Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na piłkochwyty do łapania małych piłek sportowych

Siatki do wyłapywania na boisku małych piłek przez piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty o rozmiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 4 mm sprawdzą się na wszystkich boiskach do gry w piłkę, orlikach, zamkniętych czy otwartych terenach na których rozgrywają się mecze, spotkania czy zwykłe lekcje wf-u w szkole. Będą idealnym zabezpieczeniem ludzi znajdujących się wokół, a także terenu poza siatką. Mocne wykonanie z materiału jakim jest polipropylen będzie stanowić ochronę przed wszystkimi uszkodzeniami mechanicznymi przy zachowaniu jednocześnie lekkości konstrukcji.

Siatki na piłkochwyty do łapania małych piłek sportowych

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki do piłkochwytów

Wysokiej jakości siatki polipropylenowe nadadzą się na różnych rozmiarów boiska szkolne, orliki miejskie. Będą ochroną szczególnie w przypadku gier zespołowych, ale przede wszystkim przy zabawach do których wykorzystywana jest piłka. Wiadomo, że przy grach w piłkę siatkową, nożną, ręczną czy koszykówkę często piłka wybijana jest z dużą siłą. By nie wyrządziła szkód ludziom ani zwierzętom, nie wybiła szyby w samochodzie czy w szkole należy stosować w każdym przypadku ochronę na boiska jaką jest siatka polipropylenowa. Sprawdzi się we wszystkich warunkach pogodowych, będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne przy zachowaniu elastyczności i giętkości.

Bezpieczeństwo na boisko oraz poza boiskiem - siatka ochronna PP

Nawet mocne uderzenie nie spowoduje rozplecenia ani rozerwania mocnej konstrukcji. Będzie mogła być stosowana z powodzeniem także na boiskach wewnątrz szkoły, które często są wyznaczane na salach gimnastycznych czy większych halach, ale na których także trzeba dbać o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli czy innych osób korzystających z boiska.

Niezawodne i tanie siatki ochronne na piłkochwyty

Koszt siatki to jedno z kryteriów, którym kierują się się klienci przy wyborze siatki zabezpieczającej, przemysłowej, sportowej czy hodowlanej. Cena naszych siatek jest niezwykle konkurencyjna i atrakcyjna, ale to zdecydowanie nie jest jedyna jej zaleta. Nasze produkty wyróżniają się na rynku świetną jakością, wykonaniem z uwzględnieniem wysokich standardów wytrzymałościowych i użyciem materiałów z najwyższej półki. Dzięki temu stosunek ceny do jakości jest niezwykle korzystny i satysfakcjonujący. Zachęcamy, by zapoznać się z cennikiem i całą ofertą sklepu Fulo.

Na wymiar, na długo, bez problemów. Niezawodne siatki z Fulo

Oferowane przez nas siatki przeznaczone na piłkochwyty wykonywane są na wymiar zgodnie z zapotrzebowaniem i Państwa indywidualnym zamówieniem. W związku z tym, iż potrzeby różnych klientów różnią się od siebie, wychodzimy naprzeciw i proponujemy siatki sprzedawane pod wymiar danego obiektu. Dzięki temu nasze siatki gwarantują wysoki standard zabezpieczenia.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatki na piłkochwyty do łapania małych piłek sportowych

Klienci kupili również
Najlepsza siatka na piłkochwyty stadionowe Siatki na piłkochwyty
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka o oczku 8x8cm - najbardziej powszechna i dobra siatka na piłkochwyty stadionowe Siatka na,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/4
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt