Gruba siatka ochronna z małym oczkiem

Siatka ochronna - małe oczko

Siatka ochronna ze średnim oczkiem 4,5 x 4,5 cm i sznurkiem grubości 5 mm, to produkt do zadań specjalnych. Jest to obiekt o unikalnych właściwościach, gdyż posiada niewielkie oczka, a jednocześnie cechuje się grubym sznurkiem polipropylenowym. Te właściwości powodują, że siatka jest niezwykle wytrzymała i sprosta wymaganiom osób, które oczekują najwyższego poziomu ochrony. Jest to świetny wybór dla klientów, którzy pragną zapewnić sobie, innym ludziom, czy ważnym obiektom należyty wymiar bezpieczeństwa.

Do ulubionych

Gruba siatka ochronna z małym oczkiem

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocna siatka z małymi oczkami

Wszystkim osobom, które cenią sobie najwyższą jakość, wytrzymałość i wysoki poziom ochrony, polecamy grubą siatkę z oczkiem 4,5 x 4,5 cm i sznurkiem 5 mm. Siatka o takich właściwościach sprawdzi się wszędzie, gdzie potrzebne jest zabezpieczenie mienia, obiektów, czy bezpieczeństwa ludzi. Dodatkowo ten konkretny produkt charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, ze względu na gruby sznurek polipropylenowy, z którego zrobiona jest siatka.

Ochrona siatką bezwęzłową z grubego sznurka polipropylenowego

Małe oczka pozwalają także na wychwytywanie nawet najdrobniejszych przedmiotów. Siatka jest bardzo chętnie wykorzystywana w ogrodach, domach, na działkach, a także w przemyśle, biznesie i przedsiębiorstwach. Jest to również częsty zakup w przypadku chęci zabezpieczenia mienia publicznego, obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także przy szkołach i różnego rodzaju ośrodkach. Siatka pozwala na ochronę przed dziećmi, zwierzętami, nieuprawnionymi osobami, a także przedmiotami, takimi jak rozpędzone piłki. Gruba siatka ochronna z oczkiem 4,5 x 4,5 cm i sznurkiem 5 mm sprawdzi się świetnie zarówno na wolnym powietrzu, jak i w budynkach.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Gruba siatka ochronna z małym oczkiem

Klienci kupili również

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt