Siatka NR.1 - 8x8cm - Najczęściej wybierana siatka na boisko - Najlepsza siatka na boisku

Siatki idealne na ogrodzenie boiska szkolnego i piłkarskiego!

Siatka z polipropylenu jest obecnie najlepszym materiałem na piłkochwyty. Będą one łagodne dla piłek, ponieważ są miękkie. Charakteryzują się też znaczną wytrzymałością na urazy mechaniczne. Dobrze sprawdzą się podczas każdej pory roku. Gruba siatka sznurkowa do zabezpieczania boisk - polecamy bardzo mocną i niebywale wytrzymałą siatkę sznurkową, charakteryzującą się solidnym splotem bezwęzłowym. Siatka ochroni teren w pobliżu boiska przed dewastacją piłkami. Jest odporna na wielokrotne i silne uderzenia, doskonale znosi nacisk i obciążenie. Odporna mechanicznie siatka ze sznurka - gruba siatka sznurkowa doskonale będzie się nadawała na boiska do gier wymagających użytkowania piłek o średnicach większych niż 8 cm. Doskonale ochroni kibiców, zapobiegnie zniszczeniom elewacji, przejeżdżających lub zaparkowanych samochodów.

Do ulubionych

Siatka NR.1 - 8x8cm - Najczęściej wybierana siatka na boisko - Najlepsza siatka na boisku

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka z grubego sznurka na boisko - Obszyta i wzmocniona

Siatka NR.1 - 8x8cm - Najczęściej wybierana siatka na boisko to najlepsza siatka na boisku - sznurkowa siatka idealnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych, gdyż znosi świetnie wszelkie warunki pogodowe. Nie stwarza środowiska sprzyjającego rozwojowi grzybów czy drobnoustrojów, gdyż nie absorbuje wilgoci. Jest bardzo odporna chemicznie i mechanicznie. Można ją długotrwale użytkować bez obaw o to, że będzie wymagała kosztownej lub czasochłonnej pielęgnacji i konserwacji. Siatka z polipropylenu nie rdzewieje. Jest miękka, więc nie zaszkodzi zawodnikom, którzy przypadkowo zderzą się z siatką. Siatki na boisko z grubym sznurkiem 5mm i wielkości oczek 8x8cm to mistrz wśród siatek! Bezwęzłowy splot oraz gruby sznurek gwarantują, że polecana siatka będzie bardzo solidna i mocna. Nie zerwie się ani nie naciągnie, będzie można uderzać w nią ogromną ilością piłek z dużą siłą.

Mocna i elastyczna siatka ochronna na boisko szkolne

Nasza odporna i wytrzymałą, ale zarazem miękka siatka idealnie sprawdzi się jako ochrona boiska szkolnego. Siatka bezwęzłowa w dobrej cenie nie będzie się zrywać, deformować, ani naciągać, dzięki niej będzie można mieć pewność, że nikt z kibiców czy przypadkowych osób nie będzie uderzony piłką. Sznurkowa siatka wytrzyma każdą pogodę. Polipropylenowe siatki na boiska są idealne na odporne piłkochwyty najwyższej jakości W naszym sklepie można wybrać siatkę w najbardziej odpowiadającym Państwa potrzebom kolorze. Siatka ciemna nie będzie rzucać się w oczy, warto więc ją wybrać wtedy, gdy zależy nam na tym aby to co dzieje się na boisku było dobrze widoczne. Jasne siatki będą się wyróżniać z otoczenia, mogą nadać ciekawy charakter obiektowi sportowemu.

Tania siatka sznurkowa – Osłona na boisko sportowe

Każde boisko szkolne wymaga solidnego ogrodzenia, gdyż dzięki zajęcia i rozgrywki na boisku będą się odbywały zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Sznurkowa siatka nie przepuści piłek, będzie także barierą, dzięki której na boisko nie dostaną się zwierzęta, powodujące zanieczyszczenia, czy też osoby postronne. Sznurkowa siatka z dużym oczkiem polecana jest na boiska do gier, które wymagają używania piłek w większym rozmiarze, takich jak np. piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka i koszykówka. Sznurkowa siatka bezwęzłowa na sportowe boisko do piłki nożnej - Dzięki siatce zamontowanej wokół boiska elewacja budynku szkoły będzie chroniona przed zniszczeniami. Dzięki siatce nie będą też nam zagrażały rozbite okna, gdyż solidny sznurek idealnie zamortyzuje uderzenie piłki, nie pozwalając jej wydostać się poza boisko. Miękka siatka sznurkowa jest polecana wówczas, gdy zależy nam na montażu solidnego, ale jednocześnie miękkiego i elastycznego ogrodzenia, które nie niszczy piłek i nie powoduje urazów u dzieci, które wpadną na siatkę.

Siatka bezwęzłowa z mocnego sznurka

Tania siatka na boisko idealnie sprawdzi się o każdej porze roku. W przypadku siatki z polipropylenu nie musimy się martwić uciążliwą rdzą, korozją, czy odkształceniami. Dzięki temu, że siatka jest elastyczna, na długi czas zachowa nienaganny, estetyczny wygląd. Nie będzie też pękać ani tracić sprężystości. Mocna siatka sznurkowa to gwarancja, że boisko będzie świetnie funkcjonować. Nie będzie ona zagrażała zdrowiu użytkowników. Dzięki mocnej siatce z PP boisko będzie także profesjonalnie wyglądać a strukturze sznurkowej siatce, która jest jednocześnie bardzo mocna i miękka, ochronimy teren w pobliżu boiska przed zniszczeniami. Piłki nie będą też zagrożeniem dla kibiców i osób przechodzących w pobliżu. Dzięki mocnej siatce sznurkowej zawodnicy będą mogli włożyć wszystkie swoje siły w intensywny trening lub emocjonującą grę, bez obaw o to, że zbyt mocno podana piłka spowoduje uszkodzenia lub zaginie, narażając ich na czasochłonne poszukiwania.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
8x8/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatka NR.1 - 8x8cm - Najczęściej wybierana siatka na boisko - Najlepsza siatka na boisku

Menu

Parametry

Wymiary:
8x8/5
Wielkość oczka:
8 x 8 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt