Gruba i mocna siatka zabezpieczająca

Mocna siatka do zabezpieczania przestrzeni

Grubą i mocną siatkę zabezpieczającą o wymiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 5 mm można zastosować w przemyśle budowlanym wszędzie, gdzie odbywają się prace na wysokościach bądź po prostu potrzeba solidnej ochrony. Siatka zapewni przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo dla pracowników, będzie barierą dla spadających przedmiotów. Solidny materiał polipropylenowy sprawdzi się nawet po przyłożeniu dużej siły, nie ulegnie rozerwaniu ani uszkodzeniu pod wpływem sporych naprężeń.

Do ulubionych

Gruba i mocna siatka zabezpieczająca

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka dekarska

Siatki dekarskie, zabezpieczające

Na budowie czy także w innych miejscach, gdzie potrzeba solidnego zabezpieczenia warto zaopatrzyć się w siatki polipropylenowe, które będą stanowić doskonałą ochronę zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnętrznych obiektach czy przestrzeniach. Będzie stanowić to ochronę dla ludzi stojących na dole, a także przedmiotów czy innych elementów, które spadając z góry mogłyby wyrządzić komuś krzywdę - np. drobninki tynku.

Zabezpieczająca siatka budowlana

Materiał polipropylenowy jest odporny na zmienne warunki pogodowe, dlatego podczas prac na wysokościach odbywających się na zewnątrz doskonale sprawdzi się przez wszystkie pory roku użytkowania. Nie ulegnie uszkodzeniu czy zerwaniu pod wpływem siarczystego mrozu czy wysokich temperatur. Także silne nasłonecznienie nie spowoduje odkształcenia. Ze względu na zerową absorpcję wody nie napęcznieje i nie zmieni swojej struktury pod wpływem opadów deszczu, gradu czy śniegu.

Gruba siatka ochronna z polipropylenu

Nasze siatki sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach, ponieważ wierzymy, że za bezpieczeństwo warto wiele zapłacić, ale wcale nie trzeba. Niskie ceny siatek połączone są z ich wysoką jakością. Wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne i przetarcia. Jest to materiał niezwykle uniwersalny i cieszący się popularnością oraz zaufaniem na rynku w Polsce.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Gruba i mocna siatka zabezpieczająca

Klienci kupili również
Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki na kontenery Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener Siatka na kontenery i,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt