Niska cena i wysoka jakość siatki ochronnej

Ochronna siatka 10x10cm

Siatka ochronna wielofunkcyjna z oczkami 10x10cm i ze sznurka grubego na 4mm wykonana z polipropylenu PP bezwęzłowego- jednego z nowocześniejszych aktualnie stosowanych materiałów zabezpieczających na różne cele. Siatka znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku obiektów sportowych, przemysłowych, ale również w naszych domach. Solidność i wytrzymałość na doskonałym poziomie dla Ciebie. Duże oczko i spora grubość sznurka zatrzymają wiele przedmiotów, piłek i innych rzeczy.

Do ulubionych

Niska cena i wysoka jakość siatki ochronnej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Profesjonalna siatka ochronna

Siatki ochronne to zabezpieczenie niezwykle solidne i profesjonalne, dzięki któremu będziemy mogli pozwolić sobie na dokonanie zabezpieczeń w różnych miejscach i różnych sferach życia na co dzień. Siatki takie nadają się zarówno do zabezpieczeń sportowych jak również na przykład przemysłowych. Siatka wielofunkcyjna pozwala na wykonanie solidnych i mocnych zabezpieczeń. Rozmiar oczek 10x10cm predysponuje ją do zabezpieczenia raczej w miejscach, gdzie na przykład piłki lub inne przedmioty, które chcemy zatrzymać w danym miejscu są duże i większe gabarytowo.

Siatka ochronna - trwały bezwęzłowy materiał

Polipropylen, z którego wykonana jest siatka jest na tyle mocnym materiałem, że z pewnością zatrzyma wiele uderzeń piłek czy nacisk dużej liczby przedmiotów na przykład w kontenerach przemysłowych. To tania siatka, która może być dodatkowo przez nas przycięta na odpowiedni wymiar i stworzona specjalnie dla Ciebie w sposób taki, by na pewno pasowała do konkretnych zastosowań jakich potrzebujesz.

Najlepsze siatki ochronne na wymiar, dobra cena

Siatki ochronne sprawdzą się w każdych warunkach: w domu, w ogrodzie, na budowie, w obiekcie sportowym, na kontenerach. W zależności od tego, co Państwo zamierzacie zabezpieczyć, polecamy różne typy siatek. W związki z tym, że nasze siatki przygotowujemy na wymiar, nie muszą się Państwo martwić, czy dany rozmiar będzie pasował i szukać siatki o idealnych rozmiarach. To my dopasowujemy nasz produkt do Państwa oczekiwań. Siatka na wymiar w dobrej cenie to idealne rozwiązanie w każdej sytuacji, kiedy zależy nam na stworzeniu niezawodnego, skutecznego ogrodzenia.

Niska cena i wysoka jakość. Czy siatki ochronne są tanie i skuteczne?

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko niską ceną, ale także wysoką jakością, solidnym wykonaniem z najlepszych tworzyw sztucznych dostępnych na rynku. Stosunek między ceną a jakością jest bardzo satysfakcjonujący i korzystny. Dokładamy wszelkich starań, by nasze jak najlepsze produkty były na każdą kieszeń i mogły przynieść radość z zakupu każdemu naszemu klientowi.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Niska cena i wysoka jakość siatki ochronnej

Klienci kupili również
Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Profesjonalna siatka ochronna Mocna siatka ochronna z polipropylenu z oczkami o rozmiarze 10x10cm,
Siatka ochronna z drobnym oczkiem w dobrej cenie Siatka ochronna z drobnym oczkiem w dobrej cenie
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna z drobnym oczkiem Mocna siatka ochrona z drobnymi oczkami 4,5x4,5cm ze sznurka o,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt