Plastikowa siatka zabezpieczająca na wymiar Siatka ochronna sznurkowa

Siatka ochronna - polipropylen

Siatka ochronna sznurkowa to mocne zabezpieczenie z polipropylenu, które będzie przydatne w bardzo wielu miejscach takich jak obiekty sportowe, hale i sale gimnastyczne, gdzie rozgrywa się zawody sportowe różnego szczebla. Siatka z oczkami 10x10cm pozwoli na pochwycenie większości typowych piłek, które mogą wydostawać się poza wyznaczony obręb pola do gry czy też uszkodzić jakieś przedmioty. Siatkę o grubości sznurka 4mm możemy również wykorzystać w inny sposób poza obiektami sportowymi.

Do ulubionych

Plastikowa siatka zabezpieczająca na wymiar Siatka ochronna sznurkowa

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocna siatka ochronna

Sznurkowa siatka ochronna z polipropylenu to rozwiązanie doskonałe w przypadku obiektów sportowych, na których trzeba zabezpieczyć odpowiednio teren przed wypadaniem z niego piłek i innymi zdarzeniami, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. W takich sytuacjach na pewno postawienie piłkochwytów czy też ogrodzenie siatkami z polipropylenu wydaje się być całkowicie zasadne.

Elastyczna siatka bezwęzłowa

Siatka z polipropylenu jest odporna i wytrzymała, zniesie wiele zmieniających się warunków pogodowych. Siatka ochronna sznurkowa zniesie wiele przeciążeń zarówno fizycznych jak i jest odporna na działanie promieniowania słonecznego, a dzięki zastosowanym filtrom UV może być stosowana znacznie dłużej bez uszkodzeń przez promieniowanie. Jest to siatka odporna więc na wiele i z całą pewnością będzie odpowiednim zabezpieczeniem dla osób, które są wymagające w tych kwestiach na co dzień. Siatka posłużyć może zarówno na zewnątrz jak i w obiektach zamkniętych. Mocne zabezpieczenie z solidnej siatki z dobrego materiału.

Plastikowa siatka zabezpieczająca na wymiar

Doskonałą metodą zabezpieczania przed upadkiem z wysokości czy też ochrony obiektów sportowych jest zamontowanie ochronnej siatki sznurkowej. Produkt przez nas prezentowany idealnie nadaje się na boisko piłkarskie lub na halę sportową. Nasza oferta cenowa jest bardzo korzystna, jeśli weźmie się pod uwagę trwałość i wysoką jakość siatki. Materiał, z którego została ona wykonana nie ulega odkształceniom, doskonale znosi też niskie i wysokie temperatury oraz wilgoć.

Siatki do zabezpieczeń w dobrej cenie

Nasze ceny siatek na wymiar są atrakcyjne, gdyż dobra jakość materiału gwarantuje, że kupując siatkę w naszym sklepie zyskujesz produkt, który będzie dobrze spełniał swoje zadanie przez długie lata. Siatki osłonowe z PP nie wywołują uczuleń i są nietoksyczne, nie naciągają się i nie deformują pod wpływem takich czynników, jak uderzenia, nacisk, czy też zmian temperatury. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowania polipropylenu, zyskujesz możliwość zapewnienia swojemu obiektowi wysokiej klasy ochrony przy niskich kosztach.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Plastikowa siatka zabezpieczająca na wymiar Siatka ochronna sznurkowa

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt