Kontener rolkowy

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka ochronna do kontenera rolkowego — Siatka sznurkowa dla kontenera rolkowego

Siatka zabezpieczająca towar w kontenerach rolkowych — Pokrycie siatką kontenerów rolkowych — Ochrona ładunku w kontenerach rolkowym siatką.

Zabezpieczaj swoje ładunki w kontenerach rolkowych z naszą siatką ochronną. Ta wysokiej jakości siatka sznurkowa jest doskonała do regulowania zarówno drobnych, jak i większych przedmiotów, zapewniając bezpieczną i stabilną ochronę podczas transportu. Nieważne, jakiego rodzaju ładunek transportujesz, nasza siatka zabezpieczająca jest uniwersalna i łatwa do zamontowania, dostosowując się do potrzeb każdego przewoźnika. Dzięki naszemu rozwiązaniu, możemy zapobiec przemieszczaniu się ładunku podczas jazdy, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Zaufaj naszym siatkom i zabezpiecz swój ładunek już dziś.

Zobacz realizację

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Kontener rolkowy

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się