Siatka na świetliki dachowe

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na świetliki dachowe — Zabezpieczenie świetlików — Zabezpieczenie przeszkleń na dachu

Siatka do zabezpieczenie starych okien i oszklenia w dachu — Zabezpieczenie witryn dachowych

Zabezpieczenie świetlików — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Zabezpieczenie świetlików

  • Siatka do podwieszenia na wnęki świetlików

Siatki do opasania lub podwieszenia bezpośrednio pod świetlikami. Takie rozwiązanie zabezpieczania świetlików spełnia rolę asekuracji i bezpiecznego poruszania się pracowników na dachu lub bezpośrednio pod poszyciem dachowym tam gdzie występują świetliki dachowe. Jest to stosowane przed przypadkowym upadkiem człowieka na świetliki z poliwęglanu i przebicia się, co spowoduje upadek z wysokości. Siatki podwieszane pod zadaszeniem ze świetlikami zabezpieczają przed ewentualnym po zbiciu szklanych świetlików przez różne przedmioty.

Świetliki dachowe

  • Zabezpiecz je przy pomocą solidnych siatek

Świetliki dachowe występują powszechnie w polskim budownictwie mieszkaniowym i użytkowym. Pojawiają się w kamienicach i innych rodzajach budynków. Świetliki pełnią przede wszystkim funkcję wpuszczania większej ilości światła dziennego do niektórych pomieszczeń w budynkach. W dłuższej perspektywie pozwala to mieszkańcom czy też użytkującym dany obiekt na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach za energię elektryczną. Niestety również świetlik generuje pewne problemy. Jest to miejsce, które może być niebezpieczne i dlatego należy zabezpieczyć je w odpowiedni sposób. Popularnym tego sposobem są rozmaite klapy i siatki ochronne, które osłaniają to miejsce w solidny sposób.

Dlaczego należy zabezpieczać świetliki?

  • Siatka do zabezpieczenie starych okien i oszklenia w dachu

Świetlik może być niebezpieczny w sytuacji, gdy wpadnie do niego człowiek. To spora przestrzeń, nierzadko bardzo wysoka na wiele pięter, zwykle kompletnie niczym nie zabezpieczona poniżej. Zatem wpadnięcie tam człowieka lub też zwierzęcia może być dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Świetlik dachowy może być w wygodny sposób zabezpieczony przy pomocy siatki, która stanowi alternatywę chociażby dla klap zamykanych. Te nie przepuszczają tak dużo światła, nieco ograniczając funkcjonalność świetlika. Zatem właśnie dlatego warto postawić na siatki osłonowe do świetlików, które dopuszczą do pomieszczeń w budynku znacznie więcej światła dziennego, a także zapewnią znacznie lepszą wentylację. Często bowiem również temu służą świetliki. Okna ulokowane w takim pionie można otworzyć, zyskując dodatkowo nieco świeżego powietrza w naszych pomieszczeniach. Dlatego właśnie forma zabezpieczenia ich siatką wydaje się być najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Wykorzystanie siatek do zabezpieczeń starych szyb w dachy

  • Zabezpieczenie witryn dachowych

Obecnie najpowszechniej wykorzystuje się siatki zabezpieczające i ochronne do zabezpieczenia świetlików dachowych. Siatki poza wspomnianym dopuszczeniem większej ilości światła i świeżego powietrza do pomieszczeń użytkowych mają jeszcze przynajmniej kilka zalet. Przede wszystkim są niesamowicie proste w montażu. Wystarczy kilka chwil, by sprawnie ją zamontować. W takich sytuacjach zwykle mocuje się je na stałe, ale pozostawia się również możliwość demontażu, co w przypadku siatki jest znacznie prostsze niż przy innych tego typu zabezpieczeniach.

Siatki do świetlików na wymiar

  • Zabezpieczenie przeszkleń na dachu

Nasz sklep to szeroki wybór rodzajów siatek z mocnych tworzyw na świetliki. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia siatki na konkretny wymiar świetlika oraz systemów montażowych. W ten sposób uzyskujesz pełne wyposażenie i gotowy zestaw do zamontowania siatki na swoim świetliku. Grubość siatek, a także ich kolorystyka pozwalają na swobodne dopasowanie zarówno funkcjonalności, jak i stylu, bowiem siatki takie będą widoczne również z pewnej wysokości na naszym dachu. Przemawia za nimi przede wszystkim konkurencyjna cena, możliwość lepszego doświetlenia pomieszczeń z oknami na świetlik, a także dopuszczenia świeżego powietrza do nich i prostota montażu całości.

Montaż siatki pod poszyciem i miejscem gdzie występują świetliki narażone na zbicie lub uszkodzenie jest banalnie prosty i bezpieczny.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

Marcin Majcher

2024-01-16 13:35

Super !

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Zabezpieczenie świetlików

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się