Ochrona obiektów sportowych siatką PP

Siatki Ochronne

Siatka ochronna z oczkami 10x10cm z polipropylenowej siatki 4mm wystarczy do zabezpieczenia wszystkich typowych obiektów sportowych, ale przyda się również w innych zastosowaniach jak chociażby firma czy niektóre zastosowanie w domu i jego otoczeniu. Mocna siatka z profesjonalnego materiału będzie odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich wymagających solidności i wytrwałości w tego typu podejściu. Mocna siatka dla wszystkich szukających profesjonalnych rozwiązań w zabezpieczeniu obiektów sportowych.

Do ulubionych

Ochrona obiektów sportowych siatką PP

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Tania siatka ochronna

Najtańsze siatki z polipropylenu PP są w stanie zabezpieczyć wiele obiektów sportowych i nie tylko. To siatki, które stosowane mogą być w wielu miejscach i są niesamowicie mocne i wytrzymałe na wiele uderzeń, silnych strzałów czy innych przeciążeń. Z całą pewnością siatki takie jak ta z oczkiem 10x10cm sprawdzą się przede wszystkim w przypadku obiektów sportowych i w celu zatrzymywania piłek lecących z olbrzymimi prędkościami. Siatka ochronna z tego materiału będzie niezwykle trwałym i solidnym zabezpieczeniem, które pozwoli nam na to, by obiekt sportowy pozostał absolutnie dla nas bezpieczny i solidny na każdym etapie.

Ochrona obiektów sportowych siatką PP

To mocne zabezpieczenie przed tym, by piłki nie wypadały na zewnątrz obiektu, ale również posłużyć może taka siatka jako piłkochwyt, kotara grodząca lub ochrona okien przed dużymi piłkami w dyscyplinach takich jak chociażby popularna piłka nożna. 4mm grubości polipropylenu to wystarczająco dużo do wykonania solidnych i trwałych zabezpieczeń na długie lata. Również w okresie zimy można śmiało z takich właśnie siatek korzystać z uwagi na ich sporą wytrzymałość na mrozy.

Supermocne siatki ochronne w przystępnej cenie

Zabezpieczające siatki sznurkowe dostępne w sklepie Fulo posiadają zarówno wysoką jakość oraz przystępną, niewygórowaną cenę. Nasze siatki osłonowe to tanie i skuteczne rozwiązanie, gdy zależy Państwu na trwałym, skutecznym i bezpiecznym ogrodzeniu lub praktycznej i wytrzymałej kotarze grodzącej. Funkcjonalność naszych produktów potwierdza ich szerokie zastosowanie, począwszy od obiektów sportowych, przez zastosowanie w ogrodzie, przy akwenach wodnych, w warunkach przemysłowych, transportowych, budowlanych do zastosowania w domu, korytarzu i przy basenie.

Siatka na wymiar to ochrona skrojona na miarę

Dzięki przygotowywaniu siatek ochronnych pod wymiar Państwa obiektów, mają Państwo pewność, że otrzymany produkt będzie dokładnie taki, jakiego Państwo  oczekiwali. Wykonany zgodnie z Państwa wytycznymi, z uwzględnieniem najwyższych standardów jakościowych i wytrzymałościowych będą skutecznie chroniły osłaniany teren i zapewnią niezawodną ochronę,nie ulegając usterkom w całym okresie eksploatacyjnym.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Ochrona obiektów sportowych siatką PP

Klienci kupili również
Niezawodna i najtańsza siatka ochronna Niezawodna i najtańsza siatka ochronna
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochronne siatki dla Ciebie Siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10 cm znajdzie zastosowanie przede,
Najlepsza siatka na piłkochwyty stadionowe Siatki na piłkochwyty
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka o oczku 8x8cm - najbardziej powszechna i dobra siatka na piłkochwyty stadionowe Siatka na,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt