Niezawodna i najtańsza siatka ochronna

Ochronne siatki dla Ciebie

Siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10 cm znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sporcie, gdzie pochwyci dużego rozmiaru piłki. Może się również przydać w niektórych zastosowaniach domowych i firmowych, gdzie także posłuży jako solidne zabezpieczenie, gwarantujące odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkowania niektórych miejsc. Sznurek 3mm to wystarczająca grubość w przypadku polipropylenu, by znieść również niezwykle duże obciążenia i siły.

Do ulubionych

Niezawodna i najtańsza siatka ochronna

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocna siatka ochronna

Siatka ochronna zabezpieczy doskonale wiele miejsc takich jak boiska sportowe, hale i sale sportowe w szkołach, ale również znajdzie zastosowanie w przemyśle czy też w zabezpieczeniach domowych. Siatki ochronne z polipropylenu PP są w stanie pochwycić wiele ciężkich przedmiotów, które pędzą z olbrzymimi siłami w kierunku takich siatek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wykonane przez nas zabezpieczenie będzie absolutnie profesjonalne i solidne.

Bezwęzłowa ochrona siatką PP

Mało tego, na pewno wystarczy nam na długie lata z racji na to jak silnym materiałem jest wspomniany polipropylen PP bezwęzłowy. Najtańsze siatki z polipropylenu takie jak ta z oczkiem 10x10cm i ze sznurka 3mm wystarczają zwykle do wykonania nawet najbardziej profesjonalnych zabezpieczeń w sporcie, przemyśle czy też w wielu innych dziedzinach życia. Warto wybrać takie właśnie siatki dla siebie jeżeli cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm i solidność w tego typu zabezpieczeniach.

Niezawodne i najtańsze siatki ochronne, tylko w Fulo!

Oferowane przez nas ochronne siatki sznurkowe wykonywane są na wymiar z najwyższej klasy tworzyw sztucznych, dzięki czemu cechują się wysokim poziomem wytrzymałości mechanicznej, odporności i trwałości. Ich wielkim atutem poza wysoką jakością i solidnym wykonaniem jest zapewne cena. Gwarantujemy niski koszt inwestycji i jej wysoką, satysfakcjonującą jakość. Podane na stronie internetowej to ceny za metr kwadratowy. Zachęcamy, by zapoznać się z cennikiem oraz całą ofertą siatek ochronnych dostępnych w sklepie Fulo.

Siatki na wymiar, ochrona

Siatki ochronne znajdujące się w nasze ofercie przygotowywane są na wymiar, specjalnie pod Państwa zamówienie. Dzięki temu otrzymują Państwo produkt spełniający oczekiwania i idealnie dopasowany. Taka możliwość to gwarancja skutecznej ochrony i montażu ogrodzenia, które będzie spełniało swoją rolę zapewniało oczekiwane bezpieczeństwo. Siatki ochronne pod wymiar danego obiektu to inwestycja, którą warto wykonać razem z Fulo.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Niezawodna i najtańsza siatka ochronna

Klienci kupili również
Ochronna siatka do zabezpieczeń tarasu Ochronna siatka do zabezpieczeń
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna na tarasy pod wymiar Skutecznie ochraniająca siatka asekuracyjna wykonana z,
Tania siatka ochronna Tania siatka ochronna
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna Tania siatka ochronna to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą niskim kosztem,
Ochrona obiektów sportowych siatką PP Ochrona obiektów sportowych siatką PP
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatki Ochronne Siatka ochronna z oczkami 10x10cm z polipropylenowej siatki 4mm wystarczy do,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt