Siatka z polipropylenu na piłkołapy - Piłkochwyty na zewnątrz

Siatka sportowa z grubym sznurkiem na piłkochwyty

Polecamy siatkę na piłkołapy- piłkochwyty, która wspaniale zamortyzuje każde silne uderzenie piłką. Dzięki niej okolica będzie bezpieczna, a osoby korzystające z boiska będą mogły skupić się na grze, bez obawy o to, że silnie podana piłka zniszczy pobliskie mienie.

Do ulubionych

Siatka z polipropylenu na piłkołapy - Piłkochwyty na zewnątrz

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka z polipropylenu na piłkołapy o solidnej strukturze nie przepuści żadnej piłki

Gruby sznurek siatki sportowej, jaką oferujemy, sprawia, że piłkołapy z niej wykonane będą bardzo odporne nawet na bardzo silne uderzenia twardymi piłkami. Siatka nie odkształci się przy tym i nie pęknie, dzięki nowoczesnej technice splotu sznurka.

Sznurkowa siatka ochronna na boiska

Polipropylenowa siatka cechuje się wysoką odpornością na nacisk i uderzenia. Nie zmienia swoich wspaniałych właściwości nawet przy zmiennych warunkach pogodowych, dlatego doskonale chroni boisko również w deszczu, podczas mrozu, a także przy silnym nasłonecznieniu. Siatka z PP na piłkochwyty jest elastyczna, nie rani zawodników ani nie niszczy wpadających na nią piłek.

Zewnętrzne boisko – siatka ochronna

Piłkochwyty sprawiają, że boisko spełnia wymogi bezpieczeństwa i zdecydowanie podnosi jego standard. Piłkochwyty wyposażone w mocną, trwałą i nieulegającą zniszczeniu siatkę sznurkową zatrzymają każdą, nawet mocną wybitą, piłkę. Dzięki temu osoby znajdujące się na trybunach mogą czuć się komfortowo i nie zostaną uderzone piłką. Piłkochwyty to także gwarancja bezpieczeństwa dla znajdujących się w sąsiedztwie boiska samochodów, budynków, witryn czy okien.

Polipropylenowe piłkochwyty na zewnątrz

Siatka z polipropylenu na piłkochwyty cechuje się elastyczną, luźną budową, dzięki czemu nie jest podatna na uszkodzenia. Brak węzłów sprawia, że siatka nie przeciera się i nie przerywa, nie ulega także przetarciom. Zachowuje swoją elastyczność i trwałą solidną budowę w niezmiennym kształcie przez cały okres użytkowania. Estetyczny wygląd sprawia, że piłkochwyty z siatką polipropylenową świetnie się prezentując podnosząc standard i zapewniając nowoczesny styl obiektowi sportowemu.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
8x8/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatka z polipropylenu na piłkołapy - Piłkochwyty na zewnątrz

Menu

Parametry

Wymiary:
8x8/5
Wielkość oczka:
8 x 8 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt