Worek Magazynowy - Worek z siatki do składowania towarów

Czytaj więcej Zobacz realizację

Worki na różne przedmioty z siatki sznurkowej

Solidne worki do przechowywania różnych przedmiotów w naszej ofercie to możliwość zapakowania wielu z nich i ich lepszej organizacji. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku zastosowań domowych, jak również w miejscach takich jak firma. Dzięki wykorzystaniu materiału tak solidnego jak polipropylen będziemy mogli mieć pewność, że opakowanie będzie bardzo solidne i wytrzymałe oraz wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania. Materiał jest bardzo odporny i wytrzymały na wiele oddziaływań zarówno mechanicznych jak i nawet chemicznych. Worki tego typu są również dzięki wytrzymałości odporne na duże obciążenie.

Worki magazynowe - zastosowanie w przemyśle

Magazynowanie rzeczy w workach w przypadku zastosowań przemysłowych jest bardzo częste. To przede wszystkim w szeroko rozumianym przemyśle znajdziemy wiele przedmiotów w magazynach i na halach przemysłowych, które wymagają pewnego posegregowania i zadbania o to, by były w odpowiednich miejscach. Worki świetnie się do tego celu nadają, a dzięki temu, że są z siatki będziemy widzieli co w poszczególnych z nich się znajduje.

Wzór - Worek 45x45/3 - z płaskim dnem Wzór - Worek 45x45/3 - z płaskim dnem

Cena zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4,5x4,5cm gr.3mm

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Worki z siatki – prosty sposób na czystą przestrzeń w firmie Siatkowy worek może być w przestrzeni,

Worek z siatki do warsztatu i altan

Worki siatkowe w domowych warunkach sprawdzają się znakomicie. Jednym z miejsc, gdzie powszechnie mona je wykorzystywać są warsztat przydomowe i altanki na działkach. To właśnie tam często gromadzi się wiele materiałów i surowców, które chcielibyśmy umieścić w workach i mieć problem z głowy. Odzyskamy w ten sposób wiele przestrzeni i sprawimy, że miejsca te będą znacznie przyjemniejsze w użytkowaniu.

Wzór - Worek 10x10/5 - z płaskim dnem Wzór - Worek 10x10/5 - z płaskim dnem

Cena zależna od wymiaru!

Oczko siatki 10x10cm gr.5mm

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Worki do segregacji i przechowywania – dla domu i do firmy Zadbaj o przestrzeń wokół siebie i,

Worki szyte na wymiar dla wielu zastosowań

Worki na wymiar to u nas standardowa usługa. Zawsze otrzymasz worek uszyty dokładnie pod Twoje oczekiwania i zgodnie z podaną przez Ciebie specyfikacją. W ten sposób uzyskujesz produkt, który będzie idealny do przechowywania dokładnie takich rzeczy, które chcesz w nich trzymać. Możesz również wybrać dla siebie odpowiednie rozmiary oczek siatki takiego worka, a także grubość sznurka, co będzie miało finalnie wpływ na jego solidność.

Sznurkowe worki na rzeczy

Proponujemy mocne worki z polipropylenowej siatki niezwykle odpornej i wytrzymałej na wiele oddziaływań mechanicznych, przede wszystkim rozmaite obciążenia, z którymi mamy zwykle do czynienia w przypadku przechowywania rzeczy. To wytrzymały i bardzo solidny materiał, który doskonale sobie poradzi nawet z bardzo dużymi obciążeniami oraz innymi czynnikami mechanicznymi. To chociażby szarpanie czy też jej naciąganie. Dzięki wytrzymałości worek z siatki świetnie sobie poradzi z również dużymi ilościami rzeczy. Zależnie od wyboru rozmiaru oczek będziemy również mogli przechowywać rożne rodzaje rzeczy o różnych gabarytach.

Uporządkowana firma dzięki workom z siatek

Worki wykonane z siatek jak znalazł nadają się do zastosowań w przemyśle i w firmach. Dzięki nim towary i różne przedmioty na magazynach i w przestrzeniach produkcyjnych są dostatecznie dobrze posortowane i możemy czuć się w tych miejscach o wiele bezpieczniej. Worki możemy zarówno składować w pozycji stojącej, jak też je zawiesić, dzięki czemu jeszcze lepiej zoptymalizujemy naszą przestrzeń.

Solidne worki siatkowe na działkę i do warsztatu

Siatkowe worki zastosować możemy w warunkach warsztatowych oraz na działkach rekreacyjnych przy altanie. To często właśnie w tych miejscach znajduje się bardzo dużo przedmiotów, które możemy w ten prosty sposób zgromadzić w jednym miejscu i mało tego – mieć zawsze do nich prosty dostęp. Wypakowanie i zapakowanie ich do worka będzie na pewno znacznie łatwiejsze, aniżeli ciągłe ich poszukiwanie w przypadku warsztatu. W worki możemy zapakować materiały budowlane, narzędzia, deski – dosłownie wszystko, co może nam przeszkadzać.

Worki do warsztatów i magazynków

W warsztatach i przydomowych magazynkach bardzo często znajduje się sporo materiału, który sprawia pewien kłopot przy przechowywaniu. Worki polipropylenowe są również w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu worków z siatki będziemy również widzieli co dokładnie w którym z nich się znajduje, co ułatwi nam również rozpakowywanie w przypadku, gdy rzeczy do przechowania mamy bardzo dużo.

Większy porządek w wielu miejscach – worki magazynowe

Bałagan może przyprawić każdego człowieka o ból głowy. Zarówno w domu prywatnym, jak również w biznesie potrzebujemy dobrej organizacji rzeczy znajdujących się wokół nas. Dzięki temu przestrzeń, w której funkcjonujemy jest dla nas znacznie bardziej przyjazna, a my funkcjonujemy w niej lepiej. Doskonałym sposobem będzie wykorzystanie worków do magazynowania.

Zadbaj o porządek wokół siebie – mocne worki z tworzywa

Bałaganu nie znosi niemal nikt. Zarówno w domu, w magazynie firmowym, czy też na hali magazynowej porozrzucane wszędzie rzeczy i materiały mogą negatywnie wpływać na naszą organizację, często szczególnie w przypadku biznesu powodując nawet niemałe straty. Warto zadbać o porządek i posegregować wszystkie rzeczy, zapewniając sobie odrobinę ładu.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Worki magazynowe na przedmioty