Wytrzymała siatka ochronna

Siatka ochronna - mocny polipropylen

Siatka ochronna 8x8 o grubości 5mm dzięki szerokiemu zastosowaniu sprawdzi się nie tylko, jako zabezpieczenie w domu w bądź większych pomieszczeniach, ale również i obszarów na zewnątrz. Wykonana jest z polipropylenu bezwęzłowego PP, który zapewnia jej dużą wytrzymałość i elastyczność na nacisk. Ponad to jest bezpieczna dla zdrowia ludzi i zwierząt.

Do ulubionych

Wytrzymała siatka ochronna

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Silna siatka ochronna

Wytrzymała siatka ochronna może być wykorzystywana między innymi pomiędzy barierkami przy schodach, w celu zapobiegania wyrzucania przedmiotów przez otwory, ale również, jako wolier dla większych ptaków.

Uniwersalne siatki ochronne

Wykonana jest z polipropylenu bezwęzłowego PP, który jest odporny na działanie promieni słonecznych oraz wielu substancji chemicznych. Dzięki temu siatka bez przeszkód może być stosowana w ogrodach bądź na zbiornikach wodnych, w których używa się różnego rodzaju środków chemicznych. Jest ona również łatwa w czyszczeniu nawet z ciężkich zabrudzeń. Nie wymaga demontażu nawet przy ciężkich warunkach atmosferycznych, dzięki czemu można z niej korzystać przez cały rok. Jej użyteczność i uniwersalność zwiększa to, że siatka ochronna ucinana jest na wymiary podane bezpośrednio przy zakupie. Dzięki temu możemy nią zabezpieczyć obszary o każdej wielkości, od domowych regałów po boiska sportowe, i o różnorodnych kształtach. Sznur o grubości 5mm zapewnia jej dużą wytrzymałość nawet na duży nacisk.

Uniwersalne siatki ochronne na metry kwadratowe

Produkowane przez nas siatki zabezpieczające mogą być wykorzystywane zarówno w użytku prywatnym, jak i do użytku w przemyśle, hodowli, sporcie czy ogrodnictwie. Siatka z oczkiem 8x8cm i grubością 5mm świetnie sprawdzi się jako ogrodzenie terenów sportowych, zabezpieczenie sufitów i okien. Wszystkie siatki wykonywane są na miarę, zatem mogą być przez Państwa dopasowane do różnych celów i różnych miejsc. Dodatkowo, każda z siatek występuje w bardzo przystępnej cenie, co mogą Państwo zobaczyć w naszym cenniku i sklepie.

Gruba siatka z oczkiem 8x8cm

Siatki wykonujemy z tworzyw sztucznych z najwyższej półki. Gwarantuje to, że przez lata będą spełniać swoje funkcje należycie, a także będą odporne na warunki pogodowe i różne uszkodzenia mechaniczne. Zaletą wykonania naszych siatek z polipropylenu i polietylenu jest fakt, że nie ulegają one korozji, jak metalowe ogrodzenia, co zwiększa ich wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Siatka 8x8cm jest najbardziej uniwersalnym wariantem naszych siatek. Średnie oczko zapobiegnie przedostawaniu się przez siatkę piłek, liści, zwierząt i innych.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
8x8/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Wytrzymała siatka ochronna

Klienci kupili również
Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne Odporna na warunki atmosferyczne siatki ochronne
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Profesjonalna siatka ochronna Mocna siatka ochronna z polipropylenu z oczkami o rozmiarze 10x10cm,
Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości Ochronna siatka o niskiej cenie i wysokiej jakości
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka ochronna Siatka ochronna z oczkami 4,5x4,5cm ze sznurka grubego na 3mm pozwoli na wykonanie,
Gruba siatka ochronna z małym oczkiem Gruba siatka ochronna z małym oczkiem
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka ochronna - małe oczko Siatka ochronna ze średnim oczkiem 4,5 x 4,5 cm i sznurkiem grubości 5,

Menu

Parametry

Wymiary:
8x8/5
Wielkość oczka:
8 x 8 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt