Siatka ochronna na boisko szkolne wielofunkcyjne

Siatka ochronna na boisko szkolne

Siatka ochronna na boisko szkolne wielofunkcyjne

Siatka ochronna z oczkami 2x2cm. Sznurek polipropylenowy o grubości 2mm wystarczyło wykonania podstawowych zabezpieczeń na szkolnych boiskach wielofunkcyjnych. Dzięki małemu oczku będziemy mieli absolutną pewność, że żadna piłka nie przedostanie się poza obręb boiska do gry i zabezpieczenie będzie dzięki temu tak wielofunkcyjne. Zabezpiecz swój obiekt sportowy siatkami z PP i przekonaj się jak mocnym materiałem on jest.

Do ulubionych

Siatka ochronna na boisko szkolne wielofunkcyjne

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Szkolne boiska - mocna siatka wielofunkcyjna

Siatka ochronna - boisko szkolne wielofunkcyjne. Siatka z polipropylenu PP o grubości sznurka 2mm wystarczy w zupełności do zabezpieczeń na tego typu obiektach sportowych w szkołach i przy boiskach treningowych. Na pewno więc przydadzą się nam takie siatki, gdy na co dzień używamy tych właśnie obiektów lub nimi zarządzamy. Siatka polipropylenowa to rozwiązanie niezwykle wygodne również z racji na to, że może być stosowana na zewnątrz w okresie jesieni i zimy.

Odporny na warunki atmosferyczne bezwęzłowy polipropylen

Polipropylen bezwęzłowy jest bowiem materiałem niemalże całkowicie odpornym na wiele czynników pogodowych jak na przykład mróz, wilgoć czy opady atmosferyczne. Siatka ochronna z tego materiału zniesie wiele przeciążeń i uderzeń, a jednocześnie będzie rozwiązaniem niezwykle trwałym, które wystarczy nam na długie lata użytkowania na naszym obiekcie sportowym. Postaw na solidność i profesjonalne wyposażenie siatkami sportowymi na swoim obiekcie sportowym. Mocna siatka o wielofunkcyjnym zastosowaniu.

Siatka na boisko wielofunkcyjne, koszt siatki ochronnej

Mocne i solidne zabezpieczenie boiska szkolnego to ważna i wydawałoby się niezwykle kosztowna inwestycja. Nic bardziej mylnego. W sklepie Fulo znajdą Państwo siatki ochronne wysokiej jakości, wykonane z uwzględnieniem niezbędnych standardów jakościowych i wytrzymałościowych z najwyższej klasy tworzyw sztucznych w bardzo atrakcyjnej, niewygórowanej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza cena była jak najbardziej konkurencyjna i by nasze produkty wyróżniały się zadowalającym stosunkiem ceny do jakości. Zachęcamy, by zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie internetowej. Cennik zawiera ceny siatki za jeden metr kwadratowy.

Siatki na wymiar, bezpieczne boisko wielofunkcyjne

Ogrodzenie boiska musi być stabilne i trwałe, bezpieczne i skuteczne. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie te wymagania, dzięki wykorzystywaniu do tworzenia ogrodzeń siatek ochronnych na wymiar. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, przygotowujemy zawsze siatkę, która będzie dokładnie dopasowana, trwała i niezawodna.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
2x2/2

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Siatka ochronna na boisko szkolne wielofunkcyjne

Klienci kupili również
Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna Siatka ochronna z oczkami 4,5x4,5cm ze sznurka grubego na 3mm pozwoli na wykonanie,
Siatka ochronna z drobnym oczkiem w dobrej cenie Siatka ochronna z drobnym oczkiem w dobrej cenie
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna z drobnym oczkiem Mocna siatka ochrona z drobnymi oczkami 4,5x4,5cm ze sznurka o,
Siatka do ochrony przed gołębiami Siatka do ochrony przed gołębiami
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochrona balkonu przed gołębiami - tania siatka sznurkowa to najlepsze rozwiązanieSiatka, jaką,

Menu

Parametry

Wymiary:
2x2/2
Wielkość oczka:
2 x 2 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt