Wytrzymałe siatki zabezpieczające

Wytrzymała i solidna siatka

Wytrzymała siatka zabezpieczająca to obowiązkowy element zabezpieczenia na terenach budowlanych. Sprawdzi się na profesjonalnych obiektach, jak i podczas remontów domowych. Wymiary oczek 10 x 10 cm i grubość siatki 5 mm doskonale zabezpieczą teren budowy. Siatka jest elastyczna i sprężysta dlatego zatrzyma spadające elementy - np. materiały używane przy pracach budowlanych czy drobne narzędzia.  Sprawdzi się montowana na zewnątrz, ale także jako ochrona wewnątrz budynków.

Do ulubionych

Wytrzymałe siatki zabezpieczające

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka do ochrony - polipropylen

Podczas budowy, elewacji czy remontów trzeba zadbać o doskonałą ochronę. Wytrzymałe siatki ochronne będą barierą ochronną dla pracowników budowy, jak i zabezpieczą przed wypadnięciem narzędzi, drobnych przedmiotów czy innych elementów znajdujących się na przykład na rusztowaniach. Szczególnie jest to ważne gdy budowa odbywa się gdzieś w środku miasta, osiedla czy tam gdzie jest duże natężenie ruchu.

Zabezpieczenie budynków mocną siatką z polipropylenu

Siatka taka ochroni przechodzących w pobliżu ludzi i będzie zabezpieczeniem przed wybiciem szyby w zaparkowanych nieopodal samochodach. Siatka polipropylenowa doskonale sprawdzi się montowana na zewnątrz gdyż jest odporna na wszelkie zmienne warunki pogodowe. Nie ulegnie uszkodzeniu pod wpływem siarczystych mrozów czy wysokich temperatur. Nie ulegnie odkształceniu pod wpływem silnego nasłonecznienia, a ze względu na zerową absorpcję wody siatka polipropylenowa nie straci swojej struktury podczas ulewnego deszczu, opadów gradu czy śniegu. Siatka ta sprawdzi się przez lata użytkowania w nienaruszonym stanie.

Siatka ochronna do prac wysokościowych z dużym oczkiem

Prace na wysokościach są pracami bardzo ryzykownymi. Miejsce pracy należy zabezpieczyć siatką ochronną. Proponujemy Państwu siatkę z tworzywa sztucznego o oczku 10x10cm i grubości 5mm. Duża grubość siatki zapewni jej odporność na uderzenia i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ważne jest, aby taki teren był zabezpieczony bardzo dokładnie, można to osiągnąć poprzez inwestowanie w siatki na metry kwadratowe od naszej firmy.

Gruba i wytrzymała siatka ochronna, praca na wysokości

W naszych cennikach znajdą Państwo zawsze bardzo przystępne ceny siatek. Jest tak, ponieważ wierzymy, że za bezpieczeństwo warto wiele zapłacić, ale wcale nie trzeba. Niskie ceny siatek idą w parze z ich wysoką jakością. Wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne i przetarcia. Jest elastyczna i świetnie utrzyma nawet duże ciężary. Jest to materiał niezwykle uniwersalny i cieszący się popularnością oraz zaufaniem na rynku w Polsce.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Wytrzymałe siatki zabezpieczające

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/5
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt