Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (4)
  • Biały (12)
  • Czarny (12)
  • Niebieski (8)
  • Szary (5)
  • Zielony (23)
  • Żółty (4)

Zabezpieczenie otwartych wnęk - siatka do niebezpiecznych wnęk

Siatka do zabezpieczenia otwartych wnęk budowlanych - zagrodzenie szybów i okien przed wypadnięciem

Trwająca budowa nieustannie generuje niebezpieczeństwo. Nie tylko dla osób znajdujących się w jej bliskim sąsiedztwie, ale przede wszystkim dla pracowników firm budowlanych, którzy często wykonują bardzo trudne i skomplikowane prace w dość niebezpiecznych warunkach. Właśnie dlatego powinniśmy zabezpieczyć wszystkie miejsca, w których może zdarzyć się potencjalny wypadek. Doskonałym na to sposobem jest wykorzystanie mocnych siatek z solidnego tworzywa, które będą amortyzowały zarówno przed upadkiem człowieka, jak również zminimalizują niebezpieczeństwo spadnięcia przedmiotów z dużej wysokości.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Zabezpieczenie okien na budowie - wybierz siatkę

Siatka osłaniająca na wnękę okienną pozwala na zabezpieczenie tego newralgicznego na każdej budowie miejsca. Szczególnie w budownictwie mieszkaniowym wnęk na okna pojawia się bardzo dużo, również na sporych wysokościach. Każda z nich potencjalnie stanowi zagrożenie dla pracujących tam osób, a często od momentu powstania samej wnęki, do zabezpieczenia tego miejsca oknem właściwym mija całkiem sporo czasu. Nie trudno zatem o wypadek i niebezpieczne sytuacje, takie jak chociażby przedmioty spadające z wysokości, co na placu budowy stanowić może nawet śmiertelne zagrożenie dla osób znajdujących się na dole. Siatki do okien montuje się w bardzo prosty sposób, a ich właściwe naciągnięcie zmniejsza do minimum ryzyko wypadnięcia człowieka lub też przedmiotu.

Szyby windowe w trakcie budowy - jak je zabezpieczyć?

Drugim niezwykle newralgicznym miejscem w trakcie budowy budynku są szyby windowe. To również często przestrzenie wymagające natychmiastowego i przede wszystkim solidnego zabezpieczenia po to, by nie doszło do żadnych niebezpiecznych sytuacji. Wpadnięcie do szybu windowego może być śmiertelnym zagrożeniem z racji wysokości i rozmiaru takich właśnie szybów. Zabezpieczenie ich przy pomocy siatek jest doskonałym sposobem na kolejny krok w celu poprawienia bezpieczeństwa na naszej budowie. Szyb windowy nim pojawi się tam właściwa winda, co zwykle ma miejsce dopiero na sam koniec prac budowlanych przed oddaniem budynku, będzie dla wszystkich pracowników znacznie bezpieczniejszym miejscem. Przede wszystkim zamontowanie siatki w takim miejscu jest bardzo proste, a dzięki tej łatwości i wykonania z mocnego tworzywa, będziemy mogli jej używać wielokrotnie, również na wszystkich kolejnych budowach, które prowadzimy.

Jakie miejsca na budowie należy zabezpieczyć siatką?

Budowa to jednak nie jedynie szyby windowe oraz okna, ale wiele innych, równie niebezpiecznych miejsc. Należą do nich chociażby klatki schodowe w trakcie budowy. Chociażby brak poręczy na pierwszych etapach po wykonaniu schodów może być pewnym utrudnieniem i generować spore zagrożenie na naszej budowie. Szczególnie, gdy pracownicy przemieszczają się sporo świeżo wykonanymi schodami bez poręczy, a także jesteśmy w trakcie tworzenia samych schodów, zabezpieczenie ich jest kluczowe dla kwestii bezpieczeństwa pracy na budowie.

Oferujemy szeroki wybór siatek osłaniających na schody, wnęki okienne czy też szyby windowe. Materiał jest bardzo mocny i przystosowany do zabezpieczenia miejsc budowlanych. Same siatki są wielokrotnego użytku, a także stosunkowo łatwe w montażu. Tworzone przez nas produkty są testowane pod kątem wytrzymałości, a w przypadku wyboru najgrubszych rodzajów sznurka, zyskasz pewność, że siatka zabezpieczy przed spadnięciem nie tylko człowieka, ale również cięższe przedmioty. Siatki są również odporne na promieniowanie UV, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na wnęki budowlane