Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka do ochrony na okna do hali sportowej

Siatki na okna hala sportowa

Siatka do ochrony okien na halach to doskonałe zabezpieczenie przed wybiciem szyby przez piłkę, nie tylko na obiektach sportowych. Gdy okno będzie otwarte ochroni także przed wleceniem ptaka na halę. Rozmiary oczek siatki 10 x 10 cm i grubość siatki 4 mm będą ochroną nawet przy rzucie dużych czy ostrych elementów. Mocna, trwała siatka polipropylenowa będzie solidnym zabezpieczeniem, gdyż materiał jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i silne naprężenia, dlatego nie ulegnie rozerwaniu nawet pod wpływem dużej siły.

Siatka do ochrony na okna do hali sportowej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki na okna - hala sportowa

Przy wyposażaniu hal sportowych trzeba pamiętać także o bezpieczeństwie i ochronie osób, które korzystają z hali. Warto więc zabezpieczyć okna na halach mocną siatką polipropylenową, która z powodzeniem zabezpieczy przed wybiciem okna. Sprawdzi się montowana po wewnętrznej stronie okna, jak i zamontowana na zewnątrz. Wytrzyma wszelkie uszkodzenia mechaniczne, silne naprężenia. Nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem silnego nasłonecznienia czy niskich temperatur. Jeśli będzie zamontowana na zewnątrz także pod wpływem ulewnego deszczu czy gradu nie nasiąknie i nie ulegnie rozpleceniu czy nie zmieni swojej struktury. Z powodzeniem może być montowana na innych oknach w salach gimnastycznych czy w klubach sportowych czy nawet w domach, wszędzie tam gdzie oczekuje się trwałej i elastycznej ochrony.

Duże oczko - siatka na okna na hale sportowe

Ochrona przed wybiciem okna podczas rozgrywek

Montowana na halach zabezpieczy przed wybiciem okna przez lecącą z dużą prędkością piłkę. Sprawdzi się podczas intensywnych rozgrywek czy treningów, wytrzyma każe silne naprężenia. Może być wykorzystywana przez wszystkie pory roku, bez konieczności dodatkowej ochrony.

Ochrona okien w hali sportowej- siatka sznurkowa w atrakcyjnej cenie

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu siatki ochronne idealnie sprawdzą się jako zabezpieczenie okien w halach sportowych i salach gimnastycznych. Charakteryzują się trwałością, optymalną elastycznością oraz wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo wśród konkurencji wyróżnia je niewygórowana, atrakcyjna cena. Siatki sznurkowe posiadają odpowiednią trwałość i korzystną cenę zatem doskonale sprawdzą się w celu zabezpieczenia okna. Zapraszamy do zapoznania się za całą naszą ofertą.

Siatki ochronne na wymiar, sala gimnastyczna i hala sportowa

Przygotowujemy siatki pod wymiar okien. Dzięki temu dokładnej przylegają, skuteczniej zabezpieczają, nie dopuszczając, by żadna piłka przedostała się i uderzyła w okno. Optymalna elastyczność sprawia, że siatka nie ulega przerwaniu, a mocna struktura zapewnia długotrwałe użytkowanie siatki na wymiar. Cena siatki podana jest w opisie i jest to cena za jeden metr  kwadratowy siatki ochronnej.

 

Mocny i trwały polipropylen na okna

Okna halowe, siatki do zabezpieczenia

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się