Siatka na wnęki budowlane

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na wnęki budowlane — Zabezpieczenie otwartych wnęk w budowie

Zabezpieczenie wnęk na budowie — Zabezpieczenia wnęk okiennych — Zabezpieczenie szybów wind w budowie — Zabezpieczenie klatek schodowych na budowie — Zabezpieczenie otworów na budowach

Siatka na wnęki budowlane — Zabezpieczenie • Na wymiar • Opinie • Tanio • Szybko • Producent • Sposób • Montaż • Pomysł • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (4)
 • Biały (12)
 • Czarny (13)
 • Niebieski (8)
 • Szary (5)
 • Zielony (25)
 • Żółty (4)

Siatka do zabezpieczenia otwartych wnęk budowlanych

 • Zagrodzenie szybów i okien przed wypadnięciem

Trwająca budowa nieustannie generuje niebezpieczeństwo. Nie tylko dla osób znajdujących się w jej bliskim sąsiedztwie, ale przede wszystkim dla pracowników firm budowlanych, którzy często wykonują bardzo trudne i skomplikowane prace w dość niebezpiecznych warunkach. Właśnie dlatego powinniśmy zabezpieczyć wszystkie miejsca, w których może zdarzyć się potencjalny wypadek. Doskonałym na to sposobem jest wykorzystanie mocnych siatek z solidnego tworzywa, które będą amortyzowały zarówno przed upadkiem człowieka, jak również zminimalizują niebezpieczeństwo spadnięcia przedmiotów z dużej wysokości.

Budowlane zabezpieczenie wnęk pod okna i drzwi

 • Zabezpieczenia wnęk okiennych

Zabezpieczenie wnęk pod drzwi i okna na budowie siatką którą zabezpieczysz przed wypadnięciem pracownika budowlanego przez nie zamknięte otwory stolarki budowlanej, przed wstawieniem drzwi i okien  do wnęk na budowie warto je zabezpieczyć przed upadkiem z wysokości.

Zabezpiecz wnękę klatki schodowej w budowie

 • Zabezpieczenie klatek schodowych na budowie

Zabezpieczanie wnęki klatki schodowej na budowie jest ważne dla bezpieczeństwa pracowników oraz dla ochrony budynku przed nieuprawnionym dostępem. Zabezpiecz wejście do klatki schodowej, stosując tymczasowe siatkę w formie ogrodzenia lub rozpiętą w poziomie do wychwycenia upadku.

Zabezpieczenie szybów wind na budowach

 • Zabezpieczenie szybów wind w budowie

Zabezpieczanie szybów wind na budowach siatką dla bezpieczeństwa pracowników oraz ochrony postronnych ludzi przed nieuprawnionym dostępem i wpadnięciem do szybu windy na budowie, w ten sposób chronimy życie ludzkie. Zamontuj siatkę przed lub w szybie windy, która zapobiega przypadkowemu wpadnięciu. Możesz użyć  mocnej siatki sznurkowej rozpiętej w poziomie lub tymczasowego zamknięcia drzwi szybu windy siatką przymocowaną do wnęki.

Zabezpieczenie okien na budowie

 • Zabezpieczenie otwartych wnęk w budowie

Siatka osłaniająca na wnękę okienną pozwala na zabezpieczenie tego newralgicznego na każdej budowie miejsca. Szczególnie w budownictwie mieszkaniowym wnęk na okna pojawia się bardzo dużo, również na sporych wysokościach. Każda z nich potencjalnie stanowi zagrożenie dla pracujących tam osób, a często od momentu powstania samej wnęki, do zabezpieczenia tego miejsca oknem właściwym mija całkiem sporo czasu. Nie trudno zatem o wypadek i niebezpieczne sytuacje, takie jak chociażby przedmioty spadające z wysokości, co na placu budowy stanowić może nawet śmiertelne zagrożenie dla osób znajdujących się na dole. Siatki do okien montuje się w bardzo prosty sposób, a ich właściwe naciągnięcie zmniejsza do minimum ryzyko wypadnięcia człowieka lub też przedmiotu.

Szyby windowe w trakcie budowy — Jak je zabezpieczyć?

 • Zabezpieczenie otworów na budowach

Drugim niezwykle newralgicznym miejscem w trakcie budowy budynku są szyby windowe. To również często przestrzenie wymagające natychmiastowego i przede wszystkim solidnego zabezpieczenia po to, by nie doszło do żadnych niebezpiecznych sytuacji. Wpadnięcie do szybu windowego może być śmiertelnym zagrożeniem z racji wysokości i rozmiaru takich właśnie szybów. Zabezpieczenie ich przy pomocy siatek jest doskonałym sposobem na kolejny krok w celu poprawienia bezpieczeństwa na naszej budowie. Szyb windowy nim pojawi się tam właściwa winda, co zwykle ma miejsce dopiero na sam koniec prac budowlanych przed oddaniem budynku, będzie dla wszystkich pracowników znacznie bezpieczniejszym miejscem. Przede wszystkim zamontowanie siatki w takim miejscu jest bardzo proste, a dzięki tej łatwości i wykonania z mocnego tworzywa, będziemy mogli jej używać wielokrotnie, również na wszystkich kolejnych budowach, które prowadzimy.

Zabezpieczanie miejsc budowlanych za pomocą siatek

 • zabezpieczanie budowy
 • siatki zabezpieczające
 • bezpieczne miejsca budowlane

Na budowie, każde niezabezpieczone miejsce stanowi potencjalne zagrożenie, a wypadki mogą mieć nie tylko skutki finansowe, ale przede wszystkim powodować nieodwracalne straty. Dlatego oferujemy siatki zabezpieczające, które z powodzeniem można użyć do ochrony niebezpiecznych miejsc, takich jak klatki schodowe, wnęki okienne czy szyby windowe. Siatki te są szczególnie wytrzymałe i odporne na różnego typu uszkodzenia. Ich konstrukcja pozwala na zabezpieczenie nawet przed spadnięciem cięższych przedmiotów. Wybierając nasze siatki, stawiasz na wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Oszczędność dzięki siatkom wielokrotnego użytku

 • oszczędność dzięki siatkom
 • siatki wielokrotnego użytku
 • ekonomiczne rozwiązania dla budowy

Nasze siatki zabezpieczające to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także oszczędność. Są one wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie trzeba wymieniać ich po każdym użyciu. Są mocne, wytrzymałe i przystosowane do wielokrotnego użytkowania. To czyni je idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają ekonomicznego, a zarazem niezawodnego sposobu zabezpieczenia budowy. Dodatkowo, nasze siatki są odporne na promieniowanie UV, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Jakie miejsca na budowie należy zabezpieczyć siatką?

Budowa to jednak nie jedynie szyby windowe oraz okna, ale wiele innych, równie niebezpiecznych miejsc. Należą do nich chociażby klatki schodowe w trakcie budowy. Chociażby brak poręczy na pierwszych etapach po wykonaniu schodów może być pewnym utrudnieniem i generować spore zagrożenie na naszej budowie. Szczególnie, gdy pracownicy przemieszczają się sporo świeżo wykonanymi schodami bez poręczy, a także jesteśmy w trakcie tworzenia samych schodów, zabezpieczenie ich jest kluczowe dla kwestii bezpieczeństwa pracy na budowie.

Oferujemy szeroki wybór siatek osłaniających na schody, wnęki okienne czy też szyby windowe. Materiał jest bardzo mocny i przystosowany do zabezpieczenia miejsc budowlanych. Same siatki są wielokrotnego użytku, a także stosunkowo łatwe w montażu. Tworzone przez nas produkty są testowane pod kątem wytrzymałości, a w przypadku wyboru najgrubszych rodzajów sznurka, zyskasz pewność, że siatka zabezpieczy przed spadnięciem nie tylko człowieka, ale również cięższe przedmioty. Siatki są również odporne na promieniowanie UV, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

Weronika W

2024-05-20 11:25

Siatka jest mocna, solidna i skutecznie zabezpiecza płot przed niechcianymi gośćmi. Możliwość zamówienia siatki na dokładny wymiar bardzo ułatwiła jej montaż. Polecam

P. B.

2024-04-25 16:51

Bardzo dobry produkt. Zastosowany do zabepieczenia namiotu ogrodowego przed wiatrami. Polecam.

Siatka na wnęki budowlane

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się