Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (3)
  • Czarny (3)
  • Niebieski (2)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Siatki do przykrycia styropianu na placu

Zabezpieczenie styropianu przed wiatrem na placu magazynowym

Place magazynowe to miejsce bardzo istotne w kwestii zabezpieczenia. Zwykle znajdujące się tam towary i przedmioty oczywiście mogą przebywać zgodnie z zaleceniami ich producentów na świeżym powietrzu, ale czasami ich dodatkowe zabezpieczenie będzie wskazane. Nie inaczej jest w przypadku styropianu budowlanego, który zwykle wykorzystujemy do ocieplenia budynków mieszkalnych. Jego składy bywają bardzo duże, a przy tym sam materiał jest na tyle lekki, że może zostać zabrany nam przez wiatr i uszkodzony. Styropian możemy zabezpieczyć siatkami zarówno na placu magazynowym, jak również na placach budowy, gdzie styropian jest wykorzystywany do wykonania ocieplenia.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Styropian na placu budowy i magazynowym - zabezpiecz przed wiatrem

Place budowy oraz place magazynowe na otwartym terenie to miejsce, w którym musimy zabezpieczać wiele rzeczy. Solidna siatka budowlana do zabezpieczeń jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli chociażby na zabezpieczenie paczek ze styropianem i wielu innych lekkich materiałów. Zabezpieczenie styropianu jest stosunkowo proste. Wystarczy odpowiednio go ułożyć w niezbyt wysokie stosy i przymocować siatką do podłoża.

Tym sposobem na pewno nie zostanie on zabrany przez wiatr.

Dodatkowo również siatki zabezpieczające styropian pozwolą nas uchronić przed sporymi problemami, w czasie gdy nasz plac znajduje się w zabudowie miejskiej. W takim przypadku, gdy styropian zostanie zabrany przez wiatr i rozrzucony, oprócz pewnych strat finansowych, musimy liczyć się z kosztami kar, które poniesiemy za ewentualne zagrożenia i zabrudzenie terenu miasta.

Składy materiałów i place - siatki ochronne dla lekkich materiałów

Materiały lekkie takie jak styropian, wszelkie folie czy też delikatne tworzywa plastikowe mogą zostać zabrane przez wiatr i właśnie dlatego wymagają dodatkowego zabezpieczenia na naszym placu, który służy za skład materiałów. Ich przytwierdzenie do podłoża pozwala na solidne zabezpieczenie i zapewnienie sobie znacznie większego komfortu użytkowania i organizację takiego placu z materiałami. Co ważne straty, które możemy ponieść wskutek takiego wyniesienia przez wiatr styropianu mogą okazać się bardzo duże i właśnie dlatego wykorzystanie siatek zabezpieczających styropian jest rozwiązaniem znacznie korzystniejszym cenowo.

Siatka zabezpieczająca styropian - pod wymiar

Produkowane przez nas siatki tworzone są z mocnego tworzywa, które jest odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przypadku placów magazynowych na otwartym powietrzu. Nasz siatki wykonane są w bardzo dbały sposób, a ich montaż zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy przymocowanie siatki na specjalnych haczykach do podłoża lub też innych ciężkich elementów na naszym placu, które nie są zagrożone przez wiatr. Siatka ochronna naszej produkcji będzie w stanie wytrzymać wiele czynników pogodowych. To tworzywo niezwykle wytrzymałe również na czynniki mechaniczne, więc przy prawidłowym zamontowaniu i naciągnięciu, nawet bardzo silny wiatr nie powinien jej zerwać. Co również ważne, proponowane przez nas siatki są także odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu nie będą tak szybko niszczały pod wpływem słońca i znacznie dłużej posłużą w doskonałym stanie.

Przykrycie przed wiatrem magazynowanego styropianu na otwartej przestrzeni

Zabezpieczenie przed wiatrem składowanego styropianu na placu magazynowym

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Zabezpieczenie styropianu