Piłkochwyty na hale — Ściany • sufity • trybuny • widownie

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Piłkochwyty na hale sportowe — Piłkochwyt z siatki na; Ściany • Sufity • Trybuny • Widownie

Piłkochwyt na ścianę do hali sportowej i sali gimnastycznej — Siatka do zabezpieczenia ścian w hali sportowej i sali gimnastycznej — Siatka do zabezpieczenia widowni i trybun

Piłkochwyty do zabezpieczenia hali — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Zobacz realizację

Siatki na piłkochwyty na hale sportową i sale gimnastyczną

Hale sportowe to miejsce gdzie, większość sportowców spędza czas. Do profesjonalnego wyposażenia takiej hali przedstawiamy ofertę piłkochwytów, które spiszą się idealnie na halach sportowych. Dzięki materiałowi wykorzystanego do produkcji Polipropylenu gwarantujemy Państwu, zadowolenie z użytkowania. Jako producenci dokładamy wszelkich starań aby nasze siatki były trwałe i nie ulegały szybkiemu zniszczeniu, dlatego każda nasza polipropylenowa siatka jest odporna na warunki atmosferyczne. Te siatki idealnie będą się nadawały na mocne i solidne piłkochwyty na hali sportowej - siatki z PP są bardzo wytrzymałe, więc będą skutecznie wyłapywać piłki. Oferujemy piłkochwyty na ściany siatki z małym oczkiem lub sznurkowe siatki z dużym oczkiem, dzięki czemu można dopasować je do różnego rodzaju obiektów sportowych. Siatki z mniejszym oczkiem są uniwersalne i doskonale wychwycą także niewielkie piłki.

Piłkochwyty ochronne na halę sportową

Piłkochwyty stosuje się w halach sportowych w celu ochrony jej wnętrza a także trybun przed uderzeniami piłki. Podczas gry w piłkę łatwo bowiem o uszkodzenia ścian, okien czy lamp stanowiących niezbędne elementy konstrukcji hali sportowej, a także o spowodowanie niebezpieczeństwa wobec znajdujących się poza ścisłym obszarem gry osób. Piłkochwyty zatrzymują piłkę lecącą nawet z dużą prędkością i znacząco poprawiają komfort i bezpieczeństwo uprawiania sportu, a także nie niszczą budynku hali sportowej. Mocne łapacze piłek ze sznurka - Sznurkowe siatki są sprężyste, dzięki czemu amortyzują uderzenia, a przy tym nie deformują się. Będą odporne na naciąganie i szarpanie. Odpowiednio wysokie piłkochwyty w strategicznych miejscach na hali zagwarantują, że piłki nie dokonają żadnych zniszczeń, a przede wszystkim nie wyrządzą nikomu krzywdy. Zostaną przez cały czas na boisku, więc będzie można zapomnieć o przerywaniu gry na poszukiwania

cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Piłkochwyty na halę sportową z siatkami sznurkowymi Piłkochwyty wyposażone w mocne, sznurkowe,

Dobór odpowiedniego piłkochwytu na halę sportową

W celu zapewnienia optymalnej ochrony piłkochwytu na hali sportowej należy dopasować parametry siatki do przeznaczenia hali sportowej. W zależności od rozmiaru używanych piłek można zastosować siatkę o większej lub mniejszej szerokości oczka. Osobno dopiera się także grubość sznurka polipropylenowego oraz jego kolor. Należy pamiętać, że tylko odpowiednio dobrana siatka będzie zapewniać pełne bezpieczeństwo. Piłkochwyty sznurkowe na halę sportową. Sznurkowe siatki na sale gimnastyczne to produkt, który jest bardzo ceniony ze względu na trwałość i odporność. Siatki nie tylko doskonale chronią halę przed zniszczeniami, ochraniają kibiców na trybunach i oddzielają delikatne elementy wyposażenia. Ich zaletą jest także to, że przez długi czas zachowują nienaganny wygląd, nie ma więc konieczności ich szybkiej wymiany, czy konserwacji. Sznurkowe siatki z PP nie rdzewieją, nie odkształcają się pod wpływem uderzania mocno podanymi piłkami. Są idealne na każdą salę gimnastyczną.

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Montaż piłkochwytów wysokiej jakości w dobrej cenieSiatka, jak oferujemy, doskonale sprawdzi się,

Ochronne piłkochwyty na ściany

Piłkochwyty chroniące ścianę wykonane z siatek sznurkowych to gwarancja, że hala sportowa będzie dobrze chroniona. Ściany nie będą się niszczyć, pękać, gdyż piłki nie będą miały z nimi kontaktu. Dzięki sznurkowym mocnym siatkom bezwęzłowym będzie można skupić się w pełni na rozgrywanym meczu, bez obaw o to, że piłki powędrują nie tam, gdzie trzeba i spowodują zniszczenia. Siatki z PP są bardzo mocne, solidnie splecione, dzięki czemu nie deformują się przy intensywnym użytkowaniu. Piłkochwyty na ściany montuje się w różnego rodzaju obiektach sportowych w celu ochrony ścian. Wewnątrz sal gimnastycznych i hal sportowych ściany są nieustannie narażone na mocne uderzenia piłką, które mogą wpływać na nieestetyczny ich wygląd, a nawet na trwałe uszkodzenia w ich strukturze. Dobry i mocny piłkochwyt na ściany pozwoli na uniknięcie tych nieprzyjemności i pozwoli na swobodne użytkowanie sali sportowej i cieszenie się grą.

cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna siatka ochronna z polipropylenu na piłkochwyty do hali sportowej Skuteczność piłkochwytu,

Piłkochwyty na ściany z polipropylenowej siatki

Do wykonania piłkochwytów stosuje się siatkę ze sznurka polipropylenowego. Jest ona produkowana metodą bezwęzłową, co w połączeniu z właściwościami materiałowymi polipropylenu daje niezwykle skuteczne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu. Taka siatka jest elastyczna, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne takie jak na przykład odkształcenia. Po uderzeniu siatka z polipropylenu naturalnie wraca do stanu wyjściowego i nie zmienia to jej struktury. Dzięki temu piłkochwyt na ściany z polipropylenowej siatki może pełnić swoją funkcję przez wiele lat bez potrzeby jego wymiany czy specjalnej konserwacji. Aby chronić ściany przed zniszczeniami, wystarczy zakupić siatki sznurkowe na wymiar, dzięki którym będzie można zamontować na hali profesjonalne i nowoczesne piłkochwyty. Sprężyste i miękkie siatki będą amortyzowały uderzenia piłek, a przy tym nie będą powodowały żadnych zniszczeń sprzętu sportowego. Zakup siatek na piłkołapy na ściany to dobra inwestycja, gdyż dzięki nim zyskasz dobrą ochroną na wiele lat.

cena: 11,95 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 6mm

Sznurkowe piłkochwyty na hale sportowe Zabezpieczające siatki wykonane z przędzy polipropylenowej,

Dobór właściwego piłkochwytu na ściany

Siatki polipropylenowe można zamontować także na zewnątrz, by chronić elewacje budynków, które znajdują się w pobliżu boiska sportowego. Są one wytrzymałe w każdych warunkach pogodowych, doskonale znoszą deszcz, silne nasłonecznienie, czy ujemne temperatury. Nie będą się odkształcały, więc zachowają estetyczny wygląd przez długi czas. Siatki sznurkowe w ciemnym kolorze nie rzucają się w oczy, więc nie będą ingerować w estetykę budynku. Piłkochwyty w dobrej cenie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Siatka do zastosowania przy piłkochwycie na ściany musi być odpowiednio dobrana. Należy przy tym uwzględnić rodzaj sportu i rodzaj obiektu sportowego. Najważniejsze parametry siatki do piłkochwytów to grubość polipropylenowego sznurka, szerokość oczka w siatce oraz jej kolor. Tylko dobrze dobrany piłkochwyt zapewni należytą ochronę ścian.

Siatki Piłkochwytów na Wymiar - Komfortowe i Bezpieczne Rozwiązanie

 • Siatki piłkochwytów na wymiar
 • Komfortowe i bezpieczne rozwiązanie siatki piłkochwytów
 • Wysokiej jakości siatki piłkochwytów na metry
 • Funkcjonalne siatki piłkochwytów do gry

Oferujemy siatki piłkochwytów na metry, łatwe do dostosowania do każdego rozmiaru boiska czy hali. Wykonane z mocnych sznurków, są wytrzymałe i długotrwałe, gwarantując skuteczną ochronę i zwiększony komfort gry. Nasze siatki piłkochwytów są idealnym wyborem dla klubów sportowych, szkół i innych obiektów sportowych, które szukają wysokiej jakości, bezpiecznej i funkcjonalnej siatki do gry.

Solidne Siatki Piłkochwytów - Bezpieczeństwo na każdym Boisku

 • Solidne siatki piłkochwytów dla bezpiecznej gry
 • Siatki piłkochwytów zatrzymujące piłki
 • Wysokiej jakości siatki piłkochwytów do każdego boiska
 • Bezpieczeństwo na boisku dzięki solidnym siatkom piłkochwytów

Solidne, dobrze wykonane siatki piłkochwytów są niezbędne na każdym boisku. Zatrzymują piłki, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla otoczenia, także wpływają na komfort i tempo gry. Nasze siatki piłkochwytów zapewniają najwyższą jakość ochrony na każdym boisku, otwartym czy zamkniętym. Wykonane z wytrzymałych materiałów, zapewniają wieloletnie używanie i bezpieczeństwo podczas każdej gry.

cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka sportowa na piłkochwyt Piłkochwyty z siatki na sale gimnastyczną Piłkochwyty na salę,

Wytrzymałe Siatki Piłkochwytów - Długotrwała Ochrona

 • Wytrzymałe siatki piłkochwytów dla trwałej ochrony
 • Pewna ochrona dzięki siatkom piłkochwytów
 • Bezpieczeństwo gry dzięki siatkom piłkochwytów
 • Długotrwałe używanie siatek piłkochwytów

Oferujemy wytrzymałe siatki piłkochwytów, które gwarantują długotrwałą ochronę przed wszelkimi uderzeniami piłki. Są one wykonane z trwałych materiałów, które mogą znieść nawet najmocniejsze uderzenia, gwarantując bezpieczeństwo podczas gry. Decydując się na nasze siatki piłkochwytów, masz pewność, że prowadzisz gry w bezpiecznym otoczeniu i na długo nie będziesz musiał wymieniać siatki.

cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała siatka na sale gimnastyczną do piłkochwytów Piłkochwyt o wymiarze 4,5 x 4,5 cm i,

Siatki Piłkochwytów - Komfort i Bezpieczeństwo Gry

 • Siatki piłkochwytów zwiększające komfort gry
 • Solidne i trwałe siatki piłkochwytów
 • Bezpieczeństwo gry dzięki siatkom piłkochwytów
 • Wysoka jakość siatek piłkochwytów do obiektów sportowych

Siatki piłkochwytów to doskonałe narzędzie, które zabezpiecza obiekt sportowy przed uszkodzeniem przez piłkę i jednocześnie zwiększa komfort gry. Zatrzymują one piłkę na obrębie boiska czy hali, co pozwala zawodnikom skupić się na samej grze bez obaw o jakiekolwiek potencjalne uszkodzenia. Nasze siatki piłkochwytów to solidne i trwałe rozwiązanie, które jest znakomite zarówno dla klubów sportowych, jak i indywidualnych użytkowników.

cena: 13,10 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 6mm

Wysokiej jakości piłkochwyty doskonałe na salę gimnastyczną Proponujemy siatkę ochronną, doskonałą,
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ultranowoczesne piłkochwyty na hale sportową dostępne dla każdego w atrakcyjnej cenie Jako,

Skuteczne Siatki Piłkochwytów - Bezpieczeństwo i Ocenia dla Twojego Obiektu

 • Skuteczne siatki piłkochwytów dla obiektów sportowych
 • Siatki piłkochwytów chroniące przed uderzeniami
 • Bezpieczeństwo i ochrona dzięki siatkom piłkochwytów
 • Siatki piłkochwytów zapewniające długotrwałą ochronę

Skuteczność siatek piłkochwytów nie jest do przecenienia. Te siatki ochronne zatrzymują piłki, chroniąc obiekty i ludzi w ich pobliżu. Oferowane przez nas siatki piłkochwytów są wykonane z wytrzymałych materiałów, które mogą wytrzymać nawet najmocniejsze uderzenia, gwarantując bezpieczeństwo i ochronę podczas gry. Dla tych, którzy szukają niezawodnej, skutecznej i długotrwałej ochrony, nasze siatki piłkochwytów są najlepszym wyborem.

cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Piłkochwyty na sale gimnastyczne Piłkochwyty wykonane z wysokiej jakości materiału jakim jest,

Dostosowywane Siatki Piłkochwytów - Idealne Dopasowanie do Każdego Obiektu

 • Dostosowywane siatki piłkochwytów do każdego obiektu
 • Wytrzymałe siatki piłkochwytów z mocnego sznurka
 • Idealne dopasowanie siatek piłkochwytów
 • Siatki piłkochwytów spełniające wszystkie potrzeby

Każda hala sportowa, boisko, czy sala gimnastyczna ma swoje unikalne wymiary. Dlatego oferujemy dostosowywane siatki piłkochwytów, które można łatwo dopasować do każdego obiektu. Wykonane z mocnego sznurka, te siatki są niezwykle wytrzymałe i mogą znieść uderzenia jakiejkolwiek siły. Niezależnie od wymiarów Twojego obiektu, możemy dostarczyć siatkę piłkochwytu, która doskonale pasuje i spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Siatki ochronne do hali na piłkochwyty

Piłkochwyty montuje się w obiektach sportowych różnego rodzaju: salach gimnastycznych, halach sportowych czy boiskach zewnętrznych. Mają one służyć zatrzymywaniu rozpędzonej, mocno wyrzuconej czy wykopanej piłki, żeby nie wydostała się poza obręb boiska. Robi się to w dwóch celach: komfortu i bezpieczeństwa. Piłkochwyty zwiększają komfort gry, bo zawodnicy nie muszą co chwilę szukać piłki, która wydostała się poza obręb boiska. Siatki do hali na piłkochwyty zapewniają też bezpieczeństwo, bo chronią podatne na uszkodzenia elementy sali przed uderzeniami.

Piłkochwyty na ścianę - Skuteczny piłkochwyt do okien

Piłkochwyty do okien są niezwykle ważne w salach gimnastycznych i halach sportowych. Zabezpieczają one okna, które są najczęściej wykonane ze szkła a przez to podatne na zbicie, przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami piłki. Zapewnia to komfort użytkowania obiektów sportowych. Właściciele hal sportowych nie muszą martwić się ewentualnymi szkodami, a zawodnicy mogą swobodnie uprawiać sporty bez narażania się na ewentualne niebezpieczeństwo i odpowiedzialność za zniszczenia. Odpowiednia siatka do piłkochwytu do okien - w celu zapewnienia optymalnej ochrony okien przy użyciu piłkochwytów, należy dopasować rozmiar siatki w zależności od przeznaczenia obiektu sportowego. W przypadku uprawiania dyscyplin takich jak piłka nożna czy siatkowa, wystarczą siatki o szerokim oczku, jednak w przypadku sportów takich jak tenis czy hokej należy zadbać o odpowiednio mniejsze oczko.

Siatki montowane na ścianach wewnątrz hali sportowej i sal gimnastycznych

Jak wiemy na halach sportowych ściany podczas różnych dyscyplin sportowych często ulegają zniszczeniu, np. poprzez uderzenia piłką. Po zastosowaniu naszych ochraniających siatek na ściany unikną Państwo częstej renowacji ścian. Siatki zostały wykonane z materiału polipropylenowego, który spisze się w różnych dziedzinach sportu. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały dzięki którym ściany będą zabezpieczone przez wiele lat. Elastyczność wykonania siatki pozwoli również na to, że piłkochwyty nie ulegną odkształceniu. Jako producenci gwarantujemy Państwu satysfakcje z użytkowania.

Piłkochwyty do gry w piłkę

Piłkochwyty do zabezpieczenia boiska sportowego znajdują swoje zastosowanie podczas gry w różne sporty, w tym w piłkę. Umieszcza się je dookoła boiska do gry w piłkę ręczną, żeby uchronić piłkę przed wydostawaniem się poza jego teren. Jest to ważne z dwóch względów: komfortu gry i bezpieczeństwa okolicy. Dzięki piłkochwytom do piłki ręcznej piłka nie wypada nieustannie poza teren boiska i nie trzeba po nią biegać, co spowalnia tempo gry i jest uciążliwe dla uczestników. Piłkochwyty chronią też obiekty znajdujące się w sąsiedztwie boiska przed uszkodzeniami spowodowanymi przez uderzenia piłką.

Solidne piłkochwyty do piłki ręcznej

W celu zapewnienia należytej ochrony piłkochwyty wykonuje się z wytrzymałego materiału, jakim jest polipropylen. To tworzywo sztuczne, które charakteryzuje wysoka odporność na rozmaite czynniki, w tym mechaniczne, chemiczne i atmosferyczne. Piłkochwyt tworzy siatka wykonana metodą bezwęzłową z polipropylenowego sznurka, która dzięki swojej elastyczności i odporności na odkształcenia i zerwanie wytrzyma nawet uderzenia najsilniejszych zawodników. Rozmiar siatki na piłkochwyty do piłki ręcznej - ze względu rozmiaru piłki używanej do gry w piłkę ręczną, siatka na piłkochwyty do piłki ręcznej powinna mieć oczko średniego rozmiaru, tak aby piłka nie wydostawała się na zewnątrz. Należy rozważnie wybrać też grubość sznurka, w zależności od tego jak mocnych uderzeń się spodziewamy podczas rozgrywek w piłkę ręczną.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

ZB

2024-06-01 09:35

Zdecydowanie polecam. Szybka realizacja zamówienia. Siatka bardzo dobrej jakości, towar zgodny z ofertą, takiej siatki szukałam do ochrony tunela foliowego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Piłkochwyty na hale sportowe

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się