Siatka na sufit — Hala sportowa

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki pod sufity do hali sportowej — Siatka na sufit w hali sportowej

Siatki do zabezpieczenia sufitu w sali gimnastycznej i hali portowej — Zabezpieczenie lamp w hali sportowej — Siatka do zabezpieczenia oświetlenia w hali sportowej

Piłkochwyty do zabezpieczenia hali — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (6)
 • Czarny (6)
 • Niebieski (5)
 • Szary (2)
 • Zielony (14)
 • Żółty (1)
Siatka do ochrony. Siatka na działkę lub ogród. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka na działkę lub ogród. Ochraniająca siatka
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka wieszana pod sufit na hali sportowej Nowoczesna i niezawodna siatka bezwęzłowa da pewność,,

Siatki do osłony elementów wyposażenia obiektów sportowych

Siatki do osłony stosuje się w różnego rodzaju obiektach sportowych takich jak hale sportowe i sale gimnastyczne. Mają one na celu osłonę tych elementów wyposażenia tych obiektów, które są podatne na zniszczenia przez uderzenie piłki czy na przykład krążka hokejowego. Są to elementy takie jak ściany, sufit, okna, czy też mniejsze przedmioty jak na przykład lampy. Uderzenie piłki może nie tylko zniszczyć dany przedmiot, ale też stworzyć zagrożenie zdrowia czy nawet życia osób korzystających z hali sportowej. Siatki do osłony są zatem niezbędnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego obiektu sportowego.

Siatka do ochrony. Siatka przeciwśnieżna, na dachy. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka przeciwśnieżna, na dachy. Ochraniająca siatka
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na sufit w hali sportowej

Wytrzymałe polipropylenowe siatki do osłony

Żeby zapewnić największą skuteczność ochrony, siatki do osłony wykonuje się ze specjalnego tworzywa sztucznego, którym jest polipropylen. Jego właściwości zapewniają siatce do osłony wysoką trwałość i elastyczność. Dzięki temu siatki ochronne są odporne na uszkodzenia spowodowane nawet silnym uderzeniem piłki czy wbiegnięciem zawodnika na siatkę. Siatka do osłony z polipropylenu nie podlega odkształceniom mechanicznym i służy przez długi czas w niezmienionej formie.

Siatka do ochrony. Sportowa siatka na sufit. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Sportowa siatka na sufit. Ochraniająca siatka
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki - Sportowa siatka na sufit - Siatka do ochrony

Jak dobrze dobrać rozmiar oczka w siatkach hali sportowej?

 • Wybór rozmiaru oczka w siatce
 • Rozmiar oczka w hali sportowej
 • Bezpieczne oczka w siatkach

Rozmiar oczka w siatce hali sportowej ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa zawodników i kibiców. Zbyt duże oczka mogą przepuścić piłki czy krążki, co może spowodować uszkodzenia obiektu lub nawet obrażenia u osób obecnych na hali. Dlatego też, podczas wyboru siatek pod sufity, należy dokładnie dopasować rozmiar oczka do wielkości piłki czy krążka używanego w danej dyscyplinie sportowej. Dla piłki nożnej, oczka nie mogą być na tyle duże, aby piłka mogła się przez nie przecisnąć. Podobnie w hokeju, rozmiar oczka musi być na tyle mały, aby nie przepuścić krążka.

Ochrona w hali sportowej dzięki siatkom sznurkowym

 • bezpieczeństwo dzięki siatkom sznurkowym
 • jak zwiększyć bezpieczeństwo w hali sportowej
 • dobór siatek sznurkowych do hali sportowej

Siatki sznurkowe to istotny element wyposażenia każdej hali sportowej, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa graczy i widzów. Aby były skuteczne, muszą być odpowiednio dobrane - sznurek musi być odpowiedniej grubości, a oczka odpowiedniej wielkości. Rozmiar oczka musi być na tyle mały, aby piłka czy krążek hokejowy nie przedostała się przez siatkę na drugą stronę, ale jednocześnie musi zapewniać widoczność na halę. Pamiętajmy, że dobrze dobrane siatki sznurkowe zwiększają komfort i bezpieczeństwo gry.

Odpowiedni dobór siatki do osłony

Żeby siatki do osłony dobrze sprawowały swoją funkcję, należy dobrać siatkę o odpowiedniej grubości sznurka i odpowiedniej szerokości oczka do danej dyscypliny sportowej. Rozmiar oczka musi być na tyle mały, aby piłka czy krążek hokejowy nie przedostała się przez siatkę na drugą stronę.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatki pod sufity do hali

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się