Siatka ochronna polipropylenowa

Siatka ochraniająca - wiele funkcji

Siatka ochronna polipropylenowa to rozwiązanie powszechnie stosowane w przypadku sportu jak również w przemyśle czy też w zastosowaniach domowych. Siatka tego typu doskonale nadaje się do wykonywania zabezpieczeń takich jak piłkochwyty, jak również inne elementy ochronne na Twoim obiekcie sportowym. Solidność gwarantowana. Siatka z oczkami 10x10cm wyłapie większość dużych i średnich piłek, a 5mm grubości to gwarancja solidności.

Do ulubionych

Siatka ochronna polipropylenowa

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka ochronna wielofunkcyjna

Siatka ochronna z polipropylenu o grubości 5mm to wystarczająco silne zabezpieczenie dla większości osób, które cenią sobie przede wszystkim odpowiedni poziom takich zabezpieczeń na co dzień. Siatka z tego materiału znosi wiele- zarówno przeciążeń fizycznych i mechanicznych jak też zmieniających się na zewnątrz warunków pogodowych i promieniowania słonecznego. Siatka z polipropylenu bezwęzłowego to rozwiązanie również bardzo bezpieczne dla uczestników zawodów i dla samych piłek, które nie zostaną uszkodzone.

Popularne siatki ochronne polipropylenowe

To znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie, aniżeli stosowanie chociażby popularnych przed laty siatek metalu i innych twardych tworzyw, które mogą być zagrożeniem tak dla piłki jak również dla wpadającego w siatkę zawodnika. Siatki z polipropylenu siłą rzeczy również nie rdzewieją i są odporniejsze. Dzięki temu na długie lata mogą nam posłużyć w sposób absolutnie doskonały.

Tania siatka na wymiar gwarantuje doskonałą ochronę

Aby cieszyć się beztroską grą na boisku, konieczne jest właściwe zabezpieczenie jego terenu. Dzięki temu, że nasz sklep oferuje atrakcyjne ceny, siatki sznurkowe na wymiar zakupione u nas nie uderzą nikogo po kieszeni. Dzięki nim można w łatwy sposób stworzyć wysokiej jakości grodzenia i piłkochwyty, które przez wiele lat będą doskonale spełniać swoje zadanie, gdyż materiał, z jakiego je wykonano cechuje się wysoką odpornością.

Siatka do zabezpieczenia małych i dużych obiektów sportowych

Siatka, jaką prezentujemy, jest wytrzymała także podczas mrozów czy upałów, nie szkodzi jej także kontakt z deszczem. Polipropylen to materiał o szerokim zastosowaniu właśnie dzięki temu, że jest jednocześnie wytrzymały i miękki, toteż często wykonuje się z niego siatki mające chronić ludzi przed upadkiem z wysokości. Siatki takie nie posiadają twardych czy ostrych elementów toteż nie niszczą piłek. Konkurencyjny cennik siatek na wymiar sprawi, że nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatka ochronna polipropylenowa

Klienci kupili również
Gruba siatka ochronna z małym oczkiem Gruba siatka ochronna z małym oczkiem
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka ochronna - małe oczko Siatka ochronna ze średnim oczkiem 4,5 x 4,5 cm i sznurkiem grubości 5,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/5
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt