Halowa Siatka na okno - Siatka do zabezpieczeń okien w hali sportowej

Mocna sznurkowa siatka zabezpieczająca okna

Sznurkowa siatka do okien jest bardzo odporna na rozmaitego rodzaju oddziaływania mechaniczne, dlatego świetnie ochroni oka np. przed piłkami, zabezpieczy je także przed oddziaływaniem ptaków. Siatka polipropylenowa posiada bezwęzłowy splot, dzięki któremu sznurek jest trwale spojony ze sobą. Siatka nie traci swych zalet na deszczu, podczas mrozu, ani w silnym słońcu. Nie zawiera substancji uczulających, ani toksycznych. Jest jednocześnie sprężysta i mocna. Sznurkowa siatka jest polecana do ochrony okien hal sportowych. Siatka bezwęzłowa jest bardzo mocna, zamortyzuje uderzenia piłek, nie naciągając się przy tym i nie deformując, dlatego też nie dopuści do kontaktu piłki z szybą. Mocna siatka sznurkowa jest nie tylko bardzo odporna mechanicznie.

Do ulubionych

Halowa Siatka na okno - Siatka do zabezpieczeń okien w hali sportowej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Odporna siatka ze sznurka – dobry ochraniacz na okno

Oferujemy zabezpieczająca siatka do zabezpieczenia okien, siatkę sznurkową na wymiar, dlatego też każdy klient będzie mógł dopasować zakupiony artykuł do dowolnej wielkości okien. Dzięki mocnej siatce unikniemy odszkodowań czy innych nieprzyjemności, spowodowanych wypadkami czy zniszczeniami, do jakich mogłoby dojść w przypadku nieprawidłowo zabezpieczonych okien. Siatka ze sznurka bezwęzłowego wytrzyma silny nacisk, obciążenie, a przy tym nie będzie się deformować, uderzenia nie pozostawią na niej wgnieceń. Dzięki wytrzymałej siatce ze sznurka zainstalowanej na oknie od strony zewnętrznej lub wewnętrznej, szyba będzie doskonale chroniona przed oddziaływaniem piłek. Montaż siatki na oknach jest konieczny w przypadku hal sportowych, a także okien budynków, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie obiektu sportowego. Zaletą siatki polipropylenowej jest jej miękkość – sprężyście zamortyzuje uderzenie, nie robiąc przy tym hałasu i nie powodując uszkodzeń na powierzchni piłki.

Najlepsza sznurkowa siatka na okna halowe

Siatka osłonowa na okna sali sportowej jest mocna, sznurek jest solidnie ze sobą zespolony metodą bezwęzłową. Sznurkowa siatka na okno jest odporna na działanie promieni słonecznych, wytrzymuje zmiany temperatury. Będzie amortyzować uderzenia piłkami bez zbędnego hałasu. Siatka z PP nie odkształca się, dzięki wysokiej sprężystości sznurka zawsze zachowuje odpowiednie napięcie i sprężystość, chroniąc delikatne elementy na hali. Mocna siatka z polipropylenu do osłony okien na wymiar to gwarancja, że będziesz mógł dopasować odpowiednią osłonę do każdego okna, również to takiego, którego wymiary i kształt są bardzo nietypowe. Dzięki mocnej siatce zyskujemy solidną osłonę na okna, która w doskonałym stanie przetrwa bardzo długi czas. Oczka siatki nie zniekształcą się ani nie zmienią swego rozmiaru nawet jeśli siatka będzie mocno uderzana piłkami. Dzięki solidnej siatce będziemy mieć gwarancje, że okna będą należycie osłonięte, więc rozbite szkło nigdy nie zagrozi bezpieczeństwu osób na sali, ani też osobom przechodzącym pod oknami na zewnątrz.

Mocna siatka ze sznurka na okna sal gimnastycznych

Sznurkowa siatka z PP zapobiegnie zniszczeniom okien, pęknięciom, a także wybiciom szyb. Zastosowanie siatki na okno hali sportowej to absolutnie konieczne minimum wyposażenia dla każdej sali sportowej, w której będą używane jakikolwiek piłki, czy sprzęt lekkoatletyczny. Siatka okienna na wymiar będzie mogła zostać dopasowana do każdego typu okien. Jej montaż będzie bardzo szybki i prosty. Siatka nie zawiera szkodliwych substancji, nie wydziela żadnych oparów, także pod wpływem silnego oddziaływania słońca.

Odporna na uderzenia bezwęzłowa siatka ze sznurka

Sznurkowa siatka do zabezpieczeń okien halowych będzie zapewniać bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom hali, a także osobom przechodzącym pod oknami sali, gdyż nikomu nie będzie groziło zranienie szkłem. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką siatkę najlepiej kupić na okna hali sportowej, zastanów się na wyborem siatki z miękkiego, elastycznego, ale bardzo mocnego i odpornego mechanicznie sznurka plastikowego. Nawet wielokrotne mocne uderzanie piłkami nie zaszkodzi tego rodzaju siatce.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
8x8/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Halowa Siatka na okno - Siatka do zabezpieczeń okien w hali sportowej

Menu

Parametry

Wymiary:
8x8/5
Wielkość oczka:
8 x 8 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt