Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Piłkochwyty na sale gimnastyczną

Sala gimnastyczna - mocny piłkochwyt

Piłkochwyty do zastosowania na wewnętrznych salach gimnastycznych, halach sportowych czy innych obiektach, a także do wykorzystania zewnętrznego. Wielkość oczek 10 x 10 cm i grubośc siatki 5 mm sprawdzą się przy ochronie rozgrywek czy innych spotkań na takim boisku. Będą zabezpieczeniem przed odbiciem lecącej piłki od ściany i ochronią ludzi stojących gdzieś w pobliżu boiska, za siatką. Mocne tworzywo jakim jest polipropylen nie ulegnie uszkodzeniu ani zerwaniu nawet przy silnym uderzeniu i posłuży na lata.

Piłkochwyty na sale gimnastyczną

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka osłonowa na salę gimnastyczną

Piłkochwyt na ścianę do hali i sali gimnastycznej

Piłkochwyty na salę gimnastyczną sprawdzą się doskonale podczas gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną czy ręczną, a także innych aktywności uprawianych na lekcjach wf-u. Wyłapią lecącą piłkę i sprawią, że nie odbije się ona od ściany i nie wróci z dużą prędkością w stronę dzieci czy młodzieży albo jeszcze innych obserwatorów. Dadzą komfort także tym, którzy przyglądają się wszystkiemu za siatką, siedząc gdzieś na ławce, jak na przykład nauczycielom czy osobom, które akurat nie ćwiczą.

Trwała siatka na piłkołchwyt wewnątrz obiektu

Odporna na uszkodzenia siatka - gruby splot sznurka PP

Solidna siatka polipropylenowa wytrzyma wszelkie silne naprężenia powstałe nawet pod wpływem mocnego uderzenia. Będzie odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne zachowując przy tym swoistą elastyczność i giętkość. Takie siatki ochronne powinny znaleźć się na każdej sali gimnastycznej, gdzie dyrektor i nauczyciele dbają o bezpieczeństwo i zdrowie swoich uczniów i pracowników. Piłkochwyty takie ze względu na wysoką jakość i solidność wykonania posłużą jako ochrona przez wiele pokoleń w nienaruszonym stanie.

Doskonała jakość siatki sznurkowej na metry

Oferowane przez nas siatki ochronne z polipropylenu są przeznaczone między innymi do piłkochwytów, wykorzystywanych na obiektach sportowych. Siatki osłonowe sprzedawane są na metry kwadratowe, dzięki czemu możemy zrealizować również niestandardowe zamówienia. Sznurek o grubości 5mm dodatkowo nadaje siatce wytrzymałości, przy zachowaniu elastyczności. Siatki zabezpieczające na wymiar są produkowane metodą bezwęzłową, gwarantują niezawodność i trwałość. Siatki sznurkowe na metry zapewniają długą eksploatację bez usterek.

Siatka ochronna z polipropylenu, najlepsza cena za najlepsza jakość

Siatka zabezpieczająca jest bardzo dobrej jakości, wykonana z materiałów najlepszego gatunku. Dodatkową zaletą siatki ochronnej jest niezwykle okazyjna cena. Siatka zabezpieczająca na metry jest teraz łatwo dostępna. Wystarczy skorzystać z automatycznego konfiguratora cen na naszej stronie internetowej. Ceny innych siatek osłonowych znajdują się w cenniku.

Profejonalnie zabezpieczona sala gimnastyczna

Najlepsze siatki ochronne do sal sportowych

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/5

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/5
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się