wysypiska - PRODUCENT

Siatka na ogrodzenie i zabezpieczenie sortowni odpadów - PRODUCENT

Siatka na wysypisko śmieci - Ogrodzenie wysypiska śmieci - PRODUCENT

Siatki z mocnego sznurka – idealna ochrona na wysypiska

Zachęcamy do zakupu mocnych i wytrzymałych siatek sznurkowych, wykonanych metodą bezwęzłową, co gwarantuje ich jeszcze większą trwałość. Będzie można nimi grodzić tereny wysypisk, zapobiegając wtargnięciom niepowołanych osób, a także udaremniając wstęp dzikim zwierzętom, które mogłyby roznosić odpady organiczne. Siatki sznurkowe zabezpieczą przestrzenie, w których działają maszyny, mogące okazać się śmiertelnym zagrożeniem dla osób, które znalazłyby się w zasięgu ich działania.

Sznurkowe siatki na wymiar na śmieciowisko

W naszym sklepie zakupisz siatki, które przytniemy do wyznaczonego wymiaru, dlatego też będziesz pewien, że wydajesz pieniądze tylko na taką ilość materiału, jakiej potrzebujesz. Nasze siatki sznurkowe są cenione ze względu na wysoką wytrzymałość mechaniczną i chemiczną. Będzie można je stosować w miejscach składowania odpadów chemicznych. Nie będą się niszczyły pod wpływem oddziaływania wody, czy silnego promieniowania słonecznego. Bezwęzłowe siatki są bardzo odporne na odkształcenia i deformacje, dlatego będzie można je eksploatować przez bardzo długi okres.

Najlepsze siatki na wysypiska w dobrej cenie

Oferowane przez nas siatki sznurkowe wykonane zostały z nietoksycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska. Są odporne na nacisk, sprawdzą się jako ogrodzenie wysypiska. Sznurkowe siatki z tworzywa sztucznego wysokiej jakości nie rdzewieją ani nie ulegają korozji, nie będą więc wymagały czasochłonnej konserwacji.

Wysypisko śmieci powinno być zagrodzone i zabezpieczone przed wywiewaniem śmieci na tereny przyległe, a tym samym przed zanieczyszczaniem środowiska. Siatki zabezpieczające będą doskonałym materiałem na ogrodzenie składowiska śmieci, które będzie funkcjonalne, a do tego niedrogie.

Trwała i wytrzymała siatka ochronna na wysypisko

Sklep Fulo posiada w swoim bogatym asortymencie siatki zabezpieczające z wysokogatunkowego polipropylenu, które są optymalne do ogrodzenia wysypiska śmieci. Siatki zabezpieczające są trwałe, mocne i solidne, dlatego sprawdzą się w trudnych warunkach, jakim jest wysypisko. Dodatkowo siatki ochronne z polipropylenu są odporne na czynniki atmosferyczne, jak opady deszczu i śniegu, wysokie i niskie temperatury, wiatr oraz promieniowanie słoneczne, dlatego mogą być użytkowane na zewnątrz. Sznurkowe siatki zabezpieczające są również odporne na czynniki mechaniczne, jak szarpanie, rozplątanie czy zerwanie, dzięki zastosowaniu bezwęzłowej metodzie produkcji.

Siatki ochronne na wysypisko - różne parametry

Siatki zabezpieczające na wysypisko śmieci powinny być wytrzymałe, trwałe i niezawodne. W ofercie sklepu Fulo są sznurkowe siatki ochronne o zróżnicowanych parametrach, ale do ogrodzenia wysypiska śmieci rekomenduje się siatki o drobnych oczkach siatki, ze względu na małe rozmiary śmieci, które mogłyby się przedostać i zanieczyścić przyległe tereny. Siatki zabezpieczające marki Fulo to gwarancja niezawodności i trwałości, przez cały okres eksploatacji.

Siatka na wysypisko śmieci i do zabezpieczenia sortowni odpadów komunalnych

Siatki z przeznaczeniem na wysypiska śmieci, szczególnie siatki o drobnych oczkach idealnie spiszą się w tej kategorii. Siatki są wykonane z polipropylenu i polietylenu. Wszystkie siatki są bezwęzłowe, co zapewni Państwu wytrzymałość siatek na długie lata. Materiał przystosowany jest do zmieniających się warunków pogodowych, nie ulega zniszczeniu podczas deszczów i jest również odporny na promieniowanie słoneczne. Jako producenci staramy się aby oferowany przez nas asortyment siatek był dopasowany, dlatego każdą siatkę wykonujemy na specjalne zamówienie klienta. Podczas zamówienia prosimy o podanie dokładnych wymiarów obiektu na którym ma znajdować się dana siatka, oraz o wybór wielkości oczka i grubości sznurka, jak i odpowiedniego koloru.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na wysypisko śmieci