Wytrzymała siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Siatka ochronna do zabezpieczeń

Siatka ochronna zabezpieczająca o wymiarach oczek 10 x 10 cm i grubości siatki 4 mm sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałej ochrony na lata. Może być montowana na boiskach sportowych, salach gimnastycznych, na kontenerach, regałach w magazynach, na schodach czy na łóżeczkach. Sprawdzi się zarówno montowana wewnątrz budynków, a także na zewnętrznych obiektach. Założona siatka polipropylenowa będzie chronić przed uszkodzeniem rzeczy, ale przede wszystkim będzie stanowić zabezpieczenie dla ludzi.

Do ulubionych

Wytrzymała siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Ochronna siatka zabezpieczają

Siatki ochronne do zabezpieczenia obiektów, elementów czy rzeczy są potrzebne, wszędzie tam, gdzie oczekuje się odpornej na uszkodzenia mechaniczne i silne naprężenia siatki ochronnej. Sprawdzi się montowana na regałach w magazynach, gdzie zabezpieczy przed upadkiem jakiejś rzeczy, na kontenerach, przyczepkach podczas transportu towaru. Montowana na schodach czy łóżeczkach zabezpieczy przed wypadnięciem małego dziecka czy zrzucenia zabawek z wysokości. Siatka polipropylenowa sprawdzi się idealnie także jako ogrodzenie terenu boiska sportowego, gdzie potrzeba zabezpieczenia trybun przed lecącą piłką. Bądź jeśli boiska znajdują się gdzieś w środku osiedla przed wybiciem szyby w sąsiednich budynkach czy w zaparkowanych niedaleko samochodach.

Siatka na różne obiekty sportowe - zabezpieczenie podczas rozgrywek

Sprawdzi się na kortach tenisowych czy obiektów do gry w golfa, gdzie skutecznie zatrzyma lecące piłeczki. Na halach czy salach gimnastycznych można taką siatkę wykorzystać na piłkochwyty czy do zabezpieczenia okien. Mocny i trwały polipropylen nawet pod wpływem dużej siły nie ulegnie uszkodzeniu, rozerwaniu czy rozpleceniu.

Uniwersalna siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10cm

Polecamy Państwu naszą siatkę zabezpieczającą z oczkiem o wielkości 10x10cm. Może być ona wykorzystana w przemyśle, rolnictwie, ogrodnictwie, hodowli, sporcie, a także w użytku prywatnym. Siatka o oczku 10x10cm powinna być zastosowana do zabezpieczenia przedmiotów i miejsc, nie angażujących małych elementów. Siatki występują w każdym rozmiarze, to Państwo decydują o dokładnych wymiarach, a my produkujemy dla Państwa siatki na miarę. To skutkuje dobrym dopasowaniem siatki do danej przestrzeni. Wszystkie warianty naszych siatek są w bardzo dobrych cenach, co mogą Państwo sprawdzić w naszym cenniku.

Wytrzymała siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Siatka z oczkiem 10x10cm, podobnie jak wszystkie inne w naszym sklepie, jest wykonana z najwyższej jakości materiałów- polipropylenu i polietylenu. Gwarantują one odporność na warunki atmosferyczne i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Warto zakupić siatki od naszej firmy, ponieważ za bardzo przystępną ceną dostają Państwo produkt, który spełni swoje funkcje bezawaryjnie przez wiele lat.

 

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Wytrzymała siatka zabezpieczająca z tworzywa sztucznego

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt