Sznurkowa siatka ochronna na metry

Siatka ochronna z wąskim oczkiem

Nie ma miejsca, w którym siatka ochronna o małych oczkach 4,5 x 4,5 cm i grubości sznurka 4 mm nie znajdzie zastosowania. Dla osób prywatnych może ona stanowić zabezpieczenie w domu, ogrodzie, przy ochronie przed zwierzętami i dziećmi, czy tymczasowym ogrodzeniu schodów, czy stref, gdzie pragniemy ograniczyć wstęp ludzi. Będzie ona także niezwykle przydatna w magazynach, przy składowaniu przedmiotów, transporcie i załadowywaniu różnorodnych obiektów, oraz przy ogrodzeniu miejsc budowy czy przestrzeni sportowych.

Do ulubionych

Sznurkowa siatka ochronna na metry

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Wąskie oczko - siatka

Siatka o wymiarach oczka 4,5 x 4,5 cm i grubości 4 mm posiada niewiarygodnie wiele zastosowań. Przyda się ona zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz miejscom publicznym. Osoby prywatne znajdą dla siatki zadania w domu, ogrodzie, na działkach i w okolicy, w której mieszkają. Może ona posłużyć jako zabezpieczenie schodów, wyznaczenie stref dla zwierząt domowych, czy odgrodzenie niebezpiecznych miejsc przed dziećmi, a także ochrona przedmiotów w pokojach, służących do składowania przedmiotów. W ogrodzie i na działce siatka ochronna znajdzie jeszcze więcej zastosowań, takich jak zabezpieczenie zbiorników wodnych przed dziećmi i zwierzętami, a także dodatkowymi zanieczyszczeniami.

Zagospodarowanie przestrzeni dzięki siatką PP

Innym przykładem może być ochrona niektórych roślin, czy ogrodzenie działki lub określonych stref przed nieuprawnionymi osobami. Siatka posłuży jako świetne narzędzie do uporządkowania magazynów i składowni, a także zabezpieczenie obiektów, które są narażone na uszkodzenia podczas przewozu i przechowywania. Pozwoli ona także na ograniczenie dostępu zwierząt i niepożądanych osób na teren przemysłowy.

Siatka ochronna pod wymiar, dopasowana do potrzeb

Nasza firma oferuje siatki zabezpieczające pod wymiar, wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu. Siatki ochronne są solidne, wytrzymałe i odporne, a dzięki sprzedaży na metry, również łatwo dostępnym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki wykorzystaniu prostego w obsłudze konfiguratora, można szybko obliczyć całkowity koszt siatek osłonowych. Siatki osłonowe na metry kwadratowe są tanie i łatwe w montażu. Do siatek sznurkowych na wymiar można zamówić zestaw do samodzielnej instalacji.

Sznurkowa siatka ochronna na metry, wyjątkowa jakość w korzystnej cenie

Cena siatki zabezpieczającej jest wyjątkowo niska, przy zachowaniu tej samej, wysokiej jakości.  Wykorzystywany polipropylen jest tworzywo sztuczne o doskonałych właściwościach. Okazyjna cena siatek ochronnych osłonowych powoduje, że jest ona łatwiej osiągalna. Siatki sznurkowe pod wymiar klienta idealnie się dopasowują do wymaganych pomiarów. Ceny siatek podane są w cenniku na stronie internetowej.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Sznurkowa siatka ochronna na metry

Klienci kupili również
Siatka ochronna małe oczko Siatka ochronna małe oczko
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Mocna siatka ochronna Siatka ochronna o oczkach 4,5 x 4,5 cm i grubości sznurka polipropylenowego 3,
Sznurkowa siatka dla kota na balkon Plastikowa siatka dla kota na balkon
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki dla kotów ze sznurka na balkony Plastikowa siatka dla kota o wymiarach oczek 5 x 5 cm i,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/4
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt