Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na pole golfowe, ogrodzenie pola do golfa - małe oczko

Siatki na pole golfowe, ogrodzenie pola do golfa - małe oczko

Siatki na pole golfowe wykonane z polipropylenu to doskonałe zabezpieczenie terenu gry w golfa, a także bezpieczeństwo dla oglądających. Uderzona z dużą siłą piłeczka nabiera prędkości, jest mała dlatego może przelecieć kilkadziesiąt metrów. Bez zabezpieczonego obszaru mogłaby dotkliwie kogoś zranić, zarówno z widowni, jak i innych zawodników. Mocna siatka polipropylenowa o wymiarach oczek 2 x 2 cm i grubości siatki 2 mm z pewnością zatrzyma każdą rozpędzoną piłeczkę i spełni wymagania stawiane właścicielom pól golfowych.

Siatki na pole golfowe, ogrodzenie pola do golfa - małe oczko

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocna siatka na pole do golfa

Pola do gry w golfa, tak jak i inne obszary gry zespołowej czy indywidualnej powinny być odpowiednio zabezpieczane. Piłeczka golfowa jest niepozorna i mała, wydaje się, że nie wyrządzi krzywdy, tak jak większa piłka do gry w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną. Nic bardziej mylnego. Jest niewielkich rozmiarów, ale niestety uderzona z dużą siłą osiąga także dużą prędkość. Może wyrządzić naprawdę spore straty, wybijając szybę w samochodzie czy sąsiednim budynku, ale przede wszystkim raniąc dotkliwie ludzi znajdujących się na obszarze rozgrywek.

Profesjonalne i trwałe siatki na pola golfowe

Dlatego by uniknąć takich przykrych sytuacji warto zabezpieczyć teren siatkami specjalnie do tego przeznaczonymi. Ochronią one ludzi, znajdujące się wokół sprzęty, ale także uchronią przed wpadnięciem piłeczek do jeziorka czy stawu, jeśli takowe znajduje się w pobliżu. Można siatka polipropylenowa jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, nie zmieni swojej struktury pod wpływem silnego nasłonecznienia, mrozu czy wysokich temperatur, dlatego z powodzeniem może być wykorzystana na zewnętrzne pola golfowe.

Nowoczesne i w dobrej cenie siatki na pole golfowe

Oferowane przez nas siatki przeznaczone na pola golfowe cechują się nie tylko wysoką jakością, solidnym wykonaniem z uwzględnieniem wysokich standardów wytrzymałościowych, ale także atrakcyjną ceną. Dokładamy wszelkich starań, by stosunek ceny do jakości był jak najbardziej atrakcyjny i satysfakcjonujący. Nasze produkty wyróżniają się na rynku odpornością na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoje właściwości pierwotne, będąc siatką osłonową skuteczną i niezawodną. Siatki idealnie wpiszą się w nowoczesny wygląd boiska golfowego, podnosząc jego standard i gwarantując komfort gry. Staramy się, by siatki proponowane przez sklep Fulo były warte swojej ceny i spełniały Państwa oczekiwania.

Golfowe siatki na wymiar

Piłkochwyty przeznaczone na boisko golfowe lub siatka zabezpieczająca teren boiska do gry w golfa powinna cechować się solidnym wykonaniem z najwyższej klasy materiałów, najlepszymi parametrami oraz dokładnym dopasowaniem. Dzięki możliwości kupna siatki na wymiar, mają Państwo gwarancję, że zamówiona siatka będzie idealnie pasować i spełni Państwa najbardziej wygórowane wymagania.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
2x2/2

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatki na pole golfowe, ogrodzenie pola do golfa - małe oczko

Klienci kupili również
Odporna siatka hodowlana dla tragopanów Odporna siatka hodowlana dla tragopanów
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochrona tragopanów siatką polipropylenową o małym oczku i mocnej budowie Ptaki ozdobne takie jak,

Menu

Parametry

Wymiary:
2x2/2
Wielkość oczka:
2 x 2 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt