Siatka na świetliki dachowe

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na świetliki dachowe — Zabezpieczenie świetlików — Zabezpieczenie przeszkleń na dachu

Siatka do zabezpieczenie starych okien i oszklenia w dachu — Zabezpieczenie witryn dachowych

Zabezpieczenie świetlików — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Zobacz realizację

Zabezpieczenie świetlików

  • Siatka do podwieszenia na wnęki świetlików

Siatki do opasania lub podwieszenia bezpośrednio pod świetlikami. Takie rozwiązanie zabezpieczania świetlików spełnia rolę asekuracji i bezpiecznego poruszania się pracowników na dachu lub bezpośrednio pod poszyciem dachowym tam gdzie występują świetliki dachowe. Jest to stosowane przed przypadkowym upadkiem człowieka na świetliki z poliwęglanu i przebicia się, co spowoduje upadek z wysokości. Siatki podwieszane pod zadaszeniem ze świetlikami zabezpieczają przed ewentualnym po zbiciu szklanych świetlików przez różne przedmioty.

Świetliki dachowe

  • Zabezpiecz je przy pomocą solidnych siatek

Świetliki dachowe występują powszechnie w polskim budownictwie mieszkaniowym i użytkowym. Pojawiają się w kamienicach i innych rodzajach budynków. Świetliki pełnią przede wszystkim funkcję wpuszczania większej ilości światła dziennego do niektórych pomieszczeń w budynkach. W dłuższej perspektywie pozwala to mieszkańcom czy też użytkującym dany obiekt na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach za energię elektryczną. Niestety również świetlik generuje pewne problemy. Jest to miejsce, które może być niebezpieczne i dlatego należy zabezpieczyć je w odpowiedni sposób. Popularnym tego sposobem są rozmaite klapy i siatki ochronne, które osłaniają to miejsce w solidny sposób.

Dlaczego należy zabezpieczać świetliki?

  • Siatka do zabezpieczenie starych okien i oszklenia w dachu

Świetlik może być niebezpieczny w sytuacji, gdy wpadnie do niego człowiek. To spora przestrzeń, nierzadko bardzo wysoka na wiele pięter, zwykle kompletnie niczym nie zabezpieczona poniżej. Zatem wpadnięcie tam człowieka lub też zwierzęcia może być dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Świetlik dachowy może być w wygodny sposób zabezpieczony przy pomocy siatki, która stanowi alternatywę chociażby dla klap zamykanych. Te nie przepuszczają tak dużo światła, nieco ograniczając funkcjonalność świetlika. Zatem właśnie dlatego warto postawić na siatki osłonowe do świetlików, które dopuszczą do pomieszczeń w budynku znacznie więcej światła dziennego, a także zapewnią znacznie lepszą wentylację. Często bowiem również temu służą świetliki. Okna ulokowane w takim pionie można otworzyć, zyskując dodatkowo nieco świeżego powietrza w naszych pomieszczeniach. Dlatego właśnie forma zabezpieczenia ich siatką wydaje się być najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Wykorzystanie siatek do zabezpieczeń starych szyb w dachy

  • Zabezpieczenie witryn dachowych

Obecnie najpowszechniej wykorzystuje się siatki zabezpieczające i ochronne do zabezpieczenia świetlików dachowych. Siatki poza wspomnianym dopuszczeniem większej ilości światła i świeżego powietrza do pomieszczeń użytkowych mają jeszcze przynajmniej kilka zalet. Przede wszystkim są niesamowicie proste w montażu. Wystarczy kilka chwil, by sprawnie ją zamontować. W takich sytuacjach zwykle mocuje się je na stałe, ale pozostawia się również możliwość demontażu, co w przypadku siatki jest znacznie prostsze niż przy innych tego typu zabezpieczeniach.

Siatki do świetlików na wymiar

  • Zabezpieczenie przeszkleń na dachu

Nasz sklep to szeroki wybór rodzajów siatek z mocnych tworzyw na świetliki. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia siatki na konkretny wymiar świetlika oraz systemów montażowych. W ten sposób uzyskujesz pełne wyposażenie i gotowy zestaw do zamontowania siatki na swoim świetliku. Grubość siatek, a także ich kolorystyka pozwalają na swobodne dopasowanie zarówno funkcjonalności, jak i stylu, bowiem siatki takie będą widoczne również z pewnej wysokości na naszym dachu. Przemawia za nimi przede wszystkim konkurencyjna cena, możliwość lepszego doświetlenia pomieszczeń z oknami na świetlik, a także dopuszczenia świeżego powietrza do nich i prostota montażu całości.

Montaż siatki pod poszyciem i miejscem gdzie występują świetliki narażone na zbicie lub uszkodzenie jest banalnie prosty i bezpieczny.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

Klaudia Bajon

2024-05-27 14:00

Pomysł wykorzystania siatki do bardzo dużej trampoliny. Siatki na wymiar dedykowane dla trampolin bardzo szybko się darły. Obecna Fulo świetnie zdaje egzamin, na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach sklepu. Polecam

Zabezpieczenie świetlików

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się