Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (5)
  • Biały (6)
  • Czarny (6)
  • Niebieski (5)
  • Szary (7)
  • Zielony (18)
  • Żółty (5)

Ograniczenie dostępu - ogrodzenie i zabezpieczenie dziecka i zwierząt

Są miejsca w które powinny być odpowiednio zabezpieczone i odgrodzone dla dzieci i zwierząt. Ograniczenie dostępu może pomóc w zabezpieczeniu dziecka lub zwierzaka przed wejściem w te miejsca które są niebezpieczne. Dla tego starajmy się przewidzieć niebezpieczeństwa które grożą naszym dzieciom i zabezpieczmy je siatkami przed dostępem bezpośrednim. Zastosowanie bariery dostępu w postaci siatki przyczynia się do komfortowego sposobu funkcjonowania w domu.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Ogrodzenie i zabezpieczenie dla dzieci i zwierząt w domu - zabezpieczenie

Zabezpieczenie przestrzeni domowej, w której nie chcemy aby przebywało dziecko lub zwierzę domowe, może nam ułatwić funkcjonowanie na co dzień, bez obawy na zagrożenia jakie możemy mieć w swoim bliskim domowym otoczeniu.

Czym zabezpieczyć pomieszczenie lub teren na przykład garaż lub piwnicę?

Takim rozwiązaniem jest siatka sznurkowa z miękkiego sznurka z wzmocnionymi krawędziami montażowymi, jest to specjalne obszycie które ma zadanie nie tylko wzmocnić siatkę po obwodzie przed rozpruwaniem się, ale przyczynić się do łatwego i szybkiego montażu.

Jaka siatka do zabezpieczenia dzieci w bezpośrednim kontakcie?

Pamiętajmy że dziecko jest bardzo ciekawe i na pewno będzie dotykać takiej bariery i próbować ją w jakiś sposób sforsować, pokonać. Dla tego proponujemy siatki sznurkowe które są delikatnym materiałem w dotyku a zarazem z mają dużą odporność na rozrywanie.

Najważniejszy aspekt dla bezpieczeństwa!

Jeżeli małe dziecko lub zwierzę będzie miało kontakt z naszą siatką w formie ogrodzenie to pamiętajmy zęby dobrać siatkę z niewielkim oczkiem, już tłumaczę dla czego.

Siatki które mają być zabezpieczeniem muszą być same bezpieczne. Dzieci mają małe rączki i dla tego proponujemy siatki z jak najmniejszym oczkiem, tak aby nie mogło zaplątać ręki w sznurka siatki. Dla zabezpieczenia gdzie dzieci lub małe zwierzęta mają bezpośredni kontakt trzeba używać dla bezpieczeństwa siatkę o małym oczku, a gdzie wiemy że zabezpieczenie np: półek z narzędziami lub materiałami w garażu lub szopie dziecko nie dosięgnie można zastosować siatkę z dużym oczkiem lub jak trzeba do mniejszych przedmiotów zastosuj małe oczko.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Realizacje

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się