Siatka na wnęki budowlane

Siatki na wnęki budowlane — Zabezpieczenie otwartych wnęk w budowie

OPINIE • PRODUCENT • TANIE • CENY

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (4)
  • Biały (12)
  • Czarny (12)
  • Niebieski (8)
  • Szary (5)
  • Zielony (23)
  • Żółty (4)

Siatka do zabezpieczenia otwartych wnęk budowlanych - zagrodzenie szybów i okien przed wypadnięciem

Trwająca budowa nieustannie generuje niebezpieczeństwo. Nie tylko dla osób znajdujących się w jej bliskim sąsiedztwie, ale przede wszystkim dla pracowników firm budowlanych, którzy często wykonują bardzo trudne i skomplikowane prace w dość niebezpiecznych warunkach. Właśnie dlatego powinniśmy zabezpieczyć wszystkie miejsca, w których może zdarzyć się potencjalny wypadek. Doskonałym na to sposobem jest wykorzystanie mocnych siatek z solidnego tworzywa, które będą amortyzowały zarówno przed upadkiem człowieka, jak również zminimalizują niebezpieczeństwo spadnięcia przedmiotów z dużej wysokości.

Budowlane zabezpieczenie wnęk pod okna i drzwi

Zabezpieczenie wnęk pod drzwi i okna na budowie siatką którą zabezpieczysz przed wypadnięciem pracownika budowlanego przez nie zamknięte otwory stolarki budowlanej, przed wstawieniem drzwi i okien  do wnęk na budowie warto je zabezpieczyć przed upadkiem z wysokości.

Zabezpiecz wnękę klatki schodowej w budowie

Zabezpieczanie wnęki klatki schodowej na budowie jest ważne dla bezpieczeństwa pracowników oraz dla ochrony budynku przed nieuprawnionym dostępem. Zabezpiecz wejście do klatki schodowej, stosując tymczasowe siatkę w formie ogrodzenia lub rozpiętą w poziomie do wychwycenia upadku.

Zabezpieczenie szybów wind na budowach

Zabezpieczanie szybów wind na budowach siatką dla bezpieczeństwa pracowników oraz ochrony postronnych ludzi przed nieuprawnionym dostępem i wpadnięciem do szybu windy na budowie, w ten sposób chronimy życie ludzkie. Zamontuj siatkę przed lub w szybie windy, która zapobiega przypadkowemu wpadnięciu. Możesz użyć  mocnej siatki sznurkowej rozpiętej w poziomie lub tymczasowego zamknięcia drzwi szybu windy siatką przymocowaną do wnęki.

Zabezpieczenie okien na budowie - wybierz siatkę

Siatka osłaniająca na wnękę okienną pozwala na zabezpieczenie tego newralgicznego na każdej budowie miejsca. Szczególnie w budownictwie mieszkaniowym wnęk na okna pojawia się bardzo dużo, również na sporych wysokościach. Każda z nich potencjalnie stanowi zagrożenie dla pracujących tam osób, a często od momentu powstania samej wnęki, do zabezpieczenia tego miejsca oknem właściwym mija całkiem sporo czasu. Nie trudno zatem o wypadek i niebezpieczne sytuacje, takie jak chociażby przedmioty spadające z wysokości, co na placu budowy stanowić może nawet śmiertelne zagrożenie dla osób znajdujących się na dole. Siatki do okien montuje się w bardzo prosty sposób, a ich właściwe naciągnięcie zmniejsza do minimum ryzyko wypadnięcia człowieka lub też przedmiotu.

Szyby windowe w trakcie budowy - jak je zabezpieczyć?

Drugim niezwykle newralgicznym miejscem w trakcie budowy budynku są szyby windowe. To również często przestrzenie wymagające natychmiastowego i przede wszystkim solidnego zabezpieczenia po to, by nie doszło do żadnych niebezpiecznych sytuacji. Wpadnięcie do szybu windowego może być śmiertelnym zagrożeniem z racji wysokości i rozmiaru takich właśnie szybów. Zabezpieczenie ich przy pomocy siatek jest doskonałym sposobem na kolejny krok w celu poprawienia bezpieczeństwa na naszej budowie. Szyb windowy nim pojawi się tam właściwa winda, co zwykle ma miejsce dopiero na sam koniec prac budowlanych przed oddaniem budynku, będzie dla wszystkich pracowników znacznie bezpieczniejszym miejscem. Przede wszystkim zamontowanie siatki w takim miejscu jest bardzo proste, a dzięki tej łatwości i wykonania z mocnego tworzywa, będziemy mogli jej używać wielokrotnie, również na wszystkich kolejnych budowach, które prowadzimy.

Jakie miejsca na budowie należy zabezpieczyć siatką?

Budowa to jednak nie jedynie szyby windowe oraz okna, ale wiele innych, równie niebezpiecznych miejsc. Należą do nich chociażby klatki schodowe w trakcie budowy. Chociażby brak poręczy na pierwszych etapach po wykonaniu schodów może być pewnym utrudnieniem i generować spore zagrożenie na naszej budowie. Szczególnie, gdy pracownicy przemieszczają się sporo świeżo wykonanymi schodami bez poręczy, a także jesteśmy w trakcie tworzenia samych schodów, zabezpieczenie ich jest kluczowe dla kwestii bezpieczeństwa pracy na budowie.

Oferujemy szeroki wybór siatek osłaniających na schody, wnęki okienne czy też szyby windowe. Materiał jest bardzo mocny i przystosowany do zabezpieczenia miejsc budowlanych. Same siatki są wielokrotnego użytku, a także stosunkowo łatwe w montażu. Tworzone przez nas produkty są testowane pod kątem wytrzymałości, a w przypadku wyboru najgrubszych rodzajów sznurka, zyskasz pewność, że siatka zabezpieczy przed spadnięciem nie tylko człowieka, ale również cięższe przedmioty. Siatki są również odporne na promieniowanie UV, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Siatka na wnęki budowlane