Miękka w dotyku i mocna siatka na szkolne boisko sportowe

Ogrodzenie szkolne z siatki sportowo zabezpieczającej

Siatka sznurkowa jest przeznaczona do piłkochwytów na boiska sportowe. Służy ona nie tylko, jako ogrodzenie służące do wydzielenia terenu boiska, ale także posiada wiele różnorodnych funkcji, które znacznie poprawiają komfort gry. Przede wszystkim siatka sznurkowa na boisko chroni znajdujących się zawodników, dzięki czemu mogą się oni czuć bezpiecznie. Piłkochwyty ogradzające boisko złapią każdą rozpędzoną piłkę i zamortyzują uderzenie, co pozwoli na jej łagodny powrót.

Do ulubionych

Miękka w dotyku i mocna siatka na szkolne boisko sportowe

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Miękka w dotyku i mocna siatka na szkolne boisko sportowe

Delikatna siatka sznurkowa sprawia, że po jakimkolwiek kontakcie z zawodnikiem nie grozi mu żadna krzywda. Zawodnik wpadając w piłkochwyty nie czuje żadnego dyskomfortu właśnie dzięki tej delikatności i elastyczności. Siatka sznurkowa do piłkochwytów została wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, metodą bezwęzłową, co czyni ją silną i odporną na zerwanie, a także na duże ciężary. Nie ulega ona rozciąganiu i cały czas mimo wieloletniego użytkowania zachowuje prawidłową formę.

Wykorzystanie siatki sznurkowej do grodzenia boiska w szkole

Znajdująca się w naszej ofercie siatka do ogrodzenia boiska to idealny sposób na zabezpieczenie miejsc, w których jest największa szansa na wydostanie się piłki poza obręb boiska. Takim miejsce z pewnością na boisku jest okolica poza bramką, gdzie niecelne trafienia do niej wylatują poza obszar gry. Właśnie w takim miejscu powinna znajdować się siatka sznurkowa, która będzie wyłapywać piłki, dzięki czemu nie trzeba będzie jej szukać.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Miękka w dotyku i mocna siatka na szkolne boisko sportowe

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt