Zabezpieczenie spaletowanych towarów

Zakładane worki z siatki na gotowy spaletowany towar do transportu

Przewożenie towarów na paletach samochodem ciężarowym niesie za sobą wiele zagrożeń. Aby zapewnić przewożonym na paletach towarom bezpieczeństwo, najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczyć je siatką ochronną, która uchroni ładunek przed wypadnięciem. Siatki zabezpieczające są wytrzymałe, solidne i mocne, a przy tym zachowują elastyczność.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka ochronna dla palet transportowych Siatka ochronna dla palet transportowych
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Sprężysta siatka z przędzy polipropylenowej do osłony palet Gwarantująca łatwy montaż, skuteczne,
Siatka do ochrony. Mocna siatka na paletę. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Mocna siatka na paletę. Ochraniająca siatka
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochraniające siatki - Mocna siatka na paletę - Siatka do ochrony

Siatka do owinięcia towaru na paletach - PRODUCENT

Siatki zabezpieczające na palety - tylko z wytrzymałego polipropylenu

Sklep Fulo oferuje siatki ochraniające palety, wykonane z niezwykle trwałego i mocnego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Polipropylenowe siatki ochronne są wytrzymałe i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne jak śnieg, opady deszczu czy śniegu, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, dlatego można je stosować zarówno na paletach przewożonych wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Dodatkowym atutem siatek zabezpieczających z polipropylenu jest wytrzymałość na czynniki mechaniczne, jak szarpanie i ciągnięcie, dlatego siatki marki Fulo gwarantują wysoką jakość przez długi czas eksploatacji.

Wysoka jakość i szeroki wybór siatek ochronnych na palety  

Siatki zabezpieczające z polipropylenu na palety są trwałe i niezawodne, a bezwęzłowa metoda wykonania siatek dodatkowo je wzmacnia. Sklep Fulo posiada w swoim asortymencie siatki ochraniające o zróżnicowanej grubości sznurka oraz wielkości oczka siatki, aby dobrać odpowiednią siatkę do przewożonego towaru. Sznurkowe siatki zabezpieczające marki Fulo są optymalnym zabezpieczeniem palet podczas transportu.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Zabezpieczenie palet z towarem