Sznurkowa siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe

Siatka ochronna 5mm

Siatka o grubym sznurku równym 5 mm i małych oczkach 4,5 x 4,5 cm stanowi bardzo mocną ochronę i posiada wytrzymałość, która umożliwia jej spełnianie wszelkich wymagań klienta przez długie lata. Jest to siatka na tyle mocna, że poradzi sobie z różnorodnymi zadaniami, powierzonymi jej zarówno na otwartym powietrzu, jak i w budynkach. Dlatego docenią ją zarówno osoby, używające siatki w domu i ogrodzie, jak i firmy, które stosują siatkę w przemyśle i biznesie. Sprawdzi się także przy boiskach i halach sportowych.

Do ulubionych

Sznurkowa siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka ochronna z małymi oczkami

Siatka ochronna o małych oczkach wielkości 4,5 x 4,5 cm i bardzo grubym sznurku polipropylenowym 5 mm jest stosowana zwłaszcza w miejscach, gdzie pragniemy ochronić coś cennego. Dlatego częste zastosowanie znajduje ona w domach, gdzie służy do zabezpieczania schodów, łóżeczek dla dzieci i miejsc, które powinny pozostać poza zasięgiem dzieci lub zwierząt domowych. Innym miejscem, w którym często inwestuje się w najwyższy poziom ochrony, jakim jest ta siatka o małych oczkach, są firmy, których zadaniem jest magazynowanie i przewożenie różnorodnych obiektów. Ta gęsta siatka pozwala na ochronę wszelkich przedmiotów, niezależnie od rozmiarów.

Szerokie zastosowania siatką PP - tworzywo sztuczne

Dzięki siatce można zabezpieczyć regały w magazynach, a także umocować przedmioty odpowiednio podczas transportu, co uniemożliwi ich otarcia i uszkodzenia. Siatka ochronna może być użyta w wielu miejscach, gdzie oczekujemy i potrzebujemy mocnego zabezpieczenia, które wiemy, że nie narazi nas oraz naszych bliskich na zagrożenia zdrowia. Siatka sprawdza się także świetnie w przemyśle, w miejscach publicznych, takich jak szkoły i ośrodki rekreacyjne.

Sznurkowa siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe, bezpieczna i wytrzymała

Siatki ochronne są produkowane przez naszą firmę metoda bezwęzłową przy użyciu najwyższego gatunku polipropylenu. Wykonujemy siatki osłonowe pod wymiar podany przez klienta, dzięki czemu siatka dopasuje się do danego obiektu. Siatka sznurkowa o małym oczku jest dostępna na metry kwadratowe i jest optymalnym rozwiązaniem do obiektów sportowych czy domów. Dzięki zastosowaniu sznurka o grubości 5mm siatka jest wyjątkowo wytrzymała. Sprzedajemy nasze siatki zabezpieczające na wymiar, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia.

Siatka ochronna na metry - konkurencyjna cena

Nasze siatki produkowane są z wysokiej jakości materiałów, przez co długo utrzymują swoją jakość i pełnią funkcje zabezpieczające, a ich dodatkowym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena. Siatki ochronne na wymiar dzięki niewysokiej są łatwo dostępne. Oferta siatek o większym rozmiarze oczek wraz z cenami dostępna na naszej stronie internetowej.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Sznurkowa siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe

Klienci kupili również
Sznurkowa siatka ochronna na metry Sznurkowa siatka ochronna na metry
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna z wąskim oczkiem Nie ma miejsca, w którym siatka ochronna o małych oczkach 4,5 x,
Mocna siatka ochronna Mocna siatka ochronna
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocna siatka ochronna - 8x8cm Mocna siatka ochronna 8x8 o grubości 5mm sprawdzi się bardzo dobrze,
Wytrzymała siatka ochronna Wytrzymała siatka ochronna
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka ochronna - mocny polipropylen Siatka ochronna 8x8 o grubości 5mm dzięki szerokiemu,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt