Siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Ochronna siatka 10x10

Siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Siatka ochronna wykonana z polipropylenu o wymiarach oczek 10 x 10 cm i grubości siatki 3 mm sprawdzi się na wszystkich obiektach sportowych, do zabezpieczenia boiska, na kontenerach, przyczepkach, do hodowli na woliery, do ochrony przed ptakami czy stworzy solidne zabezpieczenie na schody czy łóżeczka. Sprawdzi się na profesjonalnych obiektach, ale także dla domowego użytku. Trwały materiał jakim jest polipropylen doskonale spełni swoją rolę na zewnątrz, jak i do ochrony stosowany wewnątrz budynków.

Do ulubionych

Siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki ochronne - 10x10

Siatki ochronne można wykorzystać na każdym obiekcie czy elemencie, który wymaga trwałego i solidnego zabezpieczenia. Elastyczny i sprężysty materiał, jakim jest polipropylen z powodzeniem sprawdzi się do zabezpieczenia dużych terenów boiska piłkarskiego, wysypiska śmieci, będzie doskonałym ogrodzeniem domowego ogródka czy małej hodowli.

Długa żywotność mocnych siatek PP

Ze względu na to, że jest bezpiecznym materiałem, który nie wchodzi w reakcje ze związkami chemicznymi z powodzeniem można go wykorzystać na zabezpieczenie łóżeczek dziecięcych. Także taka siatka ochronna sprawdzi się na balkony czy okna by uchronić przed wybiciem szyby czy zapobiegnie składania przez ptaki gniazd na balkonach. Sprawdzi się doskonale ze zewnątrz, gdyż przez okres użytkowania właściwości siatki nie ulegną zmianie. Ochrona polipropylenowa sprawdzi się podczas zmiennych warunków pogodowych. Wytrzyma wszelkie mrozy czy skrajnie wysokie temperatury. Nie odkształci się pod wpływem silnego nasłonecznienia, nie ulegnie rozerwaniu czy rozpleceniu pod działaniem dużej siły.

Siatka ochronna z dużym oczkiem wielofunkcyjna 

Siatka z dużym oczkiem 10x10cm może być wykorzystywana do zabezpieczeń półek i regałów w magazynie, na których umieszczone są przedmioty bez małych elementów. Takie duże oczko może być odpowiednie także do osłonięcia kontenerów i przyczepek i w wielu innych miejscach. Grubość 3mm zapewni wytrzymałość siatki i jej odporność na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Uniwersalność siatek objawia się też tym, że są one wykonywane przez nas na miarę, co znaczy że mogą Państwo wybrać każdy rozmiar siatki, jaki Państwo potrzebują.

Siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Ogromną zaletą naszych siatek jest ich materiał- polipropylen i polietylen. Są to wysokiej jakości tworzywa sztuczne odporne na warunki pogodowe i nacisk, przetarcia i uszkodzenia. Zarówno siatka z oczkiem 10x10cm, jak i wszystkie inne sprzedawane przez nas, w bardzo atrakcyjnych cenach, warianty siatek gwarantują zabezpieczenie wybranych przestrzeni na lata. W naszym cenniku odnajdą Państwo szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów siatek.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Klienci kupili również
Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki przeciw ptakom Siatka plastikowa zabezpieczające przed ptakami idealnie sprawdzą się na,
Najlepsza siatka na piłkochwyty stadionowe Siatki na piłkochwyty
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka o oczku 8x8cm - najbardziej powszechna i dobra siatka na piłkochwyty stadionowe Siatka na,
Wytrzymała siatka ochronna Wytrzymała siatka ochronna
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka ochronna - mocny polipropylen Siatka ochronna 8x8 o grubości 5mm dzięki szerokiemu,
Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna Siatka ochronna z oczkami 4,5x4,5cm ze sznurka grubego na 3mm pozwoli na wykonanie,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt