Siatka na kontenery

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na kontenery - Zabezpieczenie kontenerów z odpadami - Siatki do kontenerów transportowych na śmieci i gróz

Siatki ochronne na kontenery śmieciowe — Ochrona kontenerów na gruz za pomocą siatki — Siatki zabezpieczające kontenery na odpady — Bezpieczne zabezpieczenia kontenerów śmieciowych

Zabezpiecz swoje kontenery śmieciowe za pomocą naszych siatek. Siatka zabezpieczająca kontenery na odpady to mocne i efektywne rozwiązanie. Nie tylko uniemożliwia zwierzętom dostęp do odpadów, ale również zabezpiecza kontenery przed rozproszeniem odpadów podczas transportu. Siatka ochronna na kontenery śmieciowe to nieodłączny element całego cyklu gospodarki odpadami. Nasz produkt to siatka sznurkowa - robustna, łatwa do przymocowania i o doskonałych właściwościach ochronnych.

Zobacz realizację

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatka na kontenery

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się