Kontener hakowy

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontener hakowy — Ochrona siatka dla kontenerów hakowych — Siatka na kontener hakowy

Zabezpieczenie kontenerów hakowych — Siatka do przykrycia kontenerów hakowych — Zabezpieczenia hakowych kontenerów — Osłona dla kontenera hakowego

Siatka na kontener hakowy zapewnia nie tylko dodatkową warstwę ochrony, ale również pomaga utrzymać porządek, uniemożliwiając przypadkowe wypadanie odpadów. Dzięki siatce ochronnej, zanieczyszczenia i śmieci pozostają w kontenerze, a nie na chodniku, podczas transportu. Siatka zabezpieczająca jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które zapewniają długą żywotność i odporność na różne warunki pogodowe. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, niektóre modele wyposażone są w siatkę sznurkową, zapewniającą bardziej szczegółowe zabezpieczenie.

Zobacz realizację

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Kontener hakowy

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się