Siatki na schody

Siatka zabezpieczająca o wymiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm będą stanowiły idealne zabezpieczenia na schody, co uchroni małego brzdąca przed wypadnięciem czy nawet zatrzyma większe zabawki, które nieoczekiwanie mogą spaść z góry.

Do ulubionych

Siatki na schody

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka ochronna na schody

Siatka na schody to zabezpieczenie zarówno w domach, gdzie znajdują się małe dzieci, ale także w biurach czy innych budynkach, gdzie znajdują się strome, wysokie schody, a chcemy zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Siatki takie będą elastyczne i trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uderzenia. Również w innych miejscach, gdzie oczekujemy takiego zabezpieczenia, które będzie estetyczne, starczy na lata i będzie niedrogie warto pomyśleć o takiej formie. Taka siatka idealnie sprawdzi się także do zabezpieczenia przestrzeni dziecka.

Wysoka trwałość i elastyczność siatki PP

Zwłaszcza tych bardzo ruchliwych, ale nie tylko. Gdy chcemy być spokojni i dziecku dać komfort, warto wybrać siatki polipropylenowe o wysokiej trwałości i elastyczności, które jednocześnie są bezwonne, dlatego na pewno nie będą zakłócać snu dziecka. A rodzic będzie spokojny, że podczas nocy nic złego się wydarzy. Siatki takie dostosowywane do rozmiarów, będą wytrzymałe nawet po przyłożeniu dużej siły i spokojnie starczą na cały okres dorastania pociechy.

Niezawodne siatki osłonowe

Polecane przez nas siatki osłonowe doskonale sprawdzą się w domu i klatce schodowej. Tym bardziej, że możliwość stworzenia sitaki na wymiar pozwala na wykonanie zabezpieczenia idealnego dla Państwa potrzeb. W sytuacji, gdy zależy nam na stworzeniu osłony, która nie tylko będzie niezawodną ochroną, ale także będzie gwarantowała estetyczny wygląd i wpisze się w aranżację przestrzeni, warto wybrać właśnie siatki na metry kwadratowe. Cena ich nie jest wysoka, a jakość oraz estetyka plasują się na najwyższym poziomie.

Siatki na wymiar z polipropylenu

Materiały, z których wykonujemy siatki na wymiar, wyróżniają się wysoką jakością, wartą swojej ceny i godną zaufania. Polipropylenowe zabezpieczenie sprawdza się w każdej sytuacji i stanowi niezwykle trwałą i mocną ochronę. Siatki osłonowe wykonane z najwyższej klasy materiałów to pewne i niezawodne  zabezpieczenie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Warto spojrzeć na cennik- nasze siatki na wymiar wyróżniają się nie tylko jakością, lecz także dobrą ceną.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
5x5/2

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatki na schody

Klienci kupili również
Tania siatka dla kota na balkon z małym oczkiem Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Kocia siatka na balkon usytuowany na piętrze bloku Siatka dla kota na balkon o grubości 2mm i z,
Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Profesjonalna siatka ochronna Mocna siatka ochronna z polipropylenu z oczkami o rozmiarze 10x10cm,

Menu

Parametry

Wymiary:
5x5/2
Wielkość oczka:
5 x 5 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt