Jak dobrze ogrodzić boisko sportowe? - Siatka o bardzo mocnych sznurkach do ogrodzenia sportowego

Mocna i trwała - Najbardziej wytrzymała siatka do montażu na boisku

Mocna ochronna siatka sznurkowa - siatkę, jaką oferujemy, z łatwością można zamontować w pobliżu boiska, idealnie nadaje się do konstrukcji solidnych, sznurkowych ogrodzeń. Sprawdzi się jako zabezpieczenie całego boiska sportowego a także można ją stosować na wielofunkcyjnych obiektach sportowych, gdyż siatka sznurkowa z małym oczkiem wyłapie piłki każdego rodzaju, zapobiegnie gubieniu także piłek o małej średnicy, sprawdzi się świetnie na boisku wielofunkcyjnym orlik. Siatka idealnie nadaje się na zewnątrz, gdyż jest odporna na pogodę. Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości siatkę do grodzenia boiska. Wykonana z trwałego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu zyskają Państwo doskonałą ochronę na długie lata. Ochroni teren w pobliżu obiektu sportowego przed zniszczeniami, jakie mogłyby powodować piłki lub inny sprzęt.

Do ulubionych

Jak dobrze ogrodzić boisko sportowe? - Siatka o bardzo mocnych sznurkach do ogrodzenia sportowego

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Odporna siatka zabezpieczająca ze sznurka

Siatkę wykonaną z odpornego i nietoksycznego tworzywa polecamy osobom, które chcą skonstruować solidne ogrodzenie, czy kurtynę zabezpieczającą, odporną na uszkodzenia. Miękka siatka ma także tę zaletę, że nie niszczy piłek, gdyż nie powoduje ich pęknięć i otarć. Będzie bezpieczna dla osób, które upadną na siatkę lub zderzą się z nią podczas treningu lub intensywnych rozgrywek sportowych. Sznurkowa siatka nie będzie wymagała konserwacji i napraw po sezonie zimowym. Siatka która jest najlepsza, to siatka która ma dużą gęstość i grubość sznurka - produkowana siatki sznurkowe wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Grodzenie boiska siatką to dziś konieczność, ponieważ dzięki niej unikamy gubienia piłek, a przede wszystkim wyrządzania szkód w okolicy. Siatki z naszego asortymentu są wykonane z materiału wysoce odpornego na czynniki mechaniczne i chemiczne. Jest on nieszkodliwy dla zdrowia, nie powoduje uczuleń.

Jak dobrze ogrodzić boisko sportowe?

Nie kupuj dwa razy siatki! Ta siatka dobrze jest skonfigurowana na ciężkie użytkowanie podczas gry. Ochrona boiska siatką jest łatwa i tania, dzięki zastosowaniu siatek grodzących z polipropylenu. Są one doskonałym materiałem na piłkołapy, gdyż wytrzymają nawet najsilniejszy serw, a przy tym nie odkształcą się. Nasze siatki sportowe nie naciągają się i nie pękają. Siatki polipropylenowe zachowują swój dobry stan przez wiele lat. Sznurkowa siatka zabezpieczająca z grubego sznurka - siatka z grubego sznurka nadaje się też doskonale do stworzenia na ogrodzeniach sportowych, a także na osłony boiska. Siatka jest sprężysta i nie odkształca się, dlatego nawet nieustanne uderzanie ją piłkami nie spowoduje, że siatka się zniszczy i szybko będzie wymagała wymiany. Dlatego też jej zastosowanie jest bardzo ekonomiczne, nie wymaga ona także napraw i konserwacji związanych ze rdzą, odkształceniami i wgnieceniami. Miękka siatka nie niszczy upadających na nią przedmiotów, bo nie zawiera ostrych drutów. Jest także w pełni bezpieczna dla osób, które na nią upadną.

Odporna siatka do zabezpieczeń sportowych

Siatka wykonana z grubego sznurka jest jeszcze bardziej trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale nadaje się do ochrony bezpieczeństwa osób przebywających na boiskach i na trybunach za bramkami, gdzie istnieje zagrożenie polegające na tym, że piłka mogłyby uderzyć kibica. Polipropylenowa siatka do ochrony. Gruby sznurek - siatka zabezpieczająca wykonana została z nowoczesnego tworzywa, dzięki któremu można zagwarantować jej ogromną wytrzymałość i wysoką odporność. Splot sznurkowej siatki został wykonany w bardzo trwały, nowoczesny sposób, dlatego też gruba siatka zabezpieczająca jest maksymalnie uodporniona na deformacje i naciągnięcia. Siatka jest sprężysta, wytrzymuje bardzo duże obciążenie, znosi dobrze uderzanie ciężkimi przedmiotami.

Siatka polipropylenowa do zabezpieczeń

Siatka z grubym sznurkiem sprawdzi się jako osłona przed ciężkimi i twardymi piłkami, a także jako asekuracja osób kibicujących na trybunach. Można ją stosować także do grodzenia i osłaniania obiektów sportowych, gdyż dzięki niej piłki nie będą niszczyły okien, elewacji, a także zaparkowanych samochodów.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Jak dobrze ogrodzić boisko sportowe? - Siatka o bardzo mocnych sznurkach do ogrodzenia sportowego

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt