Tania siatka ochronna

Siatka ochronna

Tania siatka ochronna to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą niskim kosztem poprawić poziom bezpieczeństwa na przykład na swoim obiekcie sportowym. Siatka z polipropylenu z oczkami 10x10cm pozwoli na zabezpieczenie takich obiektów w sposób perfekcyjny i sprawi, że użytkowanie obiektu sportowego będzie zarówno wygodniejsze jak i wiele bezpieczniejsze dla wszystkich uczestników imprez sportowych i oczywiście dla samych sportowców. Grubość sznurka siatki 3mm.

Do ulubionych

Tania siatka ochronna

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Ochronna siatka z wielofunkcyjnym zastosowaniem

Siatka sznurkowa w niskiej cenie. Siatka z polipropylenu PP o grubości 3mm i z oczkami 10x10cm wystarczy do wykonania solidnych i konkretnych zabezpieczeń w miejscach takich jak hale i sale sportowe, jak również obiekty odkryte takie jak obiekty treningowe i oficjalne boiska ligowe.

Profesjonalne siatki na obiekty sportowe - bezwęzłowy materiał

Siatka z tak dużymi oczkami raczej nada się przede wszystkim do zatrzymywania dużych piłek jak te do piłki nożnej, ale z powodzeniem możemy również ją zastosować do wielu innych celów, takich jak zabezpieczenie w okolicy naszego domu jak również w przemyśle i innych tego typu miejscach, gdzie zabezpieczenie jest kwestią kluczową dla zdrowia, życia i finansów. Polipropylen PP znosi wiele, w tym również promieniowanie słoneczne i zmiany pogodowe. Dzięki temu uzyskujemy szerokie spektrum zastosowań takich siatek i możemy je wykorzystać na bardzo różne sposoby uzyskując absolutną pewność co do bezpieczeństwa stosowania. Solidne siatki na obiekty sportowe i nie tylko. Profesjonalne zabezpieczenie dla wymagających.

Siatka zabezpieczająca z dużym oczkiem idealna na boiska piłkarskie

Jeśli chcesz zabezpieczyć siatką teren boiska do piłki nożnej, idealnie sprawdzi się siatka ochronna o dużym oczku. Skutecznie powstrzyma ona piłki przed wypadaniem z boiska, a przy tym sprawdzi się pod względem estetyki, gdyż nie przesłoni ona widoku. Cennik siatek na wymiar, jakie mamy w swojej ofercie, jest na tyle atrakcyjny, że coraz więcej osób również nieprofesjonalnie zajmujących się sportem, decyduje się je nabyć po to, by zapewnić sobie ochronę wysokiej jakości.

Odporna i trwała siatka plastikowa na metry kwadratowe

Na zakup siatek ochronnych z plastiku decydują się osoby wymagające najwyższej jakości a zarazem przykładające wagę do korzystnej ceny ogrodzenia boiska. Nasza firma gwarantuje produkt doskonałej jakości przy jednoczesnych niskich kosztach. Piłkochwyty z polipropylenu będą inwestycją na lata, gdyż materiał ten idealnie się sprawdzi przy każdej pogodzie, nie będzie się odkształcał i naciągał pod wpływem uderzeń czy nacisku.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Tania siatka ochronna

Klienci kupili również
Niezawodna i najtańsza siatka ochronna Niezawodna i najtańsza siatka ochronna
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochronne siatki dla Ciebie Siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10 cm znajdzie zastosowanie przede,
Ochronna siatka do zabezpieczeń tarasu Ochronna siatka do zabezpieczeń
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna na tarasy pod wymiar Skutecznie ochraniająca siatka asekuracyjna wykonana z,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt