Siatka zabezpieczająca przed wiatrem

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka zabezpieczająca skład styropianu — Siatka zabezpieczająca towar przed wiatrem

Zabezpieczenie lekkich towarów i styropianu — Siatka do zabezpieczeń materiałów przed wiatrem — Siatka do przykrycia styropianu przed wiatrem

Siatki na porywisty wiatr — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (3)
 • Czarny (3)
 • Niebieski (2)
 • Szary (2)
 • Zielony (6)
 • Żółty (1)

Zabezpieczenie styropianu przed wiatrem na placu magazynowym

 • Siatka zabezpieczająca skład styropianu

Place magazynowe to miejsce bardzo istotne w kwestii zabezpieczenia. Zwykle znajdujące się tam towary i przedmioty oczywiście mogą przebywać zgodnie z zaleceniami ich producentów na świeżym powietrzu, ale czasami ich dodatkowe zabezpieczenie będzie wskazane. Nie inaczej jest w przypadku styropianu budowlanego, który zwykle wykorzystujemy do ocieplenia budynków mieszkalnych. Jego składy bywają bardzo duże, a przy tym sam materiał jest na tyle lekki, że może zostać zabrany nam przez wiatr i uszkodzony. Styropian możemy zabezpieczyć siatkami zarówno na placu magazynowym, jak również na placach budowy, gdzie styropian jest wykorzystywany do wykonania ocieplenia.

Styropian na placu budowy i magazynowym — Zabezpiecz przed wiatrem

 • Siatka zabezpieczająca towar przed wiatrem

Place budowy oraz place magazynowe na otwartym terenie to miejsce, w którym musimy zabezpieczać wiele rzeczy. Solidna siatka budowlana do zabezpieczeń jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli chociażby na zabezpieczenie paczek ze styropianem i wielu innych lekkich materiałów. Zabezpieczenie styropianu jest stosunkowo proste. Wystarczy odpowiednio go ułożyć w niezbyt wysokie stosy i przymocować siatką do podłoża.

Tym sposobem na pewno nie zostanie on zabrany przez wiatr.

 • Zabezpieczenie lekkich towarów i styropianu

Dodatkowo również siatki zabezpieczające styropian pozwolą nas uchronić przed sporymi problemami, w czasie gdy nasz plac znajduje się w zabudowie miejskiej. W takim przypadku, gdy styropian zostanie zabrany przez wiatr i rozrzucony, oprócz pewnych strat finansowych, musimy liczyć się z kosztami kar, które poniesiemy za ewentualne zagrożenia i zabrudzenie terenu miasta. Siatki do zabezpieczania styropianu przed wiatrem pozwalają na utrzymanie porządku na placu budowy, zabezpieczając materiały oraz utrudniając ich przypadkowe przemieszczenie przez wiatr. Dzięki temu prace budowlane czy izolacyjne mogą przebiegać sprawniej.

Składy materiałów i place — Siatki ochronne dla lekkich materiałów

 • Siatka do zabezpieczeń materiałów przed wiatrem

Materiały lekkie takie jak styropian, wszelkie folie czy też delikatne tworzywa plastikowe mogą zostać zabrane przez wiatr i właśnie dlatego wymagają dodatkowego zabezpieczenia na naszym placu, który służy za skład materiałów. Ich przytwierdzenie do podłoża pozwala na solidne zabezpieczenie i zapewnienie sobie znacznie większego komfortu użytkowania i organizację takiego placu z materiałami. Co ważne straty, które możemy ponieść wskutek takiego wyniesienia przez wiatr styropianu mogą okazać się bardzo duże i właśnie dlatego wykorzystanie siatek zabezpieczających styropian jest rozwiązaniem znacznie korzystniejszym cenowo.

Ochrona styropianu przed wiatrem

 • Siatka do przykrycia styropianu przed wiatrem

Siatki stosowane do zabezpieczenia styropianu przed wiatrem są niezbędnym elementem podczas prac budowlanych oraz prac związanych z izolacją budynków. Zapewniają one ochronę styropianu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez silny wiatr oraz utrzymanie odpowiedniej organizacji na placu budowy. W niniejszym wypracowaniu przedstawione zostaną zastosowania siatek do przykrycia styropianu przed wiatrem. Podczas prac budowlanych czy izolacji budynków, siatki są stosowane do zabezpieczania styropianu przed działaniem wiatru. Chronią one materiał przed uszkodzeniem, utratą kształtu czy przypadkowym przemieszczeniem.

Siatka zabezpieczająca styropian — Pod wymiar

Siatki na porywisty wiatr → Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Produkowane przez nas siatki tworzone są z mocnego tworzywa, które jest odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przypadku placów magazynowych na otwartym powietrzu. Nasz siatki wykonane są w bardzo dbały sposób, a ich montaż zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy przymocowanie siatki na specjalnych haczykach do podłoża lub też innych ciężkich elementów na naszym placu, które nie są zagrożone przez wiatr. Siatka ochronna naszej produkcji będzie w stanie wytrzymać wiele czynników pogodowych. To tworzywo niezwykle wytrzymałe również na czynniki mechaniczne, więc przy prawidłowym zamontowaniu i naciągnięciu, nawet bardzo silny wiatr nie powinien jej zerwać. Co również ważne, proponowane przez nas siatki są także odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu nie będą tak szybko niszczały pod wpływem słońca i znacznie dłużej posłużą w doskonałym stanie.

 • Przykrycie przed wiatrem magazynowanego styropianu na otwartej przestrzeni
 • Zabezpieczenie przed wiatrem składowanego styropianu na placu magazynowym

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Zabezpieczenie styropianu

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się