Wytrzymała siatka zabezpieczająca

Siatki zabezpieczające

Wytrzymała siatka zabezpieczająca o rozmiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 4 mm sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba solidnej ochrony. Będzie doskonałym zabezpieczeniem na budowach, przy pracach na wysokościach czy nawet w miejscach rozrywki, gdzie potrzeba trwałego i mocnego zabezpieczenia. Materiał jakim jest polipropylen sprawdzi się doskonale.

Do ulubionych

Wytrzymała siatka zabezpieczająca

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki dekarskie, zabezpieczające

Na budowie czy także w innych miejscach, gdzie potrzeba solidnego zabezpieczenia warto zaopatrzyć się w siatki polipropylenowe, które będą stanowić doskonałą ochronę zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnętrznych obiektach czy przestrzeniach. Będzie stanowić to ochronę dla ludzi stojących na dole, a także przedmiotów czy innych elementów, które spadając z góry mogłyby wyrządzić komuś krzywdę - np. drobninki tynku.

Zabezpieczająca siatka budowlana

Materiał polipropylenowy jest odporny na zmienne warunki pogodowe, dlatego podczas prac na wysokościach odbywających się na zewnątrz doskonale sprawdzi się przez wszystkie pory roku użytkowania. Nie ulegnie uszkodzeniu czy zerwaniu pod wpływem siarczystego mrozu czy wysokich temperatur. Także silne nasłonecznienie nie spowoduje odkształcenia. Ze względu na zerową absorpcję wody nie napęcznieje i nie zmieni swojej struktury pod wpływem opadów deszczu, gradu czy śniegu.

Mocna siatka zabezpieczająca w dobrej cenie

Oczko 4,5x4,5cm i grubość linki 4mm będą odpowiednie do utrzymania drobnych elementów spadających z góry. Siatka jest odporna na warunki pogodowe oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, jest to siatka wyjątkowo wytrzymała. Wszystkie siatki mogą Państwo dopasować do własnych wymagań pod względem parametrów oraz jej rozmiaru- poprzez konfigurator na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że bezpieczeństwo nie musi dużo kosztować, dlatego staramy się łączyć w jak najlepszym stosunku ceny i jakość.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Wytrzymała siatka zabezpieczająca

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/4
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt